Mežā atkal skan šāvieni.

Anita | 07.10.2017, 08:21:59 | 2766

Nu jau atkal tiek rīkotas medības , jo mežos skan šāvieni. Vai tiešām tāds bads ,ka jāapšauj meža lopi, lai ceptu brieža gaļas kotletes un taisītu desas un konservus? Nevaru un droši vien nekad nevarēšu saprast, kā var nogalināt briedi, alni,stirnu,mežacūku ,lai to gaļu sabāztu desās ,konservos un savos ledusskapjos un savos nepiebāžamajos kuņģos.Nepietiek ar to ,ka meži pēc barbariskās "izstrādes"līdzinās futbola laukumiem un tur ,protams , nav dzīvniekiem kur paslēpties un viņi kļūst par viegli sasniedzamiem objektiem vīriem un dažām sievām ar šaujamiem plecos. Paredzu ,ka tagad nāks lamu lavīna pār manu galvu , bet tāda ir mana nostāja šajā jautājumā.

Komentāri (136)

 • -4
  Pipars Pirms 2 nedēļām

  Vai Anita ir veģetāriete?

 • -4
  Felchino Pirms 2 nedēļām

  Nevaru un droši vien nekad nevarēšu saprast, kā var vispār pļaut zāli, mest ārā ābolus, ravēt dārzu, nolasīt dārzeņus un taisīt kartupeļu talkas, lai briežiem, aļņiem, stirnām, govīm un meža cūkām atņemtu barību un to visu sabāzt savos kuņģos un salātos vai arī mestu komposta kaudzēs.

 • -9
  Anita Pirms 2 nedēļām

  Ja tev ir lieki kartupeļi , āboli , ved uz mežu un pabaro meža dzīvniekus ,lai tie nenāk uz pilsētu, nav te ko ironizēt.

 • -3
  Barons Pirms 2 nedēļām

  Anit kundz.
  Es būs makten opponet.Ja to mež zvēr nemaz nebūs Jaktet,to būs tapt tig daudz,ka iekš to mež viet būs būt par maz .Iekš Ventspil jau tagad ir nākt Mež Cūk iekš un tos maz-dārziņs postit.Tāpat iekš Mež kapiem to Stirn nograuzt viss stādits kociņs un krūmiņs.
  To Jakt ir vien fein būšan.
  Es uzaicin Anit kundz ar ņemt dalib iekš kād pasākum un būs redzet,ka to ir lustig padarišan.

 • -8
  Anita Pirms 2 nedēļām

  Ja meži , tātad meža zvēru mājas , netiktu tā postītas , neviens meža zvērs uz pilsētu nenāktu meklēt barību. Bet mums jau galvenais ,lai daži no mežu izciršanas kļūtu ar katru dienu turīgāki , jo pēc mums kaut ūdens plūdi , un tad nav ko brīnīties par laika apstākļu anomālijām , jo visa ekosistēma ir sačakarēta , purvus arī sagandē izrokot kūdru un tad jāpaiet daudziem gadiem ,lai atjaunotos purvs ,kurš starp citu ,ir tas ,kas lieko ūdeni uzsūc sevī , bet tagad ir tā, kā ir , plūdi visur , vētras briesmīgas un tās ir sekas rausēju un rijēju darbībai.Nav jau runa ,ka medības nevar būt , ir attaisnojami šo un to nomedīt lai drusku pieregulētu vienu vai otru sugas populāciju , bet tā kā tagad medī ,tas nav normāli ,katram ,kas grib ir iespēja iegādāties ieroci un kļūt par mednieku , pat tiem, kam ir problēmas ar alkoholu un ar psihisko veselību arī nav 100% kārtībā . Baron, neko lustīgu gan neredzu otra nogalināšanā , bet piekrītu ,ka daudzi ķer kaifu no tā, visā pasaulē.

 • -1
  šašliks Pirms 2 nedēļām

  Piekrītu teksta gabalam sākot no "Bet mums jau galvenais ,lai...", līdz "... sekas rausēju un rijēju darbībai." Pārējais - pašol.

 • -12
  Anita Pirms 2 nedēļām

  Varu piebilst ,ka manos rados arī bija cilvēks, kam nebija sāta sajūtas uz medīšanu , rezultātā , priekšlaicīga došanās pa skuju taku ,savos labākajos gados . Daudzi šie "mednieki"nav laimīgi cilvēki , jo viss ļaunais nāk atpakaļ, to jau cerams daudzi apzinās , bet tomēr dara . Lai jums veicas .

 • -2
  Rabarberis Pirms 2 nedēļām

  Kas tev teica, ka tiek rīkotas medības? Cik zinu, tad šaušanas poligonā šodien bija apmācības zemessardzei

 • -4
  šašliks Pirms 2 nedēļām

  Bij lops - nav lops - būs atkal jauns lops. Dzīvības aplis, barības ķēde, utt. Atslābsti, ne tevi tak medī.

 • -6
  zobens Pirms 2 nedēļām

  mezha zweeri ir radiiti lai cilweece winjus apeestu :)

 • -13
  Anita Pirms 2 nedēļām

  Jo cilvēks sevi uzskata par radības kroni, vai ne .

 • -2
  Novadnieks Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Kad dievs cilvēkam iedeva spējas domāt,tad tā arī bija dieva lielākā kļūda.

 • -4
  šašliks Pirms 2 nedēļām

  Kad tiks atklāta cilvēku medību sezona? Vajadzētu vienu daļu *pif paf*, citādāk pasaules vidējais intelekta līmenis biedējoši strauji samazinās.

 • -9
  Anita Pirms 2 nedēļām

  Tur jau tā lieta ,ka intelekta līmenis daudziem ir pirmatnējo cilvēku līmenī ,jo prot tikai ar rungu nosist kādu un aprīt , viņiem toreiz tas bija pieļaujams ,jo intelekta līmenis zemāks par zemu , bet kam šodien tas viss , tikai lai ķertu kaut kādu kaifu otru nogalinot, citu izskaidrojumu neredzu.

 • -3
  šašliks Pirms 2 nedēļām

  Esi nobaudījusi brieža gaļas "tušonku"? Un ne to, kas veikalā, kas sastāv no sojas un garšvielām, bet īstu, lauku, brieža gaļas "tušonku"? Pagaršo, tad parunāsim.

 • 0
  Novadnieks Pirms 3 dienām, 10 stundām

  Iespējams,ka garšo labi.Sajūsmā ir arī par kukaiņu garšu tie,kuri tos ir ēduši.Jaungvinejā daudzi iezemieši par lielāko gardumu uzskata cilvēka smadzenes,Cilvēku daudz,viedokļi daudz un garīgi slimo pārliecības vēl vairāk.
  Diez vai situācija mainīsies,ja jau Kurzemnieka bieži piesauktais dievs ar savu dēlu uz visu šādu vājprātu mierīgi noskatās.

 • 0
  šašliks Pirms 2 dienām, 3 stundām

  Novadniek - tu esi vegāns? :)

 • -3
  asd. Pirms 2 nedēļām

  Medības ir bijušas cilvēka galvenā nodarbe jau no pirmsākumiem.Un zvēru tiešām mūsu pusizpostītajos mežos kļuvis pārāk daudz.

 • -3
  Novadnieks Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Kādus pirmssākumus tu domā?

 • -3
  zobens Pirms 2 nedēļām

  a makshkereet war?wai tie ziwnieki arii naw pa daudz?

 • -9
  Anita Pirms 2 nedēļām

  Makšķernieki normālā izpratnē ,kas makšķerē , ne zvejo , nav gan par daudz, bet jūra jau ir izkāsta tukša, pat ezeros un upēs ir tā saucamā rūpnieciskā zveja, bet vai tad zivis no ikra uzreiz izaug par lielu , tādu kuru var ķert , bet zvejo tā itkā tās augtu tik ātri kā sēnes mežā pēc lietus .Nevienu jau nepārliecināšu un nav jau tāds nodoms , bet dzīvojam pilnīgi aplami, itkā rīt 'pēdējā diena un nekas nebūs vajadzīgs ne bērniem, ne mazbērniem, vienkārši dzīvojam vienai dienai .Ja mūsu senči no laika gala dzīvotu tādā veidā , mums te būtu tuksnesis un pat kamieļu tur nebūtu. Ir jau skaidrs , patērētāju sabiedrība , bet cik tad var tērēt ,neko neveidojot un neradot no jauna.

 • -4
  Vilis Skuja Pirms 2 nedēļām

  Anitai tādā gadījumā jābūt krišnaītu piekritējai.
  Vai Ventspilī viņiem ir sava domubiedru grupa?
  Ja nav tad jābruc uz Rīgu.Hare Krišna,hare Rāma!

 • -1
  Novadnieks Pirms 3 dienām, 10 stundām

  Tieši tā,nahrene rīma.

 • -2
  reku Pirms 2 nedēļām

  http://hanumans.lv/

  Speciāli Anitai.Veģetāri produkti un cits labas lietas.

 • -3
  Anita Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Paldies par reklāmu , tas viss ir labs un nekaitīgs , vari pamēģināt , bet mūsu pašu zemītē ir viss tas pats atrodams , mums jālieto sava reģiona produkti un tad dzīvosim veselīgi.

 • -2
  Kurzemnieks Pirms 2 nedēļām

  Medības nav grēks Dieva acīs.

  Tāpēc mednieki var medīt ar tīru sirdsapziņu un mēs pa laikam varam dažādot savu ēdienkarti ar medījuma gaļu. )

 • -2
  šašliks Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Starp citu. Pat bībelē teikts, "darīsim cilvēku (...), lai tie valda pār zivīm jūrā, putniem gaisā, pār lopiem un visu zemi".

  Ruk. :)

 • -5
  Anita Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Nevajag te jaukt iekšā Dievu un Bībeli , tas viss ir cilvēku izdomājums .Augstākais saprāts visu to radīja jau ne tikai cilvēka patēriņam , jo ne jau meža zvēri domāti ,lai tos prieka pēc apšautu , katrs dzīvnieks ir paredzēts ,lai kāds cits varētu pārtikt , bet cilvēkam liekas ,ka viss kas kust ir jānošauj , pat ne lai paēstu , nav taču nekāds bads , ka tādos apjomos jāgalina , beigās pat aiziet tik tālu ,ka nomedī briedi vai alni un paņem tikai galvu ar ragiem ,pārējo atstāj mežā.Tā ir postīšana vistīrākā veidā . Nesāku šo tēmu par medībām ,kā tādām , bet gan vairāk par to ,ka tiek šauts bezjēgā daudz ,tas pats uz mežu postīšanu attiecas, vienmēr jau tie ,kam no tā visa atlec labums , taisnojas ,ka redziet mežs ataug ātrāk nekā mēs izcērtam un meža dzīvnieki savairojušies ka ārprāts , neesmu gan mežā redzējusi,ka koki aug kā sēnes un briežu ,stirnu un aļņu bari ir pilni meži , dabā izskatās tā , kur izcirta mežu pirms gadiem 10 , aug tādas mazas priedītes un eglītes . Tā izskatās .

 • -4
  jaukais Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  nu tak joptvai, aizveries un ej prom no šejienes. tādi cilvēki kā tu ir neapmierināti ar visu, kaut gan lielākā daļa no tavas dzīves un ērtībām ir pateicoties to resursu patērēšanai par kuriem jūs vislaik bļaujat. ej dzīvo mežā, stādi salātiņus un dzīvo zaru teltī. tu esi pieaudzis cilvēks, bet vēljoprojām uzskati par nepieciešamību diskutēt internetā par pilnīgu beztolku ar pilnīgi nepazīstamiem cilvēkiem. tak visiem tavs viedoklis ir pie dirsas.

 • -5
  Anita Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Jaukais - nevajag tā satraukties , neviens taču tev nerauj no rokām to gaļas gabalu un neliek ēst salātus, neviens tāpat neliek tev lasīt visus komentārus , bet ja esi mednieks ,tad nevajag lasīt tēmas ,kuras skar meža dzīvnieku slepkavošanu . Nomierinies , apēd kādu brieža gaļas kotletīti vai desu un lieciet atpūsties , jo rīt droši vien būs jādodas uz darbu.

 • -2
  šašliks Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  A jēga tad no šitās tēmas vispār, ja "mednieki var nelasīt"? Tu pati lasi, ko tu raksti?

 • 0
  šašliks Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  "Medniekiem nevajag lasīt", atvainojos.

 • -1
  Anita Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Šašlik, es iesaku medniekiem ar švakiem nerviem nelasīt šo tēmu , jo neko citu kā otra apvainošanu un zākāšanu no viņiem sagaidīt nevar.Man mednieku viedoklis jau sen ir skaidrs , tikai gribējās uzzināt to cilvēku viedokli,kam nepatīk tas ,kas notiek mūsu mežos . Skaidrs ,ka ir ļoti daudz to ,kam patīk pašiem nogalināt vai jūsmot par to ,ka citi to dara. Jauka mums sabiedrība.

 • -1
  Anita Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Jaukais- lai dievs dod tev nodzīvot līdz manam vecumam , bet priekš Selgas man to gadu tomēr ir daudz par maz .Tu raksti ,ka diskutēju ar pilnīgi nepazīstamiem cilvēkiem , bet ,protams, tikai tu vienīgais pazīsti visus komentētājus , ja vari novērtēt manu vecumu .Arī ļoti informēts esi ,ja zini ,ka šī tēma visiem ir pie di..as.

 • -3
  Āmen Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Anits kundz, mūsu tautai vēl tāls ceļš ejam, lai saprastu, ka varam iztikt bez gaļas, un, ka dzīvnieku nogalināšanai nav morāla pamatojuma.
  Mūsu senči arī turēja vergus, un pakaļu slaucīja ar akmeņiem. Tādēļ Ir gan neloģiski, gan neētiski secināt, ka tikai tāpēc, ka daži no mūsu agrīnajiem senčiem medīja un ēda gaļu, mums tas jādara arī turpmāk.
  Nesaprotu arī kāda sakarā šeit reliģija tiek jaukta iekšā? Tas ir ļoti smkumīgi, ja cilvēks 21.gs. tic un pakārto savu dzīvi pēc mītiem, kas ir sarakstīti bronzas laikmetā, kad cilvēki nezināja, kas ir baktērija, atoms, un kur naktī Saule pazūd.

 • -5
  Novadnieks Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Ir jau arī visā tajā slepkavnieku pasākumā viena laba lieta,un tā ir-gadās ka tie maitas sašauj viens otru.

 • -6
  jaukais Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Mežā atkal skan šāvieni - tu gribēji, lai viņi skan pilsētā? Tādām babuļām kā tu ir jāpārvācas uz Selgu, kur cepties par tamborēšanu un izšūšanu. Pat padirst mierīgi drīz nevarēs.

 • -5
  Novadnieks Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Vai tad rakstot savu komentāru tu mierīgi nepa...si?Vai pakaļu noslaucīji?

 • 0
  Kurzemnieks Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Dieva liedzējiem derētu ievērot kaut kādas konsekvences.
  Jo, ja Dievs neesot, tad atļauts ir viss un nav vērts piesaukt tādus cilvēku izdomājums kā ētiku vai morālu pamatojumu kā kādus kritērijus.
  Tad arī vergus turēt nav nekas nosodāms, jo stiprākais pakļauj vājāko un to izmanto.

  Bet, par cik Dievs ir un dodot Savus likumus kā morālu un ētisku pamatu cilvēku dzīvēi,
  ir atļāvis lietot dzīvnieku valsts produktus uzturā, atliek vien to ar pateicību pieņemt.
  Tāpēc, ja kādam negaršo gaļa vai nepatīk medības, tas ir vnk - man patīk\ nepatīk jautājums.

 • -2
  Novadnieks Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Zini,Kurzemniek,tur,kur es kādreiz strādāju,tur pacientiem vislabāk bija piekrist,tā teikt,mīļā miera labad.
  Tā kā, viss ir tā ,kā tu saki.

 • 0
  jankjelsViedais Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Kurzemniek,tas,ka tāda dieva nav jau sen visiem ir skaidrs. Atvaino,ne visiem,tādiem,kā tev. Reliģija ir pārliecinājusi homosapiens ,ka augšā vīriņš uz mums skatās visu laiku un visu redz,un kad nomirsi,tad viņš izvērtēs,kur dosies uz paradīzi vai elli.... Atvainojos,varbūt homosapiens šīm muļķībām netic,bet tu Kurzemniek,laikam esi vēl homo erectus līmenī,lai gan neesmu drošs. Rakstīt itkā proti varbūt neandertālietis.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: