Otrdiena, 23. septembris, 11:19
Sveicam: Vanda, Veneranda, Venija
Šodien Ventspilī: 9 .. 11 °C, skaidrs, bez nokrišņiem
bezizeja 05.10.2011, 17:57
maksliga apauglosana
Meitenes ja kura ir ko tadu veikusi vai nevaretu padalities ar savu pieredzi, cenam, vietu kur to taisa. Mils paldies visiem jau ieprieks par atsaucibu.
P.S. cilvekiem ar paaugstinatu zulti ludzu nekomentet
Komentāri
... 05.10.2011, 18:03
pavandījos pa bāriem, papriecajos, apaugļojos, vēl tagad interesanti minēt kurš no trijiem smukajiem puišiem ir tēvs smukajai meitai :D
bezizeja 05.10.2011, 18:07
nu ta jau tam mau... medz gadities pusi pilsetas iziet vinai caur un tad brinas kurs tas vainigais, bet mani soreiz interese kas cits
ventspilnieks 05.10.2011, 18:12
vai tad nevar sarunāt tāpat,kādu čali?
bezizeja 05.10.2011, 18:17
ir tada niansite ka sieviete dabiski to vienkarsi nevar,
reins 05.10.2011, 18:20
te izskatas ka es var palidzet
bezizejai 05.10.2011, 18:20
lasīju žurnālā... dārgi, ļoti dārgi... :( V-pilī to nedara, jāmeklē klīnikas Rīgā, garš process, ne vienmēr veiksmīgs, lasīju un gandrīz apraudājos, kāpēc citiem tā neveicas! :(
Vai esi domājusi adopciju?
... 05.10.2011, 18:23
Neesmu mauka, un tas visp nebija mans variants , bet vienigi gribēju pateikt, ka reizem nevajag iespringt, nu nedomāt visu laiku par to , vienkārši domāt par ko citu, citas prioritātes, un ja būs lemts, bērns pat spieteiksies, tad kad par to nedomāsi :)
bezizeja 05.10.2011, 18:24
esmu protams, bet tomer gribas cinities un vismaz kautkadi panakt to lai pati varu visu to izjust uz sevis. Par naudinam es dzirdeju ka tas ir dargi, tam jau kraju naudinju
to ... 05.10.2011, 18:28
mani ir problema kuru iemeslu del tas nekadigi nevar but , un domat es varu kaut lidz vecumdienam, tas to preblemu nerisinas
bezizejai 05.10.2011, 18:30
man šķiet, ka lasīju to rakstu Mans Mazais...
Ko ārsti saka, cik liels bezcers? Vai ir jau kas izmēģināts, kādas zāles,metodes? Varbūt vīra vaina?
Esmu dzirdējusi variantu, ka LV pasaka, ka vispār nevar būt bērnu, bet aizbrauc uz ārvalsti un tomēr var un piedzimst dabiski ieņemts!
http://www.embrions.lv/
Zuzis 05.10.2011, 18:52
ieej portālā calis.lv. Forumā atsevišķa tēma par šo.
Zuzis 05.10.2011, 18:54
redz kur tēma:
http://www.calis.lv/forums/tema/18146323-ivf-icsi-iui-jautajumi-par-procesu-pieredzes-apmaina-un-padomi/
bezizejai 05.10.2011, 18:55
Piekrītu Zuzim! šis nav īstais forums, te pilns ar ķēmraušiem!
Lai veicas, turu īkšķus! :)
bezizeja to Zuzis 05.10.2011, 19:04
Paldies tikko izlasiju visu kas tur par so temu bija rakstits, tiktiesam janem tas virs picpauna un jalaiz prom uz rigu, jo vaina ir mums abiem, bet globala esmu vaininiece pati.
PALDIES NO VISAS SIRDS MAITENEM, KAS PADALIJAS AR INFORMACIJU.
Zuzis 05.10.2011, 19:18
Nav par ko. Bet šeit nu tiešām nav īstā vieta. Tā ir pārāk sāpīga tēma. Un vēl pokši atļaujas iedi***!
... 05.10.2011, 19:39
Vienkarši neiespringsti, nu varbūt tev tas būs lemts pec gadiem 10, nju tas notiek tad kad jānotiek, un ja nebūs lemts, tad nebūs, nekas nelīdzēs, nu saproti ka berniņš pats izlemj kad un kam pieteikties, bet ja patiesi vēlēsies, tad 100% kaut kad būs.
bezizejai 05.10.2011, 19:45
tieši tā, nemeklē šeit atbalstu. Cālī vari gūt atbalstu un izsmeļošu atbildi. uzraksti savu epastu, varbūt tad tev kāda uzrakstīs, te jau savādāk apries, piesmies. Tiem kam tādas problēmas nav, NEKAD nesapratīs tavas bēdumāsas.
..... 05.10.2011, 19:52
Vai esi tik briesmiga???? Ja dabigà celà nevari to izdarit???
kolijs 05.10.2011, 21:16
Visiem tiem, kuri var skaisti ņirgāties, novēlu lai neviens no jums un jūsu tuviniekiem nepiedzīvo šo pašu situāciju..Ai ai kā raudāsiet. Nevajag spļaut ēdienā, ko vēlāk pats vari uzēst.Riebjas šitie gudrie spriedelētāji.
kolij 05.10.2011, 21:26
tu tāds smuks suns, man jau patīk. Bet tiešām, šeit nav vieta kur to risināt, un es svēti ticu ka bērns būs tad kad viņam jābūt, to saka cilveciņs, kam pēc mediķu domām vispār nevar būt bērni, bet man ir gan bērni , gan mazbērni, un varbūt būs vēl bērni :D
šarlote 05.10.2011, 22:22
iespējams, ka bērns būs vai jau bija tad kad tam jābūt, tikai nereti dāmas pašas vispirms sataisa abortus, pēc tam meklējas kā uztaisīt mākslīgo apaugļošanu......
Mamma 05.10.2011, 22:39
Ari esmu saskarusies ar sadu sitvaciju, tik ta izradijas kludaina, un nu man ir divi bernini! Saprotu so sievieti, un zinu ka ir dzirdet, Jums dabiska cela bernu nebus!, zinu cik sapigi tas ir! Ceru ka Jums izdosies tikt pie sava milulisa ko lolot
juris 05.10.2011, 22:47
Varu jums palīdzēt par pilnīgu velti ,tas nopietni ja velaties ,sarunasim
šarlotei 05.10.2011, 23:54
kaut ko tādu var pateikt pilnīga , piedod, ģerevņa.....3. klases un baletskola... Man pašai šī situācija ar ir zināma, aborti nav taisīti, bet kāds ļauns dzīves pavērsiens savu rētu atstājis pamatīgi....bet ne tavam degunam to būs zināt!! tā kā savu muļķību, nekaunību un stulbumu esi parādījusi- vari iet gulēt atceroties, ka zeme ir apaļa....
Zane 06.10.2011, 01:05
Lasot ''PĀRGUDROS'' komentārus asaras birst...kā cilvēks nezinot ,ko tas nozīmē,vispār atļaujas muti vērt.... Pati dotajā mirklī cenšos risināt šo situāciju.... un ka 5 gadu laikā nesanāk...
Cilvēkus,kurus tas neskar nekad nesapratīs,kā ir naktīs spilvenā raudāt....uz muļķīgie jautājumiem-Nu,kad tad jums būs?...Smaidīt un atbildēt-gan jau....:(
** 06.10.2011, 07:52
Ta lieta saucas "in vitro", esot iespejama Riga, bet vislabakie panakumi ir Belgijai.
Novēlu 06.10.2011, 08:06
Novēlu lai "bezizejai" viss izdodas....Pati esmu tam gājusi cauri. Novēlu lai viss izdodas!
12345 06.10.2011, 09:27
Te jau man liekas runā tās māmiņas,kas kā kaķenes sadzemdējušas un priecājas,tik ģimene nelabvēlīga...Mutes lielas,darbi nekādi...kauns...
Tiem kam tiešām pienāktos bērniņi nesanāk...citām par entie bērni un izmet,taisa abotrus utt...
žēl,ka dzīve tā iekartota...
Cerams Jums izdosies tik tie bērniem!
Lai 06.10.2011, 09:30
viss izdodas, izrādās ka neesmu vienīgā ar šadu problēmu...
neatmest cerību, ka kādu dienu izdosies tikt pie tik ļooooti gaidītā:) bērniņa
:( 06.10.2011, 09:32
tiešam dzīve ir tik netaisnīga....
hmm >>> Zane 06.10.2011, 10:05
Varbūt vispirms tiem muļķīgajiem jautātājiem pateikt visu. ko domā par viņu muļķīgajiem jautājumiem, nevis mocīt sevi - "ai, visi grib, lai man būtu bērni, bet man nav..."
Labāk vienkārši būt laimīgai bez bērniem. Nu nav tās negulētās naktis un tie piekakātie autiņi tā vērti, lai pakļautos citu vēlmēm, ka tev obligāti vajag to bērnu.
kolijs 06.10.2011, 10:14
arī man tas viss piedzīvots, un kā te citi saka, ka ārsti nepareizas diagnozes uzstādījuši (jā, gadās par laimi arī tā), taču ir sievietes, kam tā arī notiek, ka dabiskā ceļā nevar palikt stāvoklī, gaidīt jau var līdz kapa malai, bet ko - katru mēnesi puņķus un asaras? Tā tas ir visos laikos bijis, citas dzemdē kā kaķenes, lai arī nav ne mitekļa, ne naudas iztikai, citām - nekā. Skumji. Un žēl, ka valsts ne kripatiņu neapmaksā šai procedūrai.
ddd 06.10.2011, 10:37
ar mani arī bija tāds gadījums,nevarēju tikt pie bērniņu.aizbraucu uz Rīgu, privātklīnikā atstāju lielu naudu,3x apauglošana.un rezultāts nekāds.atmetu ar roku visām cerībām.pēc gada bija problēmas,aizgāju pie ārstes tepat Ventspilī,noņēma analīzes un atklāja ,kāpēc nevaru palikt stāvoklī.un vēl pēc gada gaidītais mazulis pieteicās,tikai pateicoties Ventspilī tik peltai dakterei!
Albīns no Ugāl 06.10.2011, 10:53
Ja Dies Tov nav lēms bērniņ, pateices pa to un negrēko.
Ģimen un bērn, tā i Liel svētib un laim.
Tēm pa ko Tu rune man i neskaider jo Tu nav pa sov problēm pateics viss.
Kā le mēs komente ?
Le Dies Tēv svēti.
Šito le izlas tie, kas tais aborts vien peic oter. Jo vīņ nesaprot, ka dar noziegum un Grēk..

Man i jautajien Tev -
Vo Tu i precjes - dzīvo lauliba, meitiņ ?
Vo Tu i dzirdejs tād vārd, ka GRĒKS, TIKUMĪBA ?

P.S. Pa mākslig apsēklošan parast runa a zootehniķ, jeb vetrinārārst.
jjj 06.10.2011, 10:56
Painteresejies Riga linezeras slimnica. Es zinu, ka tur taisa maksligo apauglosanos. cik sapratu , ka tur maksa apmeram pie 1000 latiem.
vēl 06.10.2011, 11:28
cikes zinu ir vēl AVA clinica, ko citas slavē, Valērijas Godunovas privātprakse, iepriekš minētā vieta Linezers, un vēl bija Embrions. pamekļe mātē googlē.. tur tak tik daudz info ir :) un tieš`ma labāk meties www.calis.lv un būs tev atbalstītāji :)
Lai veicas tikt pie mazā brīnumiņa :)
Mamma hmm 06.10.2011, 11:38
Laikam jau jums berni derdzas ka sakat, prieks kam jums tas vajadzigs, piekakati autinu, bet kas var but labaks ka redz bernu smaidam,smejamies, tie pamperi pat iepriecina jo redzi ka berninam ar vedera organiem viss kartiba, ja bernins raud naktis grib est, bet tas tak ir lieliski, ja nevari izturet mazulu brekasanu ievelc dzilu elpu panem rokas un parunajies ar berninu, redzesi ka bernins tevi klausas.
piekrītu mammai 06.10.2011, 11:42
Piekrītu mammai! Nekas nav labāks bērna smiekliem! Vai kad viņš pieglaužas! Paņem savās mazajās rokās tavu seju un iedod buču!
Pamperu maiņa ir tikai neliela un neilga daļa no bērna dzīves!
kaimiņonkuls 06.10.2011, 12:04
bezizejai - Ļoti smaga un mūžīga tēma šeit skarta.
Bet visu pēc kārtas. Mums nav optimāla informācija, lai te izsmeļoši dotu kādu padomu, komentētu. Gribēt bērniņu - vai tā ir tikai iegriba, kaprīze, vai kas cits... nezinām. Piekrist tik var, ka nav lielāka laime par bērniem ģimenē, laulībā, veselīgiem bērniem.
Diemžēl Latvijā un pasaulē sastopam tādas lietas, kā dzīvošana netiklībā, ārlaulībā, partneru maiņa, sieviete veikusi vairākus abortus, kas ir - savu, nedzimušu bērnu slepkavības, lietojusi alkoholu, ir regulāra smēķētāja, vai lieto narkotikas... mums tas nav zināms. Daudzi no manis minētajiem, tikai dažiem faktoriem mēdz būt par pamatu neauglībai, arī slimībām. Iedzimtībai ir nozīme, lai arī zināmi gadījumi, kad Draudzēs tiek lūgts par neauglīgām ģimenēm un ja šī Ģimene Dieva priekšā no sirds nožēlo grēkus un NEGRĒKO VAIRS, tā tiek svētīta ar bērniem - pat vairākiem. Arī ar ģimenes sakārtošanos, ja bijušas problēmas.
Un Dieva, dabas noliktie likumi ir taisnīgi, mums daudziem pat tie liekas ļoti nežēlīgi, ja dzīvojam Grēkojot. Tādēļ pajautāsim katrs sev, sievietes, arī vīrieši - kāpēc manā ģimenē NAV vai IR bērni, vai apzināmies, ka bērni, tā ir liela laime un Svētība?
Varu tikai novēlēt, lai Latvijā ir stipras Ģimenes, kuras dzīvo veselīgi, tikumīgu dzīvi bez kaitīgiem ieradumiem un ir svētītas ar kupli bērnu pilciņu.
Ieteikums, nemeklējiet šarlatānus, visādus pesteļus, ārstus, kuriem morāle ir viņu bizness un nauda, kas neatšķir vai tā tīra vai netīra...
Meklējiet Dievu, prasiet, taujājiet Viņam, tad atbildi Noteikti saņemsiet, lūdziet, tad Jums taps dots.
kaimiņonkulim 06.10.2011, 15:13
ir gadījumi (fiziolloģiski), kad arī Tas Kungs nevarēs līdzēt, lai arī kā lūgtos. es savukārt no tiem piemēriem. ja būtu tur viss kā nākas, tad jau cerība būtu.
Natali 06.10.2011, 15:30
Manai draudzenei palīdzēja slimnīcā Linezers, dakteris Treis. Ļoti labs dakteris.
kaimiņonkulim 06.10.2011, 15:33
droši vien ka Dieva pirksts te ir, bet kā man rādās ar šo problēmu saskaras ne viens vien ventspilnieks, varbūt te jādomā par vides ietekmi uz organismu un tā sekām. Vai ir veikts kāds pētījums cik procentuāli neauglīgu vīriešu un sieviešu ir Ventspilī un kāds tam iemesls. Par Dieva pirkstu jau var spriedelēt bet ne Dievs mums te sacēlis amonjaka kālija sāls naftas un vēl daudzu bīstamo vielu, par kurām ventspilnieki pat nenojauš glabātuves un termināļus!!! Protams tas jau nav vienīgais un galīgais iemesls- kādam iedzimta pataloģija, kādam neveiksmīgas pirmās dzemdības vai citi medicīniski iemesli. Zinu TĀDUS grēkāžus- kuriem ir i bērni i mājas i nauda kokos aug. ....un kaut kā tas sods pār viņiem nenāk un nenāk:)_))). Lai ar esmu kristiete uz Dievu vien paļauties nav iespējams, jo viņš taču kādam devis prātu, lai izgudrotu mēģenes bērniņu radīšanu!!!!! Aizlūdzot par neuglīgo grēkiem!!!!! jūs automātiski nostādat šos cilvēķus izstumto lomā- jo kā jums liekas kā jūtas šīe ļaudis pēc jūsu formulējuma?!!- nu kā nelabojami grēkāži pār kuriem nācis Dieva sods!!!! Bet varbūt tieši otrādi- svētība- jo Dievs grib pasargāt šīs ģimenes no tā ko pārējie še sadarījuši??????!!!!!!!!!!! Vajag aizdomāties pirms spļauj ko ārā......
to bezizejai 06.10.2011, 18:46
Brauc uz Linezeru pie dr.Treija vai dr.Vītola.Neiesaku privātklīniku Jūsu ārsti.
To es iesaku pēc savas pieredzes.
Lai veicas!
gudra 06.10.2011, 19:18
Tikai un vienīgi Igaunijā, ļoti labi rezultāti, meklējiet caur dr. Tirāni Rīgā
bezizeja 06.10.2011, 20:51
Paldies visiem tiem cilveciniem kas tik tiesam no visas sirds atbalstas un ko iesaka, saprotu apriet jau viegli un ne aborti man ir taisiti, vienkarsi man arsts ta secinaja un viss, pat veicam visadas analizes ko vien var izdarit lai rastu so problemas sakumpunktu, un ka rezultats ir secinats, ka piedod meitinj tev nevar but bernu dabiska cela, ar viru jau mocamies un ceram vel jo projam kaut jau pagaja 7,5 gadi , jasaka Paldies, ka arsti tik tiesam ir izgudrojusi maksligo apauglosanu un ceru, ka mums tas izdosies.
mjā 07.10.2011, 08:21
Nu nav tā, ka viss ir tikai balts un pūkains šajā mākslīgās apaugļošanas lietā.
Parasti tiek paņemtas vairākas olšūnas, kurām tad arī tiek veikta apaugļošana. Ja dalīties sāk tikai viena no apaugļotajām šūnām, viss ir labi, to arī "pārstāda" un laimīgie vecāki gaida ilgi gaidīto mazuli. Ja dalīties sāk visas (parasti sešas) apaugļotās šūnas, tāpat "pārstāda" tikai vienu. Pārējie radušies bērni tiek vienkārši izmesti atkritumos (labākajā gadījumā) vai nodoti cilmes šūnu un tamlīdzīgiem pētījumiem, vai pat kosmētikas ražošanai. Patīkama perspektīva?
?? 07.10.2011, 08:48
to bezizejai 06.10.2011, 18:46
Kāpēc neiesaki privātklīniku "Jūsu ārsti", domāju uz turieni doties, tā man ieteica???
māmiņa 07.10.2011, 09:04
Iesaku tev aizbraukt uz Rīgu, klīnika ARS ļoti labi speciālisti. Pati biju un viss beigās sanāca superr.....
māmiņa 07.10.2011, 09:07
Atvainojos nepareizi pateicu klinīku. Klīnikas nosaukums AVA CLINIC atrodas Vīlandes iela 3, Rīga,
tētiņš 07.10.2011, 09:47
Mīļās mammas taisat bērnus vairāk un tad būs labi apsolu!
to mjā 07.10.2011, 10:40
tu vēl safilozofē par bērniem , kas palikuši palagos vai gumijās..... tas taču mikroskopisks lielums!!!!!!!!
>>> to mjā 07.10.2011, 10:44
Laikam neko nesajēdz no bērnu rašanās. Palagos un gumijās paliek tikai spermatozoīdi, nevis apaugļotas olšūnas.
Par jaunas dzīvības rašanos var sākt runāt tikai pēc tam, kad ir notikusi apaugļošanās - divu dzimumšūnu saplūšana.
to mjā >>>> u.c 07.10.2011, 10:59
tu laikam dzirdi un redzi tikai to kas deguna priekšā- taisnā domāšana.... kādi radušies bērni?!!!!!! tur nav ne sirsniņa- nekas!!!!!! priekš kam bija jāraksta šitais no sērijas "visur dzīvē saskatu tikai slikto"", priekš kam???!!!!! kas man jāsajēdz no bērnu rašanās?!!!!- es teicu- tu vēl safilozofē...... nē bet vajag jau kaut kā hop un ar indītes šņukuriņu iebāzties...... pilnīgi vot gulēt nevarēs aiziet ja nepaspīdēs ar savām izcilajām zināšanām - kur paliek citi bērni!!! un sauc jau tos par bērniem... nu gudriniece....
mjā 07.10.2011, 11:15
to mjā >>>> u.c 07.10.2011, 10:59
Izcils aprobežotības paraugs! Palasi kaut pamatskolas bioloģijas grāmatas, uzzināsi, no kā tad tā sirsniņa veidojas, no kā tās smadzenes un no kā pirkstiņi. Atbildi varu pateikt priekšā - no apaugļotas olšūnas.
to ?? 07.10.2011, 11:22
mana pieredze ar Jūsu ārsti privātklīniku ir ļoti bēdīga.noplēsīs tev 9ādas,attieksme nevisai spīdoša un rezultāts ar nekāds.iesaku uz Linezeru vai AVA CLINIC.
pārgudrītim 07.10.2011, 11:26
:)))))))) jā veidojas no olšūnas, bet tie kas paliek teiksim- aiz borta, nav bērni!!!!!!- lasīt ( Pārējie radušies bērni tiek vienkārši izmesti atkritumos- mjā 07.10.2011, 08:21 )Tā kā nerunā te par aprobežotību!!!! Kam ir vieglāk un priekš kam šādi jādramatizē?!!!!
?? 07.10.2011, 12:47
Vai klīnikā Linezerā vai AVA CLINIC, cenas ir zemākas kā klīnikā "Jūsu ārsti". ja ir info padalieties.
es 07.10.2011, 13:49
es braucu uz privatkliniku Jusu arsti un,pec pieredzes,varu teikt,ka attieksme tur ir vnk ideala,arsti jauki un atsaucigi,kad man vajadzeja,es jebkura diennakts laika uz privato nr vareju sazvanit dakterites..
tetuks 07.10.2011, 14:52
Jā mūsdien meitenēm prata sex vairak neka
? 07.10.2011, 14:53
runa jau nebija par sexu
skudra 07.10.2011, 15:33
Klīnikā Jūsu ārsti interesē tikai Jūsu nauda rezultāta nekāda
to es 07.10.2011, 17:54
nu tad Jums paveicās!piekrītu skudrai tajā klīnikā tikai interesē nauda!
to ?? 07.10.2011, 17:55
Linezerā un
AVA CLINICA ir rezultāts,un neplēš naudu ar tik daudz!
Mamina 08.10.2011, 14:33
Es iesaku AVA CLINIKU Riga, loti laba klinika. Pati tur izgaju savu grutniecibu - visu to labako!!!
Zebiekste 08.10.2011, 15:40
Vispirms vajag atrast cēloni kāpēc nevar apaugļoties. Daudzām ģimenēm tā ir bijusi problēma bet apārstējoties viss notiek. Mums jau tā medicīna ir balstīta tikai uz seku likvidēšanu, nevis uz izmekllēšanu un slimības cēloņa noteikšanu. Un ja arī tā ir neārstējama slimība, tad nav jau pasaules gals. Pilni bērnu nami ir ar bērniem. Priekš kam ir jāmeklē māksligā apaugļosana, ja nav zināms kura puse ir neauglīga. Javeic reproduktīvas sistēmas izmeklēšana un viss.
to zebiekstei 08.10.2011, 16:28
zināšanai,pirms mākslīgās apaugļošanas veic visu izmeklēšanu!Kāpēc būtu jāņem svešs bērns,ja var mākslīgi tikt pie savējā!
Zebiekste 08.10.2011, 18:01
Vai cik mīļi. Tagad ari es zināšu. :D Un palūgšu atbildi kā var mākslīgi tikt pie savējā? Kā tas ir iespējams? Kā tur ir tās lietas ar sēklas īpašnieku?
princese 09.10.2011, 08:08
Te jau bija pietiekami daudz komentaru ar to ka tas proces notiek, un ja cilvekiem vel ir iespeja vismaz sada cele tikt pie bernina, nu tad kapec ne?! Seklas ipsanieks ir vainu milotais virietis ja tads ir, vai nu kada donora
zebiekstei 09.10.2011, 09:36
maksligi var tikt pie saveja ar vira astainiem. palasi vairak atbilstosu literaturu. ja vira astainiem problemas,var ari ar donora spermu. palasi citigak kas un ka un tad nac komentet.
zebiekstei 09.10.2011, 09:38
bet ja ir zinams,ka vaina sieviete, tad kapec man nemt svesu bernu,ja varu savu un vira bernu? un neviens arsts tapat prieka pec neveiks maksligo apauglosanu, no sakuma vairakus menesus notiek izmeklesanas,analizes u.t.t un tad tikai viss process.
Zebiekste 09.10.2011, 15:12
Es tomēr domaju, ka uzsvars ir likts uz cita vīrieša reproduktīvo materiālu. Un nav pat svarīgi vai vīram viss ir kartībā vai nav, jo sieviete nosaka, kurš būs nākamā bērna tēvs. Un ja ir vajadzīga mākslīgā apaugļošana tad neviens ārsts neuzdos liekus jautājumus.
to zebiekste 09.10.2011, 17:40
ja reiz ta tu doma, tad priekskam vispar mums sievietem tie viriesi vajadzigi, savaksim sperminus a viriesus pasus iznidesim. Ja visas ta daritu ka dzemdetu no cita viriesa tad kam tada gimene vajadziga, dzivosim pec dzivnieka instinktiem un miers.
Zebiekste 09.10.2011, 18:45
Tu jau tā vari darīt. Vai tad Tev kāds to liedz?
yyy 11.10.2011, 21:27
bezizeja-nenokar degunu vis ir dzīve iespejams,man ar ir tada problēma,bet tur tev ir jaskatas kada maks.apauglosanas tev ir vajadzīga,man piemeram pietiek ar sava vira sē...,nu tur nevar ta aprakstīt,bet ieej-www.embrions.lv tur būs visi cenraži un apraksti par to lietu,bet ja gribi vari pieteikties uz viziti.pirma vizīte pie daktera maksa 20.00ls.tel-67543350 vai 29251455,linezera klinika- 4 nodaļa korpus-b.linezeru iela-6,riga.nu tadu informaciju es esmu ievakusi,jo pati taisos to darīt.un neklausies tos gudrīsus,jo tie kas ar to nau saskārušies to nesaprast!!velu veiksmi!!
fdgb 22.10.2011, 18:58
Mākslīga ir tikai narkoze pakalpojuma pircējai. Pārējais viss ir dabisks... :D :D :D
~D~ 28.10.2011, 12:59
Es arī iesaku AVA CLINICA, dr.J.Ļakutins
to fdgb 28.10.2011, 16:52
ja kautko atceros par vienu gadijumu sen senos laikos, vai tik ta tu pats(ti) nenaci sai pasaule? Atceros ka sodien, ka omites uz solina sededamas stastija, ka kautkads ceburaska piedzima pat nezinot kuram no medbraliem butu lidzigak(a)s tu.
Jeļena 16.06.2014, 20:12
Es gāju uz AVA CLINIC pie DR.Ļakutina. Esmu ļoti apmierināta ar medpersonālu, atmosfēru un kvalitāti. Man ir 45 gadi, un ar 4 piegājienu tiku pie dvīnīšiem. Noteikti ticiet, mēģiniet un viss izdosies.
ddd 16.06.2014, 20:41
Kaut kur tak bija rakstīts, ka ir pa velti Rīgā... bet rindā ilgi jāgaida.
zizu 19.06.2014, 12:12
Man klinika Jusu arsti slikta pieredze, tur dominante ir nauda
esītis 19.06.2014, 15:38
varu dabīgi apaugļot, 50 euro
Pievienot komentāru
Vai tu esi devies peļņā uz ārzemēm?