"Otrā pusīte"

Studente LiepU | 10.04.2017, 17:43:34 | 3910

Spriežot pēc komentāriem forumā, šeit ikdienā apgrozās diezgan dzīves gudri ļaudis :) Vēršos pie jums un , protams, arī citiem ar jautājumu - Kāpēc ir tik ļoti grūti atrast savu īsto, vienīgo utt. " otro pusīti" ? It kā katrs par sevi ir normāli cilvēki, bet , kad mēģina ko veidot kopā - kaut kā nesanāk.

Komentāri (62)

  • -1
    Novadnieks 10.04.2017, 17:51:41

    Nu ja šitāda vienkārša lieta ir problēma,tad nekas nesanāks arī nākotnē.Būs vien jāmaina tie partneri un tad jau būs nopelnīts tas nesmukais apzīmējums.Gadi arī iet un ja vēl bērni nav,nu tad galīgs vāks.

  • 0
    qwerty 10.04.2017, 17:54:05

    Labākais veids kā to ir noskaidrot , bija doties ceļojumā vai braucienā, vēlams uz vairākām dienām. Ja jums būs par ko runāt otrā,trešā utt un vēl pēdējā dienā ,tad var mēģināt veidot attiecības ilgtermiņā. Citādāku veidu nezinu un ar manu otru pusi tas nostrādāja , esam kopā 31 gadu.

  • 0
    Studente LiepU 10.04.2017, 17:56:10

    Prieks par jums, nu ko būs jāpamēģina :)

  • 0
    Studente LiepU 10.04.2017, 17:55:11

    Nu ņemot vērā cik daudz cilvēku apgrozās iepazīšanās portālos un, cik paskatās apkārt starp paziņām - tad nemaz tā lieta laikam nav tik vienkārša. Tad jau Tev ir palaimējies :)

  • 0
    tā viš i 10.04.2017, 18:28:21

    Tādus jautājumus vajag atrunāt privāti. Mēs varētu sarunāt tādu nevainīgu tikšanos,kad man tā sieva nebūs mājās.Nu,kad viņa būs tālu prom,un neviens mūs netraucēs izrunāties.. :) Apsolu - iekarsīšu sarunās līdz pašam rītam..

  • 0
    Merkakits 10.04.2017, 18:32:12

    Labai kopdzivei vajag: romantiskas vakarinas svecu gaisma,dejas pie labas muzikas,garsigs vins. Mums ar sievu viss tas ir,dzivojam laimigi,jo viņa iet pkektdienās uz restoranu,bet es sestdienās.

  • -1
    Ena 11.04.2017, 00:18:07

    Labai kopdzīvei vajag kopīgas intereses, hobijus. Un mīlestību, protams.

  • 0
    Frīdis 10.04.2017, 20:01:46

    Ak Zane ! Nu nevar ignorēt Mērfija likumus ..... NR.1 - ja sieviete ilgstošāk padzīvojusi viena - viņai piemetas vecmeitas niķi un stiķi !
    NR.2 Gadi iet vairumā, prasīibas aug augumā , iespējas iet mazumā !
    NR.3 - To ko Tu vari dabūt , to Tu negribēsi , to ko gribi - nedabūsi !
    Un tmll. .... negaidi Zane princi baltā zirgā - visdrīzāk sagaidīsi pastnieku uz balta velosipēda , kurš atved pirmo pensiju !!!

  • -2
    Studente LiepU 10.04.2017, 20:59:05

    Tur jau tā lieta,ka runa jau nav tikai par mani, vai par sievietēm kā tādām . Arī daudz vīriešu ir tādi,kam nekādi neizdodas izveidot labas attiecības pat ļoti ilgos laika posmos.

  • -2
    Studente LiepU 10.04.2017, 21:02:56

    Un kā tad īsti ir labāk ? Dzīvot kopā tikai ķeksīša pēc - neskatoties uz to, ka abi ir neapmierināti ar kopdzīvi, vai tomēr pārtraukt šādas attiecības un mēģināt atrast to savu sirds otro pusīti ?!

  • 0
    Novadnieks 11.04.2017, 11:23:39

    Kas vainas būt par vecmeitu.Nav neviens jābaro.

  • -1
    Latvija pāri visām! 11.04.2017, 08:59:31

    Parasti iekrīt uz naivajām sieviešu žurnālu blēņām par sirdslietām,
    tā vietā lai vnk stiprinātu esošu laulību.Sākumā jābūt mīlai, ka pāraug draudzībā mūža garumā.

  • -1
    Frīdis 11.04.2017, 09:06:38

    Izskatās ka Zane nezin , caur kurieni ved sievietes ceļš uz vīrieša sirdi.

  • 0
    Krišs 11.04.2017, 09:46:14

    Nokačā telefonā tinder, viss aizies

  • -3
    codah 11.04.2017, 11:01:14

    Pavisam vienkārši. Attiecībām mūsdienās vairs nav vērtības, jo viss ir kļuvis tik viegli pieejams kā nekad. Visur tev var uzrakstīt, apskatīt, mesendžeri, feisbuki, instagrami, draugi, twitteri un kas tik vēl ne. Diemžēl, cilvēki nespēj izdarīt izvēli un pie pirmajām grūtībām laižas lapās, gaida nākošo, kārtējo vienīgo - īsto, smukāku, labāku utt utjp. Nemitīgas aizdomas par otra izdarībām, meli, viegla iespēja tikt pie nokniebšanos, vienaldzība pret otru, disrespekts, necieņa pret otru - tāda lūk ir liela daļa mūsdienas. Tādas man subjektīvas pārdomiņas, balstoties uz pieredzēto.

  • 0
    Skruve05 11.04.2017, 12:03:14

    Cik tev gadu zane?

  • 0
    Studente LiepU 11.04.2017, 16:53:29

    Sen jau vairs nav 18 :)

  • 0
    Tepatvien 12.04.2017, 21:28:22

    Mana sieviņa izteica aptuveni tā - divi cilveki sanākuši ko celt - vienam mājas projekts, otram teiksim siltumnīcas.
    Katrs cenšas to savu uzbūvēt, skaidra lieta. Ja otrs nepiekrīt pie tā pirmā projekta piedalīties un tas otrs atkal grib to pirmo pie viņa projekta piespiest strādāt, tad kašķis vien sanāk.

  • -1
    Novadnieks 13.04.2017, 05:05:57

    Tev tā sieva tāda normāla,bet lielākais vairums jau grib atnākt pie gatavas mājas,siltumnīcas,automašīnas un lai vīram būtu liela alga,bet vēl vēlamāk,lai tā alga ir ļoti liela,jo tad pašai nekas nebūs jādara.

  • 0
    ZAdPed 13.04.2017, 08:16:46

    Atbalstu.

  • 0
    Frīdis 13.04.2017, 14:43:27

    Te nu Novadniekam 100$% taisnība. vīrietis ar šitādām fīčām.... brivs nepaliks , tad var dabūt cācu pat 30 g. jaunāku(bez piekabītēm) !

  • 0
    ZAdPed 13.04.2017, 08:16:24

    Atbalstu.

  • 0
    Frīdis 13.04.2017, 10:14:02

    Pasaulslavenais angļu psihologs Džons Grejs savā darbā Mars un Venēra gultā, no darbu sērijas Vīrieši ir no Marsa - Sievietes no Venēras, ir teicis šādus vārdus - Sievietes ceļš uz vīrieša sirdi ved tikai un vienīgi caur sexu !!!!!! Tupat gan arī piebilst - Vīrieša ceļš uz sievietes sirdi neved caur sexu(kā daudzi vīrieši to kļūdaini iedomājas) . Sievietei tas nav primārais , sievietei ir svarīgākas lietas par to.
    Tad jau būs arī Mērfijam taisnība - Sliktās meitenes dabū tos labākos vīrus !

  • -1
    Argo 13.04.2017, 11:45:34

    Man ir bijušas divas laulības un tikai ar trešo vīru es pilnībā palieku laimīga! Piekrītu, ka ļoti ļoti ļoti grūti atrast savu īsto, vienīgo otro pusīti! Viss ir ideāli, esam laimīgi, jo mums katru/katro otro nakti nepārtraukti ir sekss. Vīrs mani mīl gan bez kosmētikas, gan arī biksēs...
    Pateikšu tikai sievietem - jo Viņš ir pirmais un pēdējais vīrietis, ar kuru palīdzību es tiešām palieku sieviete, es beidzot zinu, ko nozīmē orgasms.....Vīram ir temperaments, līdzīgs manam un dažās lietās mēs visi esam līdzīgi... Vīrs ir vecāks par mani, 15 gadus vecāks un šogad mēs svinam savu 16 gadu jubileju. Kad satiekam viens otru 16 gadu atpakaļ , tad abiem diviem sākās process par laulības šķiršanu. Bija grūti, bet izturējām....Un tikai tad, kad satiec savu īsto, saproti, kāpēc tik ilgi bija jāgaida!

  • -1
    Novadnieks 13.04.2017, 12:40:57

    Zinu ,ka tas nav reāli,bet tu esi tādā eiforijā,ka jādomā ka esi atradusi savu trešo pusīti.
    Ja tā nopietni,tad nesaki "hop" kamēr neesi pārlēkusi.

  • -1
    Frīdis 13.04.2017, 15:09:00

    .... un ļoti iespējams , ka arī šā stāstiņa domai ir daudz taisnības....
    Jauns veikals....
    Nesen tika atvērts veikals, kur sievietes var izvēlēties un nopirkt vīru.
    Pie ieejas ir veikala darbības noteikumi:
    1.Jūs varat apmeklēt veikalu tikai vienu reizi;
    2.Veikalā ir 6 stāvi, vīriešu kvalitāte uzlabojas ar katru stāvu;
    3.Jūs varat izvēlēties jebkuru vīrieti no jebkura stāva, vai arī iet uz augstāku stāvu;
    4.Nav atļauts atgriezties uz zemāku stāvu.
    Pie pirmā stāva ieejas izkārtne – „Vīrieši, kuriem ir darbs”. Sieviete izlasa un dodas uz otro stāvu.
    Otrajā stāvā – „Vīrieši, kuriem ir darbs un kuri mīl bērnus”. Sieviete dodas tālāk.
    Trešajā stāvā –„Vīrieši, kuriem ir darbs, mīl bērnus un ir ļoti skaisti”.
    Izkārtne ceturtajā stāvā – „Vīrieši, kuriem ir darbs, mīl bērnus, ir ļoti skaisti un palīdz mājas darbos.”
    -Neticami! – iesaucās sieviete.-Man ļoti grūti noturēties! Bet viņa turpināja kāpt uz piekto stāvu........

  • -1
    Frīdis 13.04.2017, 15:10:14

    ........izkārtne piektajā stāvā –„vīrieši, kam ir darbs, kas mīl bērnus, ir pasakaini skaisti, palīdz mājasdarbos un ir ļoti romantiski.”
    Sievietei ļoti gribējās palikt šajā stāvā un izvēlēties sev vīru, bet viņa tomēr pārvarēja sevi un kāpa uz pēdējo stāvu.
    Sestajā stāvā viņa izlasīja – „Jūs šajā stāvā esat 31456012 apmeklētāja. Šis stāvs ir tikai priekš tā, lai lieku reizi pierādītu, ka sievieti nav iespējams apmierināt. ”
    Paldies par mūsu veikala apmeklējumu!
    Tieši pretī šim veikalam bija atvērts Sievu veikals.
    Pirmajā stāvā atrodas sievietes, kurām patīk nodarboties ar sexu.
    Otrajā stāvā – bagātas sievietes, kurām patīk nodarboties ar sexu.
    Bet augstāk par otro stāvu uz 3.-6. neviens vēl nav kāpis...

    Priecīgus svētkus !

  • -2
    Krišs 13.04.2017, 15:31:26

    "ļoti iespējams , ka arī šā stāstiņa domai ir daudz taisnības." hahaah cik smiekligs joks, sievietes nevar apmierināt, ja? lohs tu esi, ja nesanāk kaut kas ar sievieti, vaino sevi, nevis viņu.

  • -2
    aivars 13.04.2017, 15:27:17

    Ir sievietes, kas doma, ka labak ir but vienam, neka uzturet kaut kadu nodzertu nelaimi, pirkt vinam bamslus un smekus, tad jau labak naudu izteret sev, un vinam ir taisniba.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: