čigāni centrā

Karīna | 09.08.2017, 20:08:10 | 3618

Dzīvojot šīs visiem draudzīgās pilsētās pašā centrā ir radies jautājums,vai tiešām gar čigāniem un viņu bērniem nevienam intereses nav.Pieaugušie staigā piezērušies,apnarkojušies gaišā dienas laikā pa pilsētas centru un neviens i virsū neskatās.Mazie atkal skraida pa ielām puspliki,arī tādi pāris gadus veci,bet tak visā valstī sludina,ka nepalikt vienaldzīgiem pret maziem bērniem kas vieni staigā pa ielām,bet redz šiem bērniem pat policija brauc garām.Bardaks no viņiem pamatīgs,runāju par māju kas uz Kārļa un Užavas ielas stūra.Jautājums kur griezties,kam jautāt/rakstīt?Neuzskatu,ka tāds bardaks pilsētas centrā ir normāli.

Komentāri (34)

  • 0
    asd. 09.08.2017, 22:01:06

    Vislabākais jau tas,ka policisti no viņiem baidās...

  • 0
    Milda Kušš 17.08.2017, 21:16:23

    es citreiz ka i pikts uz kād,ta iet caur pārvents čāv rajoon..nav bijus tād reiz ka tur pa paur nedraud ja tu pasak ka cīg i,bet nedos..ta nu mēs kārtig izvicinas,bet šie mācīb nekad nedabon vellsarāra

  • -13
    Latvija pāri visām! 09.08.2017, 22:03:54

    Nu tad dibināt tautas družīnas un ķerat šos rokā, varoņi...

  • 0
    Barons 10.08.2017, 05:19:23

    To ir lab dom.Būt organizieret kārtig Sturmabteilung un darit ,ko jadar.Le zinat.

  • 0
    Riebīgais 09.08.2017, 22:57:35

    Protams,90% neskoloti,bezdarbnieki,pārtiek lielākoties no pabalstiem,un ko izdodas nozagt,kuram ar viņiem patīk krāmēties? Gudrākie vismaz līdz Īrijai tikuši tur ražo sīkos kā konveijeri un dzīvo labāk,kā te strādājošie,bet zemākie primāti bendē dzīve sev un apkārtējiem tepat.

  • -3
    Novadnieks 10.08.2017, 05:52:22

    Tad kā,jāķer ir rokā visi kas staigā pilsētas centrā,vai tikai čigāni?
    Bet ja bez ironijas,tad daudzi likumi un pašvaldību izdotie noteikumi ar savu absurdumu ir piegriezušie līdz ūkai.Sanarkojušam čigānam policija liek mieru,bet ja cilvēks pēc darba parkā uz soliņa izdzers aliņu ,tad būs sods.Te ir stingri jāpiedomā,kurš vairāk bendē mums dzīvi-čigāni un citi parastie lautiņi,kuri sava pagrimuma pēc bieži neatšķir rītu no vakara vai tie,kuri ir atbildīgi par to,lai sabiedrībā būtu visiem normāliem cilvēkiem pieņemama ar noteikumiem nolikta kārtība.Par policiju vispār diskutēt nav vērts,jo tiem cilvēkiem kaut ko atšķirt starp absurdo un normālo laikam nav spējas,jo tā vien liekas ka viņi ir zombēti tikai un vienu-likums,un nav svarīgi,kāds likums-cilvēku interesēs vai pret tām.

  • 0
    Brīvā Latvija 10.08.2017, 07:48:53

    Pagājušo nedēļu Ventas Balss redakcijas slejā bija publicēts kāds racionāls ieteikums - "aizšūt vāveres". Tas bija domāts sakarā ar to, ka bērnus laiž pasaulē, nedomājot, kā tiem varēs parūpēties. Paskatoties uz man apkārt mītošiem čigāniem, rodas iespaids, ka šeit bērni ir nevis tam, lai viņus audzinātu un par viniem rūpētos, bet tam, lai ar viņu palīdzību gūtu materiālus labumus. Šeit nevis vecāki uztur bērnus, bet bērni vecākus (pabalsti). Sterilizācija, labprātīga, saņemot par to naudu, iespējams, būtu risinājums, tā saukto, "lieko bērnu" problēmai.

  • -4
    Novadnieks 10.08.2017, 09:29:01

    Tava ideja būtu apspriešanas vērta valsts līmenī,tikai par tēmas objektiem nevar būt tikai tie cilvēki,kurus sabiedrībā uzskata par "slikto" slāni.Jau bērnu dārza un skolas vecumā ir jāsāk pētīt tas cilvēks (kādi vecāki,kāds raksturs,vai nav debilisma pazīmes,vai nav narcisma pazīmes).Un pavisam aplams ir uzskats,ka bērni no tām nelabvēlīgām ģimenēm ir sliktāki par tiem,kuriem vecāki ir sabiedrības krējums,biezie vai nezin kā tur izglītotie.Bieži tādās "paraugģimenēs" bērns izaug par konkrētu kretīnu,kurš savā atlikušā mūžā ir lielāks traucēklis sabiedrībā par kaut kādu čigāneli vai bomža bērnu.

  • -14
    pasvaldibas.policija@ventspils.lv 15.08.2017, 15:41:41

    Ventspils pilsētas pašvaldības policija (turpmāk tekstā – Pašvaldības policija), konstatējot jebkādu pārkāpumu, veic preventīvo darbu, sastāda administratīvā pārkāpuma protokolu vai informē attiecīgo dienestu neatkarīgi no pārkāpēja tautības. Par visiem pārkāpumiem, kas attiecas uz bērnu aprūpes pienākumiem, vienmēr visos gadījumos tiek informēts Ventspils pilsētas domes Sociālais dienests, nepieciešamības gadījumā – arī Ventspils bāriņtiesa.
    Pašvaldības policija ne vienmēr var būt vietā, kur ir saskatīts pārkāpums vai arī aizdomīga situācija, tādēļ lūdzam par novēroto nekavējoties zvanīt Pašvaldības policijai uz diennakts tālruņiem: 63680808, 63622934, 28680808.

  • 0
    Milda Kušš 17.08.2017, 21:18:45

    citreiz tak var piešaut acss un aizvest kautkur paspārdit taka dzērājs,vane uzpleč kungi??

  • 0
    Milda Kušš 19.08.2017, 10:41:47

    vaine,policista kungi?? !!

  • 0
    Milda Kušš 20.08.2017, 17:25:34

    VAI NE,POLICISTA KUNGI?VARAM TAK PIEVERT ACSS UN KĀD ČIGĀNZĒN AIZVEST UZ MEŽIŅU PAŅIRGĀTIES UN PASPĀRDĪT ŠO,VANE? KAPĒC AR VIŅIEM TĀ NEDARAM?

  • 0
    yolo 16.08.2017, 11:34:56

    kā rīkoties, ja viņi savā pritonā visu dienu dzer, bļauj un klausās skaļu mūziku? ap to midzeni vienmēr ir sasisti stikli un musars. būtu jauks, kluss rajons...
    policija un ātrie piebraukā bieži. sanāk, ka es maksāju nodokļus, lai tiem padibenēm katru dienu ārsts brauktu? es ātrās palīdzības pakalpojums labi, ja vienreiz esmu izmantojis

  • -4
    Novadnieks 16.08.2017, 12:34:50

    Pie tevis taču istabā nelien dzert.Ja līdīs,tad hipišo.Kas attiecas uz tevis pieminēto musaru,tad visa Latvija ir viena liela miskaste.Par troksni varētu piekrist,ja tas ir nakts laikā,tur mēri ir jāpieņem.

  • 0
    Brīvā Latvija 16.08.2017, 20:04:18

    Šovakar, te, Vītolu ielā atkal jautri - odziņas nodotas, no t/c Baku stiepj divlitrenes, auro mūzika un ķērc paši. Drīz jau atkal būs darbs ātrajiem un policijai. Šitā eiropederastu uzspiestā kārtība, ka šiem parazītiem tikai viss pienākas, ir jau pārkaitinājusi.

  • 0
    zobens 16.08.2017, 20:40:51

    droshwien winjiem ieskaitiija truuciigo pabalstu un tad balle war saakties...

  • -12
    Novadnieks 17.08.2017, 07:44:25

    Es te laiciņu atpakaļ pastaigājos pa Rīgu un redzēju visādus pretīgus radījumus,kurus tautā dēvē pa bomžiem.Neviens no viņiem nebija čigāns,tikai latvieši un krievi.Arī Ventspilī starp čigāniem nav bomži.Mans paziņa no Piltenes saka ka viņiem ,it sevišķi vasaras periodā, tiekot traucēts nakts miers pilsētas centrā,kā arī tiekot apzagti mazdārziņi.To nedara čigāni,bet latvieši.Viņiem tur caurām dienām vazājoties novēmušies un smirdīgi lielo alu dzērāji,no kuriem neviens nav čigāns,tikai latvieši.
    No kurienes jums tāds naids pret tiem čigāniem.Protams viņiem ir savas nacionālās īpatnības,kuras var konkrēti citus kaitināt,bet te gan laikam būtu jāpiemin par to baļķi savā acī,kurš netraucē otram acī skabargu saskatīt.

  • -1
    prof.Preobraženskis. 17.08.2017, 14:16:36

    Novadniek,
    kamdēļ Tev tāds naids pret visiem lielā alus un citu dzērienu mīļotājiem?
    Vai tik pats neesi savulaik bijis viens no viņiem,bet kaut kāda iemesla dēļ tagad atturies no alkohola un uzmeties par dzeršanas galveno apkarotāju?
    Rīgā tāds Silaroze darbojas,Tev ar viņu varbūt saskanētu.

  • -10
    zobens 17.08.2017, 09:56:23

    piekriitu,ir arii latvieshi taadi un citas tautiibas cilveeki....

  • -1
    yolo 17.08.2017, 12:16:46

    kāda jēga te vispārināt par padibenēm, ja tēma ir tieši par konkrētiem čigāniem? droši vien, lai novadnieks var savas bezsatura esejas rakstīt..

  • -7
    Novadnieks 17.08.2017, 12:43:44

    Būs jau labi,pacieties,jo debesīs labāk būs.Ja nu galīgi nevari samierināties,tad iedzer nomierinošu tēju.Ja nelīdz,tad pamēģini ar striķi un ziepēm.Tad miers garantēts.

  • 0
    yolo 17.08.2017, 17:03:36

    ar savu tukšo runāšanu pats ļoti līdzinies saviem nīstajiem politiķiem, pamuļķi.

  • -5
    Novadnieks 17.08.2017, 18:33:57

    Nu nu nu...Tu labi zini,ka tas tā nav.Laikam vēl esi spītīga tīņa prātā.

  • -1
    Ventspilniece 17.08.2017, 18:01:21

    Vislabākais jau būtu viņus nometināt kaut kur atsevišķi no cilvēkiem,lai tad dzīvo vienā lielā taborā,bet kur?Šanhajā Ganību ielas galā vēl viena pamesta liela ēka palikusi,bet tur taču arī apkārt cilvēki dzīvo.

  • -14
    Novadnieks 17.08.2017, 18:36:58

    Tu gadījumā neesi no kādas fašistiskas organizācijas,ja vari te kaut kādu psihiski slimu cilvēku žvankstēšanu atļauties?

  • -14
    vilma 17.08.2017, 20:20:59

    Es ari esmu ciganiete , un man nau kauns parto,Es izaudzinaju 3 bernus,par kartigiem latvijas pilsoniem ar augstako izglitibu.Es katru dienu braucu uz pilsetu ,un neesmu redzejusi neviena pusplika manu tautibas berna.Piedodiet,cienijamie kungi un kundzes ,bet vai vasara jastaiga ar valinkiem un fufaiku?Ja jus ta trauce romi kas dzivo Vitolu iela xinojiet Valsts policijai,bet nesodiet veselu tautu.Nesodiet citus ,tad ari pasi soditi nebusiet!

  • 0
    Rasma 17.08.2017, 21:10:59

    Neķer kreņķi. Visu cieņu, tev, par to, ka esi tā mazā izglītoto čigānu daļa. Pārējie čigāni, ir sabiedrība sabiedrībā, viņiem neeksistē citu likumi, uzvedības normas.
    Daudzas Latviešu tantiņas aiz laimes, krīt ģībonī, izdzirdot Antess vai Čīčes dziedamos un sacerētos gabalus. Neviens nesaka neko sliktu par viņiem. Normāli, gudri, labi čigāni. Bet tādi ir tikai daži.

  • -13
    Latvija pāri visām! 17.08.2017, 20:55:19

    Davaj, nometinām tādu Ventspilnieci prom no cilvēkiem.
    Nepavelk šī untermensha līdz mums, pārcilvēkiem:):):)

    Un, vispār, ko var irsties uz čigāniem. Cilvēki kā cilvēki.

  • -11
    Latvija pāri visām! 17.08.2017, 21:44:08

    Minniņ, gribi pievienoties Ventspilniecei prom no cilvēkiem?)

    Lielākā daļa čigānu, tāpat kā lielākā daļa latviešu, ir tikai pelēkais pūlis,
    nevis kādi ļaundari, kā tu te centies mālēt.

  • -1
    Parteigenosse 19.08.2017, 15:57:07

    Ventspilniecei.
    Ko ar tiem darīt?
    To mēs visi labi zinām,bet šeit publicēt to nedrīkst...

  • -11
    Latvija pāri visām! 19.08.2017, 17:08:17

    Mēs gan tādi humānāki būtu pret parteigenosēm un co.
    Vien piespiedu ārstēšana.

  • -1
    asd. 19.08.2017, 18:16:45

    Tātad esi ne tikai rusofils,bet arī čigānmīlis?

  • -6
    Latvija pāri visām! 20.08.2017, 17:35:19

    Es arī latviešmīlis esu!

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: