Kristovskis ostas inženieris?

Soft | 29.05.2017, 10:28:16 | 1354

Kā dzimis un audzis ventspilnieks pirmo reizi raidījumā dzirdēju, ka Kristovskis ir ostas inženieris. Šodien ventiņā lasu, ko saka viņa bijušie kolēģi, izrādās Kristovskis pieņemts darbā sporta dēļ , nevis kā inženieris. Kristovskis ir ne tikai melis, bet arī ne īpaši gudrs, ja lielās ar tādiem pārbaudāmiem faktiem. Ventspilnieki taču atceras, kas ir kas. Interesatni, kura acīs Dombura intervijas laikā Kristovskis vēlējas izskatīties gudrāks nekā ir?

Komentāri (30)

  • -1
    Nif nifs 29.05.2017, 10:52:02

    Visu to acīs, kuri redz tikai to, ko grib redzēt. Šitais murgs drīz beigsies.

  • -3
    xxxddd20692514 01.06.2017, 14:42:18

    Kāpēc ļauj Jurševicu ģimenes biznesam izpausties?? Anželika esot izglītojusies neiroprogrammēšanā! Aizsargājiet invalīdus in vecos cilvēkus no iepējamā apmana

  • -3
    DuzisL 02.06.2017, 09:27:09

    tagad esot modē rakstīt iesniegumus policijai par ventas balss komentētājiem, domāju, ka es uzrakstīšu iesniegumu par soft par apmānu! un cieņas laupīšanu

  • -1
    Opaps 02.06.2017, 10:11:50

    Duzis L ! Necepies,paliksi krunlains. Rakstīts pilnīgi pareizi. Skaitoties darbā SRAU viņš ,praktiski neko nedarīja , tikai sīkumus .Bet aizrāvās zoles spēlēšnu darba laikā., to var apstiprināt bijušie darbinieki. Dažreiz aizgāja līdz konfliktiem.

  • -8
    keda 29.05.2017, 11:51:21

    ogo, kaut kas arī par ierakumos pretējā pusē esošajiem :) Diskusija tikai neraisās :)
    Es ar Kristovski kopā strādājs nav, tā kā nezinās pateikt, kā šo ņēma uz to darb un pa ko :)

  • -6
    Vilnis 29.05.2017, 12:26:42

    Un kurš tad pats šito teica? Aivars, neviens cits. Nosvīdis galīgi, rokot pagātni ārā, lai tik atrastu, kā konkurentiem iegriezt. Galma āksts.

  • -4
    еs 29.05.2017, 12:39:19

    Nevis Aivars, bet Jānis.

  • -7
    Soft 29.05.2017, 14:03:10

    Tur jau tā lieta, ka pajautā jebkuram ventspilniekam, kurš tolaik ostā strādāja, ko ostā darīja Kirstovskis un katrs zinās teikt, par ko viņš tur pieņemts par sportistu vai par inženieri. Ostas inženieris tomēr ir pārāk nopietns amats, lai neviens nemanītu, kas ir kas...

  • -11
    Viktors Mežriņķis 29.05.2017, 13:47:33

    Kristovskis pats cerams apjēdz, ka bijis pieņemts par sportistu ar inženiera statusu :D. Vispār jau izskatās, ka viņam ir problēmas ar realitātes izjūtu. Ko viņš tagad runā par Ventspili un ko stāsta pats šeit 30 gadus nedzīvodams....pilnīgi atrauts no visa pilsētā notiekošā. Visās viņu reklāmās kaut kādi veci kadri, vecas bildes, pagājušā gadsimta naftalīns tīrākais. Un par tām vecāku mājām arī bezgala muļķīgi viņam sanācis. Kas vispār darās viņa prātiņā, ja no tribīnes gatavs visu ostu uzkopt, bet realitātē vienu nelielu lauku sētu nevar kaut cik savest kārtībā?

  • -3
    skanisskanis 31.05.2017, 13:32:17

    Kristovskis tiešām ir gudrs un inteliģents cilvēks, bet tie Jurševici! Tik nesmuki, ka ir tāds ģimenes bizness. Vajag painteresēties, ko par sociālajiem jautājumiem kundze sastrādājusi Rēzeknē.

  • -1
    Pelēkais akmens 29.05.2017, 14:45:33

    Kristovskis strādāja uzņēmumā "SRAU" par inženieri-konstukroru.

  • -8
    Soft 29.05.2017, 15:52:29

    Tur jau tā lieta, ka viņš SRAU tika pieņemts kā sportists uz mākslīgi radītas amata štata vietas rēķina. Starp citu ne jau viņš vienīgais, protams, jo tāda bija tā laika prakse. Tikai neviens cits, izņemot Kristovski, ar saviem viltus amatiem nelielas, jo citiem sportistiem bija skaidrs, kāpēc viņi tajā SRAU skaitās.

  • -10
    Opaps 29.05.2017, 14:48:46

    Tā būs ar pilsētu. Ar vārdiem ,,es" ,,man" nevar neko labu panākt.To parāda noplukusi māja un necieņa pret vecāku atdusas vietu.

  • -10
    Juris 29.05.2017, 16:23:41

    Siltās vietas meklētājs Kirstovskis kā sāka, tā turpina. Sāka karjeru ar to, ka fiktīvi "strādāja" SRAU par inženieri, kaut patiesībā pildīja sportista lomu, tad turpināja to darīt trīs ministrijās ( vienā pat nācās demisionēt), tad imitēja darbošanos Eiroparlamentā. Darbu Rīgas domē uzskatīja par hobiju, jo patiesībā jau bija pārvācies uz Eiropas parlamenta gaiteņiem. Rīdzinieki nebija muļķi, atšifrēja siltās vietiņas meklētāju un neievēlēja. Nu skaitās fiktīvs biznesa konsultants pie Meroni Ventbunkerā, kaut gan faktiski sniedz politiskus pakalpojumus. Bet apetīte aug, vajag jaunu siltu vietiņu - Ventspils domē. Bet te tādas lietas neiet cauri. Mēs ventspilnieki Tevi vaktējam, Ģirtiņ!

  • -4
    Novadnieks 29.05.2017, 17:29:52

    Tevi pašu kaut kur vajadzētu novaktēt.

  • -8
    Anon_Shakalis 29.05.2017, 16:28:27

    te jau ar: http://www.ventasbalss.lv/zinas/ekonomika/33163-biznesa-neveiksminieki-grib-ietekmet-politiku

  • -3
    Spīdola 29.05.2017, 20:59:57

    Nupat piezvanīja no sabiedriskās domas izpētes institūta Lūiss un dēli. Ko zinot par mēra kandidātu biogrāfiju? Pastāstu, kas zināms sen, kas nesen. Vai esot informēts, ka Kristovskis bijis dubulağents FIB, karojis Āfrikā starp savstarpēji ļoti naidīgām ciltīm. Veicis izpēti uz Mēness virsmas, tur iegūtie rezultāti Nato neapmierinājuši, pētījumi būs jāturpina. Izrādās, ka starptautikā nozīmē paveiktais ir pilnībā izdzēsis atmiņas par nozīmīgo ieguldījumu mūsu mīļās Ventspils SRAU darba dzīvē. Tas sarūgtina. To ir grūti piedot. Neiespējami piedot. Tāda ir dzīve, skarba. Un sirds sāp, ka šis trieciens jāsaņem pirms vēlēšanām. Milzīga vilšanās.

  • -5
    Opaps 30.05.2017, 16:24:25

    Ļoti laba ironija par šo frukti-plāna galda urbēju. Ha,ha,ha,....

  • -1
    Novadnieks 30.05.2017, 18:28:16

    Tu zin,man arī zvanīja tie smerdeļi un tieši to pašu prasīja par Lembergu.Es teicu ka mani ne īpaši interesē bandītu vaļasprieki.

  • -7
    Latvija pāri visām! 29.05.2017, 21:36:14

    Jurīt -
    visi ir siltas vietiņas meklētāji,
    gan Aivars, kuram paveicās juku laikos būt svarīgā postenī un kurš mācēja to saglabāt un izmantot,
    gan Ģirts, kas centās taisīt lielo politiku.

  • -10
    Larijs Kukarans 29.05.2017, 21:51:12

    ģirtiņš,cik atceros ventspilnieks nekad nav bijis,jo ir no Vārves.Tad vēl,viņš ir bijis visādos amatos dažādās vietās.Tas man atgādina krievu laikā bija tāds leļļu teātris pieaugušajiem Необыкновенный концерт.Tur bija viena veca žīdene,un viņu sauca- Doktor okolo vsjačeskih nauk.Tāds pats ģirtiņš,viņš arī visās lietās ir specs,bāžās visās pudelēs par korķi,bet sajēgas nekādas.

  • -5
    Tīna 30.05.2017, 10:18:15

    "Jo man ir pieredze un zināšanas"... tā savu piemērotību vadīt ostas pilsētu komentē Ģirts Kristovskis. "Esmu strādājis par inženieri Ventspils ostā".

    Nu jāa... pieredze kā sportistam ostā notiekti palīdzēs ostas attīstībā.

  • 0
    Opaps 02.06.2017, 21:31:45

    Zvejas osta , vai tā ir lielā osta ? To viņš varēja teikt Alūksnē vai citur Latvijas austrumos nevis Ventspilī. IDIOTS.

  • -2
    Jurgis 02.06.2017, 11:14:27

    Mazais Husiens lien no ādas laukā lai nozākātu visus savus pretiniekus. Pretīgi skatīties.

  • -2
    Opaps 02.06.2017, 12:15:59

    Bet ko dara oponenti ???? Viņi ir vēl nekaunāki.

  • -2
    Novadnieks 02.06.2017, 13:55:31

    Čau ,Opap!Kā vēders izgāja?Šajās dienās nevienam vien Aivara fanam laikam ar punci tā švaki.Vai nu uz poda nevajag vispār vai dara to nekontrolēti.

  • -3
    Juris 02.06.2017, 12:56:42

    Kristovskis nekad nav mācējis objektīvi novērtēt ne sevi, ne situāciju. Lai to izdarītu ir jāmāk pārkāpt pāri savam EGO. Āboltiņa visprecīzāk šo cilvēku novērtēja, kad iedeva iesauku EsManis.

  • -1
    Spīdola 02.06.2017, 17:40:05

    Lai Āboltiņa, sarkangavīte, pa sētas durèm Saeimā iekljuvese, brauc atkal pasērst uz Puzi. Un lai jel paskatās uz sevi, mati reti, kad uzspīd prožektors nepareizā rākursā, pavīd galvas āda. Brrr. Jo augstāk kāpj ( Āboltiņa), jo zemāk kritīs. Tas notiks 2018. Oktobrī, Saeimas vēlēšanās. Un par Ğ.Kristovski spriedīs ventspilnieki, izdarot izvēli rīt.

  • 0
    Opaps 02.06.2017, 22:23:55

    Novadniek ! Par vēdera Iziešnu . Vēders izgāja normāli. Sāpes nebija, ar to es tevi (sp. ar mazo burtu ) apbēdināju.Atkarībā no tevis , kurš ,laikam ir gados jauns cilvēks un visā dzīve vēl priekšā ,laba un plānvērtīga dzīve nāk ar gadiem un pieredzi un ar labu komandu.Tas tāpāt ir ģimenē. Sākumā ir daudz klupšanas akmeņu, strīdu. Pēc nodzīvotiem kopdzīves 6-10 gadiem vis sakārtojas. Tāpat ir politikā un ekonomikā. Tāda ir dzīves pieredze.

  • 0
    Anon_Shakalis 03.06.2017, 11:10:19

    Dažs labs kandidāts tiešām gluži kā no taisnās zarnas…

    http://www.ventasbalss.lv/zinas/sabiedriba/33159-top-5-divainakie-kandidati-pasvaldibu-velesanas-video

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: