Gaišreģi un Raganas , jums iespēja sevi pierādīt.

krustmateflorence | 10.07.2017, 14:38:55 | 1705

Esmu dzirdējusi par pazudušo bērnu Liepājā, tas ir drausmīgi ,ka tā var vispār notikt.
Mums vispār Latvija ir pilna ar gaišreģiem.burvjiem un ekstrasensiem,nu tad reāli pierādiet tagad savas spējas un atrodiet pazudušo bērnu.
Arī Ventspilī esot spēcīga gaišreģe un pāris raganas,ta nu pierādiet to,ka nēsiet no šarlatānu sugas, kas no nelaimē nokļuvušiem cilvēkiem i, tik vien zināt kā izkrāpt naudu.

Komentāri (20)

  • -4
    huligāns 10.07.2017, 15:05:24

    Jau no policijas un citu iesaistīto puses ,tika atzīts,lai cilvēki ar maģiju ,neiesaistās. Šajā konkrētajā situācijā viņiem neuzticoties.

  • -1
    yolo 10.07.2017, 15:27:05

    Liec lietā savus sakarus un miljonus

  • 0
    Anita 10.07.2017, 17:32:24

    Vai tad tikai pāris raganas ?Man gan liekas ,ka tādu ir bezgala daudz un ļoti daudzas ar to pelna naudu ,bet spēju atrast pazudušos viņām nav , tik vien māk kā apvārdot lētticīgos un ar to viņu spējas beidzas.Jācer ,ka puika atradīsies , ja nav noticis tā ,kā ar Diānu ,šķiet Dobelē.

  • 0
    Vilis Skuja 10.07.2017, 17:46:19

    Bet ja nu viņa orgāni sen jau kā pārstādīti kādiem citiem,ko tad?

  • 0
    šašliks 10.07.2017, 19:10:04

    Ak dies' žēlīgs, atkal jau...

  • -6
    huligāns 10.07.2017, 19:17:23

    Nu nekas ,tad jau orgāni melnajā tirgū labi pārdevās. Sarkasms šoreiz nevietā ,Vili . Varbūt Tevi arī uz orgāniem? Tač ar vienu nieri dzīvot varot.. haha

  • -6
    huligāns 10.07.2017, 19:25:18

    kāds paspējis jau mīnusi ielikt. nu ko nu suka, cepī faktus apstrīdēt?

  • -1
    No malas 10.07.2017, 20:45:25

    Viduslaikos Spānijā bija tāds dominikāņu mūks Tomass Torkvemada.
    Viņš lieliski tika galā ar tādiem burvjiem un raganām!

  • 0
    Riebīgais 10.07.2017, 22:57:29

    Lai cik riebīgi izklausītos,bet man šķiet diezgan vājas izredzes, ka puika ir dzīvs...5 gadiņi un nedēļu kautkur klaiņot,ņemot vērā cik liela uzmanība šim notikumam ir pievērsta... Vai arī vecāki nestāsta visu līdz galam.
    Lai nu kā cerēsim,ka puika atradīsies sveiks un vesels!

  • 0
    Аldis 11.07.2017, 14:51:44

    Huligāns sāk izrādīt pastiprinātu interesi par bērnu... :DD Hah-hah-hah! Huligāns, tu viens no tiem muļķiem, kas arī Vangai ticēja?
    Taču ekstrasensorās spējas, visticamāk, absoluti visiem pastāv! Vai Tu to vēl nezināji????
    Diezvai tevi interesē kā ar bērnu būs tālāk! Es tavam vārdam nevienam neticu!
    Tu pats esi rakstījis ka tev šī tēma liekas pretīga (!) tad varbūt nav jēgas klikšķināt taustiņus .... ko...?
    Policija sadarbojas ar gaišreģiem, mēģini stipri nepardzīvot! :DDD vienkārši aizmirsa tev pateikt tādu sīkumu....
    Deputāti peln vairāk par pļāpāšanu , nekā gaišreģi un ko..... un neviens viņus nesoda! Viss oficiāli !
    Gribi maksā, negribi nemaksā!
    Bet pamēģini pāris gadus nemaksāt nekustamā īpašuma nodokļus, soc. nodokļus, par siltumu, par ārstēšanu un vel kvekšķēt pretī un tu redzēsi, kas ar tevi notiks un kur tu nonāksi....:DDD

  • -1
    huligāns 11.07.2017, 19:58:41

    Es neesmu muļķis, bet tu gan galvā saspiests. Uzrakstiju , ko dzirdēju, lai forumā mēslu čupu netaisa,pārlieku līdzjūtīgie. Man vispār pohuj. Es tādiem kā tev ,līdzi nelocos. Vergu ēra.

  • -1
    huligāns 11.07.2017, 19:59:57

    Labāk taustiņus paklikšķināt nekā visu mūžu ar tukšu un debīlu pauri TV pa vakariem skatīties.

  • 0
    huligāns 11.07.2017, 20:01:26

    Protams,ka neinteresē, ne pirmais ,ne pēdējais! No normālām,mīlošām ģimenēm bērni prom nemūk! :)

  • -4
    krustmateflorence 11.07.2017, 15:49:47

    ĻOTI,ĻOTI ŽĒL KA NAV VAIRS DZĪVA IZCILĀ DZIEDNIECE UN GAIŠREĢE MARTA, VIŅA UZREIZ BŪTU PRECĪZI PATEIKUSI KAS AR PUISĒNU IR NOTICIS,UN KUR IR GALVENAIS CĒLONIS ,KĀPĒC PUISĪTIS AIZGĀJA NO MĀJĀM.

  • -1
    Raitis Kuzņecovs 11.07.2017, 23:24:02

    Vai tad neviens neatceras, ka bija raksts, ka Merilina no ekstrasensu cīņām pateica, ka puisīti atradīs mirušu?

  • 0
    Raitis Kuzņecovs 11.07.2017, 23:24:51

    Krievijas šova "Ekstrasensu cīņu" dalībniece igauniete Merilina Kerro savā facebook dalījusies ar savu versiju, kas noticis ar Liepājā 1. jūlijā pazudušo piecgadīgo Ivanu, kuru meklē vairāki tūkstoši cilvēku.
    Kerro skaidro, ka pēdējās dienās viņa saņēmusi lielu skaitu lūgumu palīdzēt atklāt, kas noticis ar zēnu, kurš pazudis Latvija.
    "Šeit ir globāla situācija uz ceļa. Viņam pašlaik ir milzīgas bailes. Viņš netiks atrasts dzīvs. Tā nav pirmā reize. Līdzīga situācija ģimenē jau notikusi. [...]" iesāk Kerro.
    Sieviete norāda, ka zēns devies līdz cilvēkam, kurs solījis labāku dzīvi. "Viņa bailes pārtrauc mani," saka Kerro. Sieviete turpinās cerēt, ka pretēji viņas vēstījumam, zēns tiks atrasts dzīvs un viss bus labi.

  • -1
    Ciemiņš 12.07.2017, 08:36:37

    Raiti, kas, izņemot faktu, ka atradīs mirušu, vēl tavuprāt sakrīt burvenei un reālai situācijai? Nekas. Visi šitie spēju cilvēki varētu aizbraukt, atrast un kļūt slaveni ar to..nevis laist savas vīzijas internetā un dzenāt tos, kas pārbauda katru iespēju...

  • -3
    krustmateflorence 12.07.2017, 11:18:49

    LAI SKAISTI DZĪVE TURPINĀS PUISĪTIM-NU JAU DEBESU VALSTĪBĀ .

  • 0
    julijans 13.07.2017, 02:17:09

    ES APT ZLEKAS ZINU PARIS RAGANAS:-)

  • -1
    Ieteikums 13.07.2017, 23:17:40

    Mans viedoklis ir,par cik tāpat visi gali bija ūdenī un bērna meklēšana bija kā adata siena kaudzē,tad extrasensu palīdzība butu bijis tikait bonus.Ja jau paskatās no puses,kad tik daudz cilvēki bija iesaistijušies un bez panākumiem,pieņemu,kad pamēģināt gaišreģu palīdzību nebūtu pat kaitējusi policijas darbam.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: