IESAKIET VET-ARST?!?!?

Vigil | 12.10.2017, 08:39:48 | 964

Ludzu, :)

Komentāri (23)

• 0
    Vigil Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

Atvainojos par Caps Lock. Kakis pielipa.

• 0
    Novadnieks Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

Klīnikas dzīvniekiem pilsētā ir trīs.Katoļu ielā,Jūras ielā un Tārgales ielā.Pieņemamas ir visas,bet es priekšroku dodu Jūras ielā.

• 0

Liels Paldies tev.

• -1
    žurka Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

Labākais vets ir Pārventā.

• -3
    Novadnieks Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

Tevi tur ārstēja?

• 0
    Vpils Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

Nosacīti, ir vesti savi dzīvnieki uz visām šīm klīnikām, un rezultāti ir mainīgi. Katrai klīnikai savs viedoklis. Citreiz attiecīgā klīnika padomi tikai visu sarežģī, turpretim aizbrauc pie cita, un uzreiz ir uzlabojumi dzīvniekam. Savu reizi visās klīnikās kopumā ņemot ir bijusi gan slikta, gan laba pieredze.

• 0
    Vpils Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

Vienīgais padoms - brauc, mēģini, skaties, ja nepalīdz ved citur.

• 0

Aizvedisu Parventa, tad kadu reizi uz Juras ielu. Paldies :)

• -7
    No malas Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

Un,ja visās trijās klīnikās nepalīdzēs,tad beidzamais gājiens-maisā iekšā,akmeni vai ķieģeli klāt,un uz Ventu.

• 0
    Anita Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

Ir būts visās minētajās klīnikās , Katoļu ielas klīnikā labi kastrē runcīšus , atstājot vizuālo efektu ,ka nekas nav atņemts,bet padārgi, Jūras ielas klīnikā sirsnīga apkalpošana, bieži esam glābuši savu runci , kad citviet būtu ieteikuši iemidzināt , bet pēc trim vizītēm ,runcis vēl nodzīvoja piecus gadus ,cenas bija pieņemamas, bet Pārventas klīnikas dakteris pēc sarežģītas operācijas sunim , pat vairākas reizes piezvanīja un apjautājās par veselības stāvokli, te nu cilvēku dakteri varētu pamācīties no viņa.

• 0
    abc Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

es par pārventas Andra klīniku ;)

• -1
    Batman Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

Jūras iela.

• 0
    Minna Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

Ieteikums vet ārstiem. Visi esam cilvēki, tikai cilvēki, neviens nav nosodams, katrs cenšas padarīt savu darbu labi. Gadās situācijas, kad neesat kompetenti, pārkāpiet sev pāri, ja neesat pārliecināts un nosūtiet uz Rīgu vai Jelgavu pie speciālistiem, attiecīgajā jomā. Pieredze Pārventā.

• -1
    Rusnis Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

Ieteiku Pārventas vetārstus.
    Katoļu ielā teica, ka sunim ir sēne uz vēderu un kājiņām, un ka ir nepieciešams pirkt speciālo partiku, kas "vislētāk" ir tieši viņu veikalā.
    Aizbraucām uz pārventu, tur mums teica, ka šai šķirnei tas ir normāli un sunītis ir pilnīgi vesels... Tāda lūk pieredze.
    Jūras ielu nemāku komentēt. Tur diemžēl abās reizēs esmu iegriezies atvadīties no mājdzīvnieka..

• 0
    Nif nifs Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

Nu vismaz tā speciālā pārtika, kuru es pērku savam mājdzīvniekam, tiešām vislētākā ir Katoļu ielā. Esmu salīdzinājusi cenas.

• -1
    Vigil Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

Paldies par ieteikumiem. Biju parventā, pozitīvs iespaids un apskatīja ķaķi. Viss labi :)

• 0
    MC Pirms 6 dienām, 22 stundām

vigils beidzot uzrakstija,ka apskatija kaķi.viss labi.es lasiju komentarus un visi ieteica tās tris klinikas tik pat labi vareja kautkas kaitet varbut govij vai zirgam

• 0
    Nif nifs Pirms 6 dienām, 20 stundām

...vai marsiešiem no lidojošās šķīvīšu servīzes...

• 0
    Svētais Hermanis Pirms 5 dienām, 18 stundām

Vet. ārste laba, patīkama, izpalīdzīga ir Brīvības ielas sētā.

• 0
    cits Pirms 5 dienām, 3 stundām

Ja jau laba un izpalīdzīga ārste,tad kāpēc viņai,nabadzītei,jāpieņem pacienti sētā?

• 0
    Nif nifs Pirms 5 dienām, 2 stundām

Jo vetklīnika atrodas sētā, māju pagalma vidū.

• 0
    Puteklite Pirms 5 dienām, 2 stundām

Vislabāka dzīvnieku ārste ir pilsētā Solveiga. Parventā tikai pleš naudu nepar ko un gandrīz dzīvnieku ar savām bezjēdzīgajām spricēm aizlaiž nāvē. Pilsēta ir 4 vetklīnikas labākie ārsti mazajiem ķepaiņiem ir dakteris Katoļu ielā un daktere Solveiga vetklīnīkā sētā pretī Aleksandra ielas 15 mājai.

• 0
    Puteklite Pirms 5 dienām, 2 stundām

Jūras ielā ir vetklīnika netālu no teņnu bodes tur labi sterilizē kaķenes.
    Aleksandra ielā starp mājam ir vetklīnika tur laba daktere un labs vet veikals.
    Katoļu ielā ir labs ārsts tikai dārgs ļoti.
    Targales ielā (pārventā) var tikai nobegt dzīvnieku un atstat lieku naudu neparko vienigi vetveikals tur labs.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: