alimenti

...... | 11.07.2017, 14:20:35 | 1609x

Velejos pajautat, varbut, kads zin...
Ja tevs nemaksa regulari alimentus. Rakstot iesniegumu tiesai, cik ilgi vini to izskata?

Komentāri (27)

 • 0
  Nif nifs Pirms 2 nedēļām

  Pieprasi no Uzturlīdzekļu fonda, kamēr tiesājies un nevari piedzīt.

 • -4
  ...... Pirms 2 nedēļām

  Esam oficiali skirusies. Vienu menesi vins ieskaita man 90 (min tagad ir 114)
  Tad menesi vai 2 neko.
  Vins strada valsts darba un plena daudz vairak, neka minimala alga.
  Man jaraksta iesniegums - Uzturlidzeklu fondam?

 • -5
  huligāns Pirms 2 nedēļām

  Kam interesē vai esi oficiāli šķīrusies. Da kaut vai atraitne

 • -1
  Novadnieks Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Sakopelējies kopā ar komentētāju huligānu.Būs jautra dzīvošana.Un kas par bērniem sanāks-mazie zaļie cilvēciņi.

 • -2
  huligāns Pirms 2 nedēļām

  Vai tad atbilstošās iestādēs atbildes nesniedz vai arī esi anti-sociāls cilvēks,kurš pat runāt ar citiem nemāk?

 • 0
  huligāns Pirms 2 nedēļām

  Lai tu vismaz izskatītos gudrāka,varēji tak uzlikt kompim garumzīmes. Vai tad tik grūti??

 • 0
  reku Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Un tas viss tikai tādēļ,ka par vēlu izvilka!

 • -1
  huligāns Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  sūdi gadās nu.

 • 0
  Nif nifs Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Pameklē netā info, es ar nezinu precīzi, bet tagd tak nav grūti uzzināt.

 • 0
  Ay Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Uz Tiesu ar jautājumiem un tur visu smuki izstāsta kas kur kā un cik ilgi!

 • -3
  Novadnieks Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Pirms zem kāda gulties,vajag padomāt,vai nākotnē nebūs alimenti jāpieprasa.Bet ja tāds ir mērķis,tā pat kā visādi citādi pabalsti,nu tad jau cita lieta.Katrs jau naudu taisa atbilstoši savām prāta spējām.Tādā gadījumā tikai neaizmirsti,kad bērns izaugs,pateikt viņam,ka labi gan tas bija ,ka tu man tāds piedzimi,jo vismaz kaut kāda naudiņa bija.

 • -1
  arprac Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Nu tā jau ir, ka diemžēl cilvēki nespēj atšķirt mīlestību (cieņa, rūpes, uzticība, draudzība utt.) no niezes kājstarpē, it sevišķi jaunībā.
  Kad nieze kājstarpē kādu iemeslu dēļ pieplok, tad izrādās, ka nekāda mīlestība jau nav bijusi un laulība bija tikai niezes dēļ, kas kļūdaini sajaukta ar mīlestību. Sekojošais ir skandāli, tiesas, alimenti utt.

  Bet no otras puses, ja cilvēkiem būtu vairāk prāta spēju partneru izvēlē, tad demogrāfiskā bedre šeit būtu vēl lielāka. Tāpēc atliek vien priecāties par katru radīto bērnu, kaut arī viņam normāla ģimenes dzīve (mamma, tētis, brāļi, māsas) jau ir sačakarēta un pazaudēta.

 • -3
  krustmateflorence Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Atkal vienai DZEGŪZEI nauda aptrūkās,kad gulēji apakšā ,tad ar galvu domāji,droši ka ne.
  Vispār ja es būtu tiesnese ,likumu par alimentiem pārskatītu, kokam divi gali,un šādā redakcijā ,tie abi smird,jo mūsdienu meitenes vairumā nav izglītotas par seksuālo dzīvi,vairumam tikai interesē nauda un bauda,tāpēc dzegūžu pilnas ielas,un bērni tiek ražoti uz nebēdu,un kad pietrūkst naudas ,tad skrienu uz tiesu,un visā vaino vīrieti.
  Labi ka man pašai labi bērni,un domā ar galvu.

 • -1
  Anita Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Un te var piebilst, vai tie bērni ,kas nākuši pasaulē tādā ģimenē, kura pašķiras un nav vairs abu vecāku,spēs nākotnē veidot pilnvērtīgas ģimenes, vai arī būs arvien vairāk lesbiešu un geju, jo ģimene vairs nav vērtība.

 • 0
  Novadnieks Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Nu gejus un lezbietes (vels kas par pretīgu vārdu) tu labāk ar kritiku nepiemini,jo var sākties liela jezga.Viņi demokrātiskā sabiedrībā ir sevišķi aizsargājami-laikam radījumi ar īpašu vērtību.Vēl tik vajag šiem raudzes proves piešķirt,kā dārgmetālam.Viņi var sašūmēties ne pa jokam,un tad Eiropas parlaments Latvijai var soda naudu uzlikt.

 • -1
  Jans Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

  Krustmāt! Kopš kura laika tiesneši var pārskatīt likumus? Tu ispār apjēdz ar ko nodarbojas tiesneši?

 • 0
  Frīdis Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Ja runa ir par bērna uzturlīdzekļiem, valsts likumi ir stipri pretimnākoši. Jāgriežas attiecīgā iestādē un tās lietas ātri atrisinās. Lai nebūtu daudz domstarpību, maksātājam tos vajag maksāt caur bankas kontiem. Tad arī to maksātājs var pierādīt. Ja ne , ķīselis vien būs !

 • -7
  Kate Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Ventspils pilsētas pašvaldība, "Ventas Balss" redakcija, Jums ir jābūt pilnīgi un galīgi akliem, kurliem, antisociāliem un, atvainojos par izteicienu, bet - stulbiem, lai pilnībā ignorētu un pieļautu šo pastāvīgo cilvēku noniecināšanu un pazemošanu forumā, pašiem vienlaikus kā to vien bez mitas slavinot ka šī pilsēta ar rītdienu. Nav taču sasodīts akmens laikmets, kur ir problēma forumā ieviest iespēju kaut ko publiski komentēt vai sacīt autorizējoties jebkādā veidā kas liek katram lietotājam sniegt savu patieso vārdu uzvārdu, vai vismaz caur kādu savu sociālā tīkla vietni, lai jebkādi tiktu ierobežota šo šeit esošo "tautas varoņu" vēlme ķengāties un pazemot citus.

 • -1
  Es Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Vai pati autorizējies caur internetbanku,ko?

 • -8
  Kate Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Es saprotu ka pašvaldība un tai vienīgais pilsētā esošai laikraksts, kas tai ir pakļauts, ir paštaisni abi no galvas līdz kājām, bet taču ir jābūt absolūtai bezatbildībai no jūsu puses lai pieļautu to kas notiek šeit forumā jau gadiem. Ceru ka reiz būs kāds kam būs līdzekļi, laiks un iespējas, lai VB un domi par šo nelikumību sistemātisku uzturēšanu gadu garumā iesūdzēs tiesā, ja reiz savādāk jūs izliekaties neredzam kādu mēslu bedri paši sevis izslavētajā pilsētā turat.

 • -8
  Kate Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Sievietei, kas vaicāja par alimentiem - ja reiz tēvs kādā brīdī izlēmis ka par bērnu vairs nav jārūpējas un bērns ir uzturams no zila gaisa, tad ir jāsniedz vispirms tiesā prasība pret bērna tēvu par uzturlīdzekļu piedziņu, pēc kā tiek sasaukta tiesas sēde un pēc sēdes saņemot tiesas spriedumu, tas ir jāiesniedz Uzturlīdzekļu garantijas fondam, pēc kā arī šis fonds turpmāk veic ikmēneša pārskaitījumu uz jūsu kontu, vienlaikus šīs summas visu laiku bērna tēvam aug kā parāds pret valsti, līdz ar to viņam strādājot oficiāli jebkurā darbavietā tiesu izpildītājs darbadevējam uzliek par pienākumu veikt ieturējumus no algas parāda segšanai,

 • -6
  Kate Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  līdz ar to bērna tēvs oficiāli strādājot vairs pats saņems kā algu tikai valsts noteikto minimumu kas cilvēkam jāatstāj. Plus protams bērna tēvam papildus uzturlīdzekļu parādam nāks klāt papildus parāda summa, kas atkarīga no uzturlīdzekļu parāda summas apjoma, ko tiesu izpildītājs vēlas saņemt sev veicot šos starpnieka pakalpojumus.
  Par to cik ilgā laikā jums izdosies saņemt pirmo uzturlīdzekļu garantijas fonda maksājumu - īsti neatceros, bet šķiet vairāki mēneši paiet kamēr tiek izietas visas dokumentu formalitātes sākot ar tiesu , tās sagatavoto spriedumu, dokumentu iesniegšanu fondam un laiku kamēr tā uzsāk maksājumu veikšanu.

 • 0
  Jana Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Ne visām,bet ļoti daudzām māmiņām bērni ir kā kredītkartes-pateicoties šai naudai vismaz ir no kā dzīvot un var atļauties lieku reizi nestrādāt. Atkārtošos,ne visas māmiņas bet ļoti daudzas tā dzīvo.Večiem tik varu ieteikt,ja jums ir labas algas -domājat ar ko guļat.

 • 0
  tā viš i Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  alimenti,alimenti.. kā piedzīt alunomentiem? jautājums aktuāls. manuprāt runa iet par alu un mentiem. ņemot vērā Kates personīgo pieredzi,atļaušos pavaicāt-par kādu alu un kādiem mentiem iet runa?

 • -6
  spice Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Kas tā par modi uzskatīt ka sievietes diedele un izdzīvo uz neika alimentiem. Varētu domāt ka tā ir milzu nauda un katrs otrais nemaksātājs ir miljonārs. Smieklīgi. Lai tik maksā savam bērnam ja reiz izrādījās ka ir sūdīgs tēvs u tikai māte audzinās.

 • -1
  tā viš i Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Pabalstu lai maksā vasts! Ja mūsu valstij nerūp tautas bērni,tad lai izmirst kā tauta. Ja nav valstij līdzekļu,lai griežas pie tautas labdariem-Lembergs,Šlesers un citi tautā mīlēti censoņi,kuri vaiga sviedros spēj sapelnīt vismaz pusmiljonu eiro gadā.Šie šņukuri ir tik mīļi un tautā iecienīti-gan jau kādu nieka miljardiņu aiztapinās Latvijas nabaga valstij uz tiem bērna pabalstiem.. .

 • 0
  Valdis Valdis Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

  Un tā valsts soli pa solim zaudē savu jauno darba spēku,(zinu daudzus kuri strādā ārzemēs pilnīgi nesasniedzami) bērniem valsts pabalstus praktiski nemaksā,bet alimentiem gan pieiet ar visu nopietnību,rezultātā džeki tā iegruzīti ar visām parādu piedziņām ka mājās atgriesties VISPĀR netaisās,tas tā pārdomām ,bet šajā gadījumā jāgriežas attiecīgajos dienestos ,lai sakārtotu jaunā cilvēka jaunos pienākumus un jācer ka izdosies bez drastiskiem paņēmieniem!

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: