"Otrā pusīte"

Studente LiepU | 10.04.2017, 17:43:34 | 3910

Spriežot pēc komentāriem forumā, šeit ikdienā apgrozās diezgan dzīves gudri ļaudis :) Vēršos pie jums un , protams, arī citiem ar jautājumu - Kāpēc ir tik ļoti grūti atrast savu īsto, vienīgo utt. " otro pusīti" ? It kā katrs par sevi ir normāli cilvēki, bet , kad mēģina ko veidot kopā - kaut kā nesanāk.

Komentāri (62)

  • 0
    Edvīns 13.04.2017, 18:08:35

    Forša šī diena, jo dzīvoju 5.stāvā, urrrraaa ! :)))))

  • -1
    Novadnieks 13.04.2017, 18:52:41

    Sapriecāsies par daudz,nokritīsi līdz pagrabstāvam.

  • -3
    Argo 13.04.2017, 19:02:12

    Es dzīvoju 4 stāvā ! :D
    Es gribētu vēl pateikt, ka ar saviem pirmajiem diviem vīriešiem es, godīgi sakot, visu laiku gaidīju seksu vairāk nekā viņi un nekādas palīdzības man mājās nebija... Sekss bija, bet orgasma nebija. Savukārt es biju stingri pārliecināta, ka kaut kur uz zemes patiešām ir Laime un liela Mīlestība, bet ne priekš manis... un turpmāk es dzīvošu bez sieviešu laimes!
    Es kautrējos pateikt vīram, ka viņš ir pirmais, ar kuru es piedzīvoju orgazmu! Un ja vīrietis nebaidās palīdzēt mājās sievai - viņš ir patiesi labākais priekš viņas!
    Jums, dārgās sievietes, novēlu apzināt savu vērtību un atvērt savu sirdi īstai mīlestībai! Ticiet man, īsta mīlestība tik tiešām pastāv un spēj pārvarēt jebkuras grūtības!

  • -2
    tā viš i 13.04.2017, 20:51:42

    Novadnieks tava doma ir saprotama,diemžēl divas puses sastāda vienu veselu. Trešās puses nav. Var būt vienīgi trešā daļa. Ņemot verā,ka vienā veselā, daļu ir mikroniski daudz,tad tādas laulības meklējumos ir varen daudz iespēju..

  • -1
    007 15.04.2017, 19:44:43

    kaa var ko atrast,ja kadai uzraksta,nemaz neatbild,jaiet pa svetkiem uz baznicu,var but tur var iepazities

  • 0
    Novadnieks 17.04.2017, 06:24:09

    Tu uzraksti ka esi biezam dēls,ka nauda tev kā jūras sūdi un ka otrai pusei tu garantē dzīvi bez rūpēm un raizēm.Vari man ticēt,rindā stāvēs smilkstēdamas.

  • -5
    tā viš i 15.04.2017, 21:05:57

    007. Latvijā ir vislepnākās zuzes pasaulē. Latvietes nav īpaši daiļas,dumjas gan. Padomju laikos puiši brauca uz Baltkrieviju un Ukrainu pēc sievām. Šie puiši nebija muļķi..

  • 0
    Nah Nahs. 16.04.2017, 10:07:39

    Un kāds bija šo jaukto laulību rezultāts?
    Noklausies R.Paula dziesmu ar I.Ziedoņa vārdiem "Ķiļķens un klimpa"!

  • -2
    Skruve05 16.04.2017, 18:13:06

    Sievietes drosi rakstat, jauns puisis, strādīgs, nepieviļ,arī nespēj atrast mīlestību ;) dreik0000@inbox.lv

  • 0
    Novadnieks 17.04.2017, 06:20:28

    Tieši tā,nekad nepievils,jo ir uzticīgs visām sievietēm.

  • -4
    FimaFima13 16.04.2017, 18:49:01

    Zane-nebēdā,būs lemts tad arī nāks un būs,es arī biju divas reizes precējusies,tagad esmu šķīrusies un esmu kopā ar kolosālu ,mīļu ,jauku vīrieti un saprotu ka visi līdz šim bija ne mani-pirmās laulības oki,bija pirmā mīlestība,dzima meitiņa,bet otrās laulības bija murgs-kā tu saki,tik ķeksīša pēc,ka vot ir vīrs un tam tā ir jabūt-bet no Laimes,mīlestības tālu,un tā šis ķeksītis vilkās gadus 10,protams škiršanās bija smaga vienalga,arī domāju nē viss-nav ko tur,Laime man nav lemta,dzīvošu viena,bet tagad tik varu teikt-paldies liktenim ka viss tā ir noticis un blakus ir man tas īstais un saka ka katram mums ir kaut kur tā īstā otrā pusīte un saku ir,gaidi....

  • 0
    Frīdis 17.04.2017, 17:41:30

    Nu interesanti . Visas brīvās sievietes meklē vienu un to pašu vīrieti - gara auguma, slaidu , skaistu , nedzērāju un nepīpētāju, ar auto , ar stabiliem ienākumiem, uzticīgu, viņu un viņas bērnus mīlošu un tmll.... var jau būt, ka kaut kur tāds ir , bet nekad tādu neesmu redzējis. Ja sievietei ir ap 50g. un ir ar pāris un vairāk riepām un tmll. tad viņai drīzāk trāpīs atombumba , nekā viņa atradīs kaut ko tamlīdzīgu.

  • 0
    Novadnieks 17.04.2017, 18:20:34

    Ļoti iespējams ka kaut kur tāds muļķis ir,bet ar nosacījumu,ka viņš tik tiešām ir muļķis,jo gudrs vīrietis vienkārši nav muļķis.

  • 0
    Novadnieks 17.04.2017, 18:23:45

    Par tām riepām.Ja tam vīrietim ir riepas,tad tādu lietu piecietīs pat 18 gadīga skaistule,kaut tās riepas būtu 90 gadus vecas-lai tik ir piebāztas ar miljoniem.

  • 0
    Kriska 20.04.2017, 17:34:40

    Zane, esi apmierināta ar komentāriem? Nesaprotu, ko tu gaidijai saņemt?

  • -2
    Studente LiepU 21.04.2017, 10:55:22

    Tevi tiešām interesē mans viedoklis un uztrauc tas, vai esmu saņēmusi to, ko gaidīju no atbildēm ?!! Dīvaina interese.
    Bet, jā - no dažām atbildēm tiešām ieguvu vielu pārdomām.

  • -2
    007 22.04.2017, 15:23:22

    40-50 sievietesvar uzrakstit,varbut kassanaak skunis66@inbox.lv

  • -3
    Aivita 24.04.2017, 21:30:57

    Sievieti neinteresē palīgskolu apsolventi, kuri lāgā neprot rakstīt ! Tādam tāda arī jāmeklē !

  • -3
    Aivita 24.04.2017, 21:26:44

    Ja vīrietis ir nodzīvojis līdz 30....35 gadiem un vairāk , un ja viņš par šiem nodzīvotiem gadiem nav vēl ticis vismaz pie sava īres dzīvoklīša , un pie sava auto kaut vai 300eiro vērta , Tad viņš ir pilnīgs lūzers un tāds arī paliks ! Ja vīrietim nekā nav , tad no viņa paša arī nekā nav ! Kopjams kustonis un nekas vairāk !

  • -2
    Ķitvainazīt 29.04.2017, 08:53:00

    Un ja sieviete ir aizvilkusi līdz 35 un nav atradusi vīru? Visas kaut ko gaida! Nu tad gaidiet veselas.

  • -4
    Aivita 30.04.2017, 23:03:41

    Vīru ? Vai tad šiten tādie kā ķitvainazīt ir vīrieši ? Tie ir trūkumcietēji ! Pabalstus gaidošie . Uz rokām nesamie nabadziņi . Ko normāla sieviete ar tādiem var pasākt ?

    Ja no iepazīšanās portāliem , no visiem piedāvājumā esošajiem vīriešu profiliem atskaita nost ; sextūristus , kolekcionārus , tukšos klabinātājus , precētos mīļāko meklētājus, webkameru sex fanus, palīgskolu absolventus, hroņas , zilos, jauniņos memmes meklētājus , kopjamos kustoņus, virinātājus un vēl dažus citus dīvainīšus ..... Tad tur vairs pāri nekas nepaliek !
    Vai tas ir normāli ?
    Mātes , kadus dēlus jūs esat izaudzinājušas ?
    Vīrieši , lūdzu jūsu viedokļus !

  • 0
    Novadnieks 01.05.2017, 06:12:40

    Nu ja jau sāksim visāda veida sievietas te pieminēt,tad jau laikam labāk būtu dzīvot ar gumijas lelli.
    Tā kā ,tēvi,padomājiet -kādas meitas jūs esat uztaisījuši.

  • 0
    Novadnieks 01.05.2017, 06:18:23

    Aizmirsu pieminēt par tām pretīgā rakstura visādu veida cacām,kuras no sevis atlaiž pašu dievieti un skaistuma etalonu.Tas attiecas gan uz garīgi atpalikušām ar zemo intelektu,gan uz kantoros sēdošām iedomīgām.

  • 0
    Anita 01.05.2017, 06:51:36

    Ja deguns nebūs mākoņos un neuzskatīs sevi par mis pasauli, tad savai otrai pusītei garām nepaiesi un katra saņem tādu vīru ,kādu ir pelnījusi, tāds nu reiz ir katras likteņa lēmums.Bija tāds teiciens , ja gribēsi simts un vienu ,tad nedabūsi it ne vienu.Ja paskatās uz mūsdienu jauno paaudzi , bail domāt , vai jaunas ģimenes vēl veidosies , jo jau padsmit gados tās pašas meitenes ir izbaudījušas dzīvi līdz mielēm , bet precēt gribēs labus vīriešus, godīgus , strādīgus un skaistus.

  • 0
    Novadnieks 01.05.2017, 07:00:49

    A vot vecus mārutkus viņām,nevis godīgus,strādīgus un skaistus.

  • 0
    Tepatvien 01.05.2017, 21:25:36

    Tā jau nu ir taisnība - nevari dabūt sev otru pusīti citādu kāds esi pats (pati), kā Anita raksta. Domāt jau var par sevi visādīgi un gaidīt princi, bet princis cūkkūtī tomēr nenāks.

  • 0
    Novadnieks 02.05.2017, 05:32:19

    Es zinu nevienu vien "princi",kurš viņa paša prāt laimīgi dzīvo ar gatavo cūku un maitu vienā personā.Arī sevis iedomātās "princeses",gadās ka savākušas sev ir tādus cūkas un tirliņus,ka seriālu var veidot,lai pārsmietos.

  • 0
    Tepatvien 02.05.2017, 07:36:51

    Novadniek, princis vai princese jau nav tas, kurš bagāti dzīvo un kam daudz naudas. Cilvēks jau nav tas, ko Tu redzi ar acīm. Tā jau tikai miza, tāpat kā kokam jeb iepakojums. Pats taču zini - jo sliktāka prece jāpārdod, jo spožāks iepakojums vajadzīgs.

  • 0
    Novadnieks 02.05.2017, 12:58:20

    Piekrītu tev,Tepatvien.

  • 0
    Ķitvainazīt 02.05.2017, 07:13:27

    Ko tu te ķērc, Aivitiņ! Ko tu vispār zini! Izgāz savu žulti pa labi un kreisi.
    Nepiederu es tai kategorijai, kuru tu te saskribelēji :). Par trūkumcietēju mani vēl nav saukuši, drīzāk jau pretēji. Tieši tāpēc arī atļaujos teikt to, ko pateicu. Vai tiešām tu domā, ka es varētu gribēt veidot attiecības ar iedomīgu kazu, kura spriežot pēc taviem vārdiem, mīl dzīvot uz vīriešu rēķina? Šādā veidā uztur personīgās prostitūtas, pret kurām nav nekādu pienākumu. Lielais vairums, ko esmu saticis un kuras uzskata sevi par īstām, gudrām un izglītotām, tā arī uzvedas. Atskaitot manus īpašumus un naudas maku, maz kas viņas interesē. Pēc šīs informācijas tad arī spriež - skaists, gudrs, strādīgs utt... Smieklīgi. ne. Tieši tāpēc jau viena daļa veču dzīvo pa internetu viņas medīdami. Nebūtu piedāvājuma - nebūtu noieta. Nav te nekādu gudrību. Skaistumu var redzēt, gudrību sadzirdēt, labestību sajust. Kāpēc sarežģīt lietas.

  • -1
    Nif nifs 02.05.2017, 11:18:31

    >Aivita
    Man tikai radās jautājums: tu tik pareiza, tik pareiza, ko tu pati tais iepazīšanās portālos dari un meklē??? Ka visus tik labi pārzini?

  • -3
    Robert 02.05.2017, 15:31:21

    piedāvāt aizdevumus starp indivīdiem nopietni un ātri 72 stundas.
    Labdien kundze un kundze
    Jums, kas ir nepieciešama finansiāla atbalsta vai jebkādu palīdzību, lai norēķinātos vai maksāt kādam.
    Ne vairāk rūpes mēs piedāvājam jums kredītu par summu, sākot no 2500 € līdz 500.000 € līdz 3% gadā virs termiņa atmaksas jūsu izvēles.
    Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, sazinieties ar mums: urgenta.de.kredit@gmail.com

  • -3
    Robert 02.05.2017, 15:31:39

    piedāvāt aizdevumus starp indivīdiem nopietni un ātri 72 stundas.
    Labdien kundze un kundze
    Jums, kas ir nepieciešama finansiāla atbalsta vai jebkādu palīdzību, lai norēķinātos vai maksāt kādam.
    Ne vairāk rūpes mēs piedāvājam jums kredītu par summu, sākot no 2500 € līdz 500.000 € līdz 3% gadā virs termiņa atmaksas jūsu izvēles.
    Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, sazinieties ar mums: urgenta.de.kredit@gmail.com

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: