OCV

Ieva Zelmane | 12.10.2017, 09:41:53 | 2045

Labdien! Kas tagad vadīs OCV?

Komentāri (25)

 • -7
  keda Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

  Pagaidām jau nu tur nekas nav mainījies. Kas pa sviestainu tēmu?

 • 0
  Gints Linde Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

  Citāts no VB - Ventspils pilsētas domes izveidotā komisija iesniedz starpziņojumu par traģisko negadījumu Olimpiskā centra Ventspils mazajā peldbaseinā.
  Starpziņojuma punkts 11. - Komisija rosina Olimpiskā centra Ventspils dalībnieku sapulcē izvērtēt Olimpiskā centra Ventspils amatpersonu atbildību.
  Tas ir apmēram tā - vilku bars kopīgi izlemj, vai vilks, kurš atnesa aitu, ko viss bars kopā ir nomedījis, ir vainīgs šīs aitas nomedīšanā.
  Vakar līdzīga tēma forumā tika pacelta, bet kādam pēterim tā kārtējo reizi izdzēsās. Demokrātija, kā nekā

 • -2
  reku Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

  Te jau pavīdēja doma,ka jāceļ Josifs Visarionovičs no miroņiem augšā.Tas ātri ievestu kārtību.Jau sen būtu vadība jauna un par vecajiem neviens vairs nekā nezinātu.
  Ķīnieši arī esot malači pie sodu spriešanas.

 • -8
  Krievlauks Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Noteikti kad tas izklausas diezgan nesmuki Bet ka nav kauns pilsetu kur slikst berni saukt par mazulim draudzigu pilsetu. sorit mans berns kad izvedu uz ielas saka klepot līdz vemsanai no tas naftas smirdonas. bet mes lasām galvenas zinas par to ka vienam tur iet pa nebeidzamam tiesam un par sliktiem latviesu dziedatajiem ar veciem repertoariem. Kas ta ir par nomales sadzu kur sadi ir jadzivo

 • -5
  jankjelsViedais Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Talsos arī 1997. gadā bija liela traģēdija. Vai tas nozīmē,ka tagad Talsos vairs neviens nekad neizmantos pacēlāju,jo tieši Talsos tas ir nedroši,bet 5 metrus aiz Talsu zīmes droši?
  Staldzenes jūrā,tālāk pa labi,kur beidzas Ventspils teritorija ir peldēties drošāk kā jūrā,kas ir aiz Ventspils zīmes?
  Nejauc Valsts aplamās drošības normas un vienu nejaušu traģēdiju ar pastāvīgu slīkšanu.
  Varbūt nākamreiz pirms centies izpaust savu neapšaubāmi "augsto" intelekta līmeni,pakonsultējies ar savu psihiatru un paklausi viņu.

 • -4
  Krievlauks Pirms 1 nedēļas

  jankjelsViedais tu varetu iedot sava psihiatra kontaktus. iesim reize un satiksimies tur. pec tava ipasa intelekta izpausmem isti nevar saprast ko tu ieciklejies uz tam zimem. esi intelektuals dizainers?

 • -4
  jankjelsViedais Pirms 1 nedēļas

  Tas tavs psihiatrs ir sācis slikti strādāt,padomā par maiņu. ;) Tas tā no sirds Tev.
  Faktus tu neuztver,informāciju apstrādāt nemāki un loģiski spriest,rakstīt arī ne,ja tu būtu dators,tad tevi sauktu par lūzni un izmestu. Kā šo tulkot cilvēku valodā?
  Iesaku Tev pavisam lielu aminazīna devu pastiprinājumā ar droperidolu.
  Dzīvo Vesals!

 • -3
  Krievlauks Pirms 1 nedēļas

  Paldies. kur tik sarezditus nosaukumus samacijies. es ar savu intelektu knapi varu tikt lidzi tavam augsta intelekta izpausmem. ja kas tad augsti intelektualam subjektam butu jazin kur liekamas atstarpes aiz pieturzimem ja reiz tu pretende uz pieskaitamu

 • -4
  jankjelsViedais Pirms 1 nedēļas

  Tev gan ar mīkstinājuma zīmēm neveicās,gan ar lielajiem burtiem,bet tu neuztraucies.... kaut kur vienmēr ir jāsāk. Labi,ka vismaz māki izpaust savu viedokli,tas jau nekas,ka viņš ir atgremots un intelekta graujošs.

 • -4
  Krievlauks Pirms 6 dienām, 21 stundas

  Tiesam KAUT KUR ir jasak. un kas ir tas VINS tava teksta? ne par vienu dzivu personu ta ka isti runa nav bijusi. ok, uzraksti vel kadu sava intelekta perli!

 • -4
  Gints Linde Pirms 6 dienām, 21 stundas

  Uh! Divu idiotu duelis iet vaļā. Gaidām spraigu turpinājumu. Uz šo brīdi Krievlauks vadībā.

 • -3
  jankjelsViedais Pirms 6 dienām, 20 stundām

  Es beidzu jebkādu iesaistīšanos sarunās ar garīgi nelīdzsvarotu cilvēku-tātad Tevi. Lai Tev jaukas dienas,cik nu tās var būt. Viens ir diskutēt ar faktiem un loģiku,bet otrs klaji d*rst pa taustiņiem. :)

 • -3
  Krievlauks Pirms 6 dienām, 19 stundām

  Nu tad beidzot. savadak ar publiskam rupjibam piektas klases limeni tu sevi esi izsmelis. tur ta lieta kad nav ne faktu ne argumentu. loti tevis zel. veselojies!

 • -4
  jankjelsViedais Pirms 6 dienām, 19 stundām

  Nesapratu.... Tev to gramatikas kļūdu vairāk,kā ebrejam nauda. Žēl gan tavu ģimenes ciltskoku,gan tavus tuviniekus. Par idiotu piedzimsti,par ģēniju kļūsti. Tavs dzimšanas datums nebija veiksmīgs. Secini pats,āā,bet tu jau nespēj.

 • -4
  jankjelsViedais Pirms 6 dienām, 19 stundām

  Man jau jāprasa palīdzība Novadniekam,zāles tev ieteicu,lūdzu ārstēties,bet Tu kaut kā neņem vērā. Novadniekam lielāka pieredze savaldot no sabiedrības neiederīgos.

 • -2
  Krievlauks Pirms 6 dienām, 18 stundām

  Loti jaatvainojas par to piektas klases limeni. tik augstu nevelc. jo talak jo trakak. ja lidz ritam tomer nepaliek labak tad pieraksti t.nr. 113. un obligati pie gultinas rokas stiepiena attaluma noliec udens kruziti. dusii saldi!

 • -4
  Ome Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Jūras ielā, ļoti laipna un zinoša ārste, brauc arī uz majam, lētak arī.

 • -1
  Lietus Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  13.datums ir lielisks. Kurš gan šodien domā savādāk. Jo lietus lija mazāk. Tikai tādēļ.

 • -1
  AN Pirms 6 dienām, 4 stundām

  1. Landmanis
  2. Matisons
  3. Boitmaņa mazdēls

 • -3
  jankjelsViedais Pirms 6 dienām, 4 stundām

  Par 1. un 3. variantu stipri šaubos,bet 2. variants gan būtu labi,bet nezinu kā ar izglītības piemērotību.

 • -1
  Krievlauks Pirms 6 dienām, 2 stundām

  1. Paipala
  2. Kristiņš
  3. Neimanis

 • -1
  Puteklite Pirms 5 dienām, 2 stundām

  1.Boitmanis atgriezīsies
  2.Vina mazdēls
  2.Gorškovs

 • 0
  еs Pirms 3 dienām, 5 stundām

  Šonedēļ no amata atkāpies Olimpiskā centra "Ventspils"valdes priekšsēdētājs Uldis Boitmanis, portālu "Delfi" informēja olimpiskajā centrā.

  Pirmdien, 16.oktobrī, ārkārtas dalībnieku sapulcē, kurā piedalījās olimpiskā centra īpašnieki – Latvijas Olimpiskā komiteja un Ventspils pilsētas dome, tika izskatīts Boitmaņa iesniegums ar lūgumu atstādināt viņu no SIA "Olimpiskais centrs "Ventspils"" valdes locekļa un vienlaikus valdes priekšsēdētāja amata. Dalībnieku sapulce Boitmaņa lūgumu atbalstījusi.

  ...

  No 16.oktobra ar dalībnieku sapulces lēmumu SIA "Olimpiskais centrs "Ventspils"" valdes priekšsēdētāja amats līdz nākamajam dalībnieku sapulces lēmumam uzticēts līdzšinējam uzņēmuma izpilddirektoram Jurģim Liepājniekam.

  Avots: http://www.delfi.lv/news/national/politics/zena-nosliksana-ventspili-olimpiska-centra-vaditajs-boitmanis-atkapjas-no-amata.d?id=49353061

 • 0
  Lietus Pirms 3 dienām

  Šausmas. Kā viņš iztiks?

 • 0
  Krievlauks Pirms 2 dienām, 8 stundām

  Protams kad vissvieglakais ir aiztities prom un uznemties mistisku atbildibu nevis sakartotot vissas lietas lai vairak berni neciestu. izskatas pec mikstpedina. tapat dombrouskis ari pec zolitudes tragedijas nodemonstreja krokodila asaras un aizbrauca uz briseli pelnit piki

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: