Vai tas ir taisnīgi?

??? | 22.09.2017, 19:48:09 | 5161

BMW vadītājs ,kurš ir policists taranē mikriņu Mersedes Benz.Un Jānis Arājs nekaunās vēl izteikties,ka tās esot baumas,ka policits esot bijis alkohola reibumā.Vai tad viņa darbinieki viņam atskaitās kad lieto alkoholu.Un kāds tur sakars ar lietu-vai viņš ir labs,vai slikts darbinieks.Dotajā brīdī viņš ir pārkāpis likumu,kurā ir cietušie.Tātad ir jāsoda(protams,ne jau tikai izsakot rājienu)Interesanti,ja to būtu izdarījis parasts pilsonis,interesanti tad Arāja kungs arī izteiktos ar aistāvību,ka tas ir nevainīgs cilvēks.It kā visi taču likuma priekšā ir vienādi?Vai varbūt nē?

Komentāri (76)

 • -8
  Larijs Kukarans Pirms 4 nedēļām, 1 dienas

  Likums ir katram savs:) un taisnība ir katram sava:)
  Tas ka priekšnieks cenšas savējo izglābt ir normāli.Tu,kas sāki šo tēmu,arī darītu visu,ja tavs bērns,vai labs padotais (ja tu būtu priekšnieks) mēģinātu izpestīt no sūdiem.Tā kā nevajag pārāk kladzināt.Tas no cilvēciska viedokļa,bet no juridiskā, tev protams taisnība.

 • -1
  Vigil Pirms 4 nedēļām, 1 dienas

  +1

 • -1
  Vilis Skuja Pirms 4 nedēļām, 1 dienas

  Nu,ja uzskata,ka menti ir cilvēki,tad jā.

 • 0
  works Pirms 3 nedēļām, 4 dienām

  Priekšnieks nevis cenšas savējo izglābt ,bet grauj visu sistēmu dēļ viena dzērājšofera . Tādiem policijā nav vietas ĀRĀ un tiem kas piesedz ĀRĀ

 • -1
  Es Pirms 4 nedēļām, 1 dienas

  Ja tas noticis ārpus darba laika,tad tas ir tāds pats pārkāpums kā jebkuram cilvēkam.Šeit nav nozīmes,ka to izdarījušais ir kruķis.Un jāsoda pēc vispārējiem noteikumiem.

 • 0
  Zelma Araja Pirms 4 nedēļām, 1 dienas

  Nu "stukači" jāvelk ārā. Kā tad vēl tikt pie informācija par padotajiem? FF 5 labi tiek galā ar šo uzdevumu. Un vēl tak tie Ventas laši !!!

 • -3
  Victor Def Pirms 4 nedēļām

  Dzērājs arī var būt pat ļoti labs darbinieks, nevar to noliegt. Nezinu konkrēto situāciju, bet varu vien piebilst - suņi ir un paliek suņi, menti, pogainie, musari un kā nu kurš viņus tur sauc...
  Otrkārt. Tomēr uzskatu, ka tas, ja esi ments, tad uz tevis divkārša atbildība.. Ir kaut kādi mentu kodeksi un pārējā visa tā juhņa, kuru diez vai kāds ievēro,,,
  Ja musars brauc dzēris, tad tur attaisnojuma nevar būt ABSOLŪTI nekāda,, nekādi rājieni utml., pat ja tā uzvedās savā brīvajā laikā-tur jābūt vismaz divkāršai atbildībai.
  Jo.. Kas tad ir tie, kas mums tekoši propogandē «Nebrauc dzēris».. Ja ments pats tāds braukā, tad viņš kādu piemēru rāda citiem?
  Par šo ir jārunā skaļi. Un paļubomu mentam nepaņēma alkotestu - saplīsa metrs, nolūza galviņa, beidzās tinte, vai notrūka lenta, vai arī.. vai arī ments izrubījās dēļ noguruma.
  Ments ir ments, un cietušajam iesaku rīkoties un celt augšā visu ko iespējams, ja nelīdz, ir TV, prese, radio, Rīga utt.. Studē likumus, neatstāj to tā vnk..

 • -4
  cits Pirms 4 nedēļām

  Viktor,tas viss pareizi uzrakstīts,tikai atļaušos aizrādīt,ka latviešu valodā "mentam" un "musoram" ir nosaukums KRUĶIS.Būtu labāk,ja nelietotu no svešas valodas aizgūtus vārdus.

 • 0
  Anita Pirms 4 nedēļām

  Man jau gribas domāt ,ka diez vai cietušie ,ko panāks ,ja pretim stājas tie ,kam ir vara vai nauda, tā ir cīņa ar vējdzirnavām, nevaru atcerēties nevienu gadījumu , kur tie ,kas ir cietuši šādos incidentos , būtu panākuši taisnīgu lietas atrisinājumu , pat daudzās reizes ,kad tas viss tiek celts gaismā TV , presē un radio . Policistam ir jābūt par pozitīvo piemēru visiem un te nav divu domu , bet zinot to ,kādi ir šodienas policisti un pazīstot dažus jaunizceptos , nekas labs te nevar sanākt,jo , kas tas par policistu ,kurš tiek apmācīts nepilna gada laikā,nevis kārtīgā akadēmijā 4-5 gadu garumā.

 • 0
  Zelma Araja Pirms 4 nedēļām

  Ar cietušo viss kārtībā, cietušā nav, ar cietušo "labs darbinieks" FF 5 jau ir norēķināties un tam pretenziju nav. Par cietušo kriminālprocesā pretēji personas gribai atzīt nevar, proti, ja nebūs iesnieguma no personas, tad nebūs cietušā statusa, nav cietušā - nav krimināllietas. Visiem taču ir skaidrs, izņemot Arāju :) , ka, ja FF 5 būtu skaidrā, tad no ekspertīzes nebūtu atteicies. Tagad meklē "robus" normatīvos aktos, Ventspils slimnīcā kāds "pačukstēja", ka ārstam nav atbilstoša sertifikāta, Kuldīgas slimnīcā atteicies no ekspertīzes, jo no avārijas brīža ir pagājušas vairāk kā 2 stundas, ar cietušo ir norēķināties, un pēc slimības lapas noslēgšanas atpakaļ maiņas vacākā amatā, sargās mūs no huļigāņiem :D !!!

 • 0
  Zelma Araja Pirms 4 nedēļām

  Interesanti būtu uzzināt, kāds ir pilsētas mēra viedoklis un attieksme pret notikušo.

 • 0
  Opaps Pirms 4 nedēļām

  Aizdomas rada situācija, ka uz alko pārbaudi veda uz Kuldīgu. Pārbaude tika veikta pēc 3 stundām. Zināms , ka alko koncentrācija asinīs samazinās aptuveni par 0,1 promilām stundā. Tas nozīmē 0.3 promiles. Ja es būtu piedzēries ,tad lūgtu ,lai mani ved uz pārbaudi uz Rēzekni.
  i

 • 0
  tā viš i Pirms 4 nedēļām

  tā viš i,tā viš i - gan jau šamam kamoliņam arī diedziņš izbeigsies.Tā teikt,roka roku mazgā.Lielie kungi likumus itin veikli mākiet apiet.Bet-apstākļu sakritībai neviens nespēj pretī stāties. Sildiet droši tādu"čūskulēnu"savā azotē. Tomēr,neaizmirstiet-nākošreiz tam nelietim ceļā var pagadīties pats Arāja kungs.. .

 • -1
  tā viš i Pirms 4 nedēļām

  Ventasbalss-kur ir bidīte? Viņas nav.kāpēc nav? Bildīte ir pārdota (apmaksāta).. :) he,he..

 • 0
  tā viš i Pirms 4 nedēļām

  bildīte /labotam ticēt../

 • -1
  guntis 403 Pirms 4 nedēļām

  Kas tad tagad par mentiem?Zinu skuķeni,kura 2 gadus neklātienē pamācījās Liepājā,dabūja bakalauru,pēc tam Ŗīgā mentu skolā 3mēnešus.Protams,ka dabūja uzreiz leitnantu un tagad staigā degunu gaisā kā pasaules naba.Ko tāds sūds var saprast no šī darba???

 • -3
  Ils Pirms 3 nedēļām, 6 dienām

  Nu, nu, tur ir četri gadi bakalaurs un divi maģistrs!!!

 • -2
  Ils Pirms 3 nedēļām, 6 dienām

  Un Tavā saucamā mentu skolā 3mēnešus nemācās!

 • -3
  guntis 403 Pirms 3 nedēļām, 6 dienām

  Ils,ja nezini,tad neļurkti. Liepājā par sociālo darbinieku bakalaurs 2gados un mentu kursi Rīgā 3mēneši+prakse+eksāmenu kārtošana!!!

 • -2
  Ils Pirms 3 nedēļām, 6 dienām

  http://m.liepu.lv/lv/96/socialais-darbinieks

  http://m.liepu.lv/lv/600/socialais-darbs

  http://www.policijas.koledza.gov.lv/lv/gribu_macities/noteikumi

  Pirms gudri komentē, pameklē konkrētāk, lai sevi par muļķi nepataisītu!!

 • 0
  guntis 403 Pirms 3 nedēļām, 6 dienām

  Zinu konkrētu cilvēku,kurš mācījās tieši tā kā es rakstīju.Liepāju pabeidza 3gadus atpakaļ un šoziem no janvāra līdz aprīlim mācījās mentu skolā.Tā,ka nezin kurš ir muļķis.Starp citu viņš arī teica,ka ielecis pēdējā vilcienā un pēc viņa izlaiduma tiks mainīti mācīšanās nosacījumi.GURELI!!!

 • 0
  Anita Pirms 3 nedēļām, 6 dienām

  Pilnīgi piekrītu , nu nevar pa tik īsu laiku izmācīties par policistu , pa to īso brīdi pat nevar iemācīties likumus un to ,kā tos pareizi izmantot policijas darbā, policistam ir jābūt universālam ,kura,m ir saprašana par visām dzīves jomām , lai varētu palīdzēt cilvēkiem , bet nevis tikai uzvilkt formu un staigāt ar degunu gaisā , neko nejēdzot no likumiem un pat neprotot lāga protokolus aizpildīt .Policijas Akadēmiju jāatjauno un kārtīgi gadus 4 pēc vidusskolas jāmācās kādam jābūt īstam policistam. Baidos tikai ,ka tie ,kam būtu jāapmāca topošie policisti ,paši vairs nav tādi kā vajag , samaitājušies ,korumpēti un daudzi arī novecojuši. Policistam , skolotājam un ārstam ir jābūt par dzīves aicinājumu, jo šos darbus darot naudas dēļ vien , var sanākt pamatīgas ziepes un cietīs cilvēki.

 • 0
  dzives_butiba Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  varu piekrist,bet Ja cilvēkā nav ideju un sapratne par tās būtību,tad nekāda skola nepalīdzēs.Skolās pasniedz pagātnes praksi un apgūt kaut ko jaunu,bet ko izlaiž skola ,dzīvē, vienu vienīgu biznesu....

 • 0
  cits Pirms 3 nedēļām, 6 dienām

  Pēc manām domām,kruķi iedalāmi vairākās "zortēs".
  Pirmie ir tie,kuri šo amatu izvēlas,lai realizētu varas pārākumu pār līdzcilvēkiem,gan morāli,gan fiziski.Šī šķira ir vispretīgākā,un viņu,'šķiet,ir visvairāk.
  Otrie ir tie,kuri uz represīvām iestādēm iet strādāt,lai saņemtu algu par nekā nedarīšanu.Arī šīs grupas pārstāvju ir daudz.
  Trešie,un to ir vismazāk-īsti principiālie un godīgie,kuriem rūp taisnīgums un cilvēku drošība un labklājība.Parasti tiem ir visgrūtāk pirmo divu kategoriju "kolēģu" dēļ.

 • 0
  dzives_butiba Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  piekrītu,un tā ir ne tikai policijā....

 • 0
  Opaps Pirms 3 nedēļām, 6 dienām

  Tas notika kādus 20 gadus atpakaļ. Rotterdamas priekšpilsētā neapzinīgi pabraucu zem ķieģeļa. Apstājos un domāju ko darīt. Jo iela ir šaura un apgriezties nav iespējams. Visi brauc pretīm un noskatās.Domāju ,nu būs mēsli un cik tas izmaksās. Pēc neilga laika piebrauca policists ar moci.Kaut kā izskaidroju situāciju un norādīju kur jābrauc, jo firmas ēka bija tālumā redzema. Pēc brīža piebrauca otrs policists un viņi mani aizvizināja līdz firmai. Visi smaidīgi atvadijamies un man likās, ka viņi bija apmierināti, ka palīdzēja cilvēkam. Bet kā būtu pie mums ?

 • 0
  kaktuss Pirms 3 nedēļām, 4 dienām

  Pie mums būtu kā man - gaidot meitu no mākslas skolas, apstājos Ventmalas stāvvietā, kur norāde priekš autobusiem. Labi, zinu ka neesmu autobuss, bet nav neviena cilvēka, ne automašīnas, nu kam es varētu traucēt? Bet muniņi klāt un sākas - autovadītāja apliecību, tehnisko pasi un vēl sistēmā pārbaudīja cik godīgs braucējs esmu. Beigās bija jājūtas pagodinātam, ka pateicoties tam, ka nav pārāk daudz pārkāpumu, izteica tikai mutisko brīdinājumu.

 • 0
  Nif nifs Pirms 3 nedēļām, 4 dienām

  Pie mums es pirms kādiem gadiem redzēju pensionāru ar žiguli rullējam pa vienvirziena ielu pretējā virzienā. Visi atskatījās, apsmaidījās un...pensis aizrullēja. Nez, vai vēlāk saprata vai nesaprata, kur iebraucis :)

 • 0
  krustmateflorence Pirms 3 nedēļām, 6 dienām

  Mūsu valstī valda liela visatļautība visos līmeņos,un tā ir klaja nekaunība ,tā ir kā neārstējama slimība,jo augstāku amatu ieņem cilvēks,jo vairāk gribas pierādīt citiem,ka man uz visu uzšpļaut,ka pašam labi.

 • -4
  Victor Def Pirms 3 nedēļām, 4 dienām

  https://skaties.lv/beztabu/skandali/pust-trubina-laikam-ir-zem-policista-goda-ventspili-pamatigi-sasmucejies-pasvaldibnieks/
  VB raksts, kāds komentārs? Vai arī ir notikusi kļūda kārtējo reizi? Vpilī kā vienmēr - pasaku zeme? :D
  Un Ģertrūdes ielas pogaino komentārs????

 • -2
  Victor Def Pirms 3 nedēļām, 4 dienām

  Autoram, vai cietušajam - visu cieņu, ka iesaistīja medijus (y)

 • 0
  Anita Pirms 3 nedēļām, 4 dienām

  Patiešām neērti skatīties uz to ,kā Arāja kungs nevar saņemties pateikt ,ka no alkohola pārbaudes cilvēks atsakās ,jo labi zina ,ka ir dzēris .Nu mācieties pats un iemāciet padotajiem ,ka savas kļūdas ir jāprot atzīt .

 • -3
  Novadnieks Pirms 3 nedēļām, 4 dienām

  Ventasbals lv,vai tad šo tēmu negribat dzēst?
  Nezinu,vai tas būtu tā īsti pareizi,bet nenāktu par skādi ar jums patiesāties par vienas otras tēmas dzēšanu.Liela jēga jau no tā nebūtu,bet tomēr.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: