Trešdiena, 27. augusts, 19:54
Sveicam: Jorens, Alens, Žanis
Šodien Ventspilī: 14 .. 16 °C, skaidrs, bez nokrišņiem
Birgita 09.02.2011, 15:41
LMT krāpšana
Uskatu, ka tā ir krāpšana. 1 klases skolniekiem Lmt dāvināja telefonus. Nu kā dāvināja...nedāvināja jau...bija jādod pretī grāmata.Tagad telefons ir beigts.viņš nenokapoja gadu, sataisīt vairs nevar.Kā tagad pirmas klases bērns var istikt bez telefona? Un grāmatu arī atpakaļ neviens netaisās dotr.Japērk jauns.bet man nav tik daudz naudas lai nopirktu. Esnevaru tik daudz nopelnīt. Bet bērns nevar vairs bez telefona. Uskatu ka tā ir krāpšana.
Komentāri
Siina 09.02.2011, 15:42
Telefonam noteikti ir garantija un garantijas laikā, ja nevar sataisīt, tad vietā ir jādod jauns telefons!
guru 09.02.2011, 15:44
a es uZskatu, ka dāvātam zirgam zobos skatīšanās nav nekas labs.
Birgita 09.02.2011, 15:45
Jā bet viņi saka.ka tas bija akcijā. Tad vismaz tās grāmatas būtu adevuši.
z 09.02.2011, 15:47
zzzzzzzzz :)
Birgita 09.02.2011, 15:48
Kādos zobos? Bērns bija tik priecīgs.Es esmu sašauta un jūtos piemuļķota.
Siina 09.02.2011, 15:50
Kāda starbība akcija vai ne akcija? Zvans uz Patērētāju tiesību aizsardzību daudz ko atrisinās!
PATĒRĒTĀJU TIESĪBU AIZSARDZĪBAS CENTRS
Rīgā, K. Valdemāra iela 157, LV - 1013

e-pasts: ptac@ptac.gov.lv

Konsultāciju tālrunis (Starppilsētu tarifs!): 65452554 (darba dienās 8.30 - 17.00)
:) 09.02.2011, 15:51
A ko tu uzskati, ka tagad visu mūžu tam telefonam būtu jāstrādā, jo tev nav naudas telefonam? Nestāsti pasakas. www.ss.lv ir pilns ar telefoniem pa 1-5ls ko var iegādāties.
Ja vien netaisies izlutināt bērnu ar "tačskrīnu" tad tur ir ko izvēlēties.

VAI LMT TEV TEICA, KA TELEFONS STRĀDĀS 50 GADUS?
Tad kā viņi var tevi krāpt? VAI KĀDS TEVI SPIEDA ŅEMT TELEFONU?
Pati paņēmi telefonu un atbildi par sekām. Vienmēr bija iespēja neņemt telefonu.
Ja bērns nevar bez paša lētākā telefona izdzīvot vairāk, tad tas ir uzskatāms sliktas audzināšanas piemērs
Barons 09.02.2011, 15:51
Brigit,kāc i grāmatai nosoukums? Es Tev var to piegādat,lai labs prāc.
kremerators baltiks 09.02.2011, 15:54
man bērnam nozaga jau pirmajā mēnesī. un ko darīt? tagad iet otrajā klasē, bet pirmo bez mobilnieka kaut kā izvilka un taagd ar velk. phe
Helēna Saula 09.02.2011, 15:56
Bez telefona var ļoti labi izdzīvot.
Jaunajai māmiņai nedaudz jāatbrīvojās.
Pa starpai , krājot naudiņu jaunam tālrunim izlasa, kādu pedagoģijas literatūru.
Lai izdodās.
Birgita 09.02.2011, 15:58
Kas tas ir tačskrīns? Pirzvanīšu uz to centru tad redzēs ko Rīga man teiks.
Un :) nejaucies mana bērna audzināšanā. Bērns jau bija pieradis pie telefona.
Siina 09.02.2011, 15:59
Nu labi, var dzīvot, bet ja likums nosaka, ka telefonam ir 2 gadu garantija un garantijas laikā labo bez maksas un ja nevar salabot tad samaina, tad kāpēc nepastāvēt uz savām tiesībām? Protams, ja nav paša vaina, ka telefons ir saplīsis!
Birgita 09.02.2011, 16:01
Vienureizi nokrita zemē, bet pēc tam viss vēl gāja.
Doršs 09.02.2011, 16:01
Kā tas ir-nenokapoja?
mamma to Birgita 09.02.2011, 16:02
no cik gadiem tad tavs bērns jau lietoja telefonu? priekš kam pirmsskolas vecuma bērnam telefons...
Brigitai 09.02.2011, 16:06
Telefons ir dāvana un ja bērns to ir salauzis, tad neko nevar darīt. Ja nu galīgi bērniņš nevar bez telefona, tad jāpērk jauns, ja nav naudas, tad jāiztiek bez. Kā esam pieraduši visu ko tikai prasīt: pabalstus (kaut bērni jāaudzina pašīem, tie nav valsts bērni), nu jau telefonus par velti prasa. Man pienākas!!!! Bet ko dodat pretī?
Kekss 09.02.2011, 16:06
Pēc nokrišanas zemē, garantija beidzās
arī mamma 09.02.2011, 16:12
Pabalstus- jā, ja nav darba gana lai nopelnītu visiem iztiku.
Bet te, man kautkā neērti lasīt šīs apkrāptās sēras. Ir nu gan!
Māmiņ, peturi godu un neblamē mūs! Dažkārt audzināšanas trūkst ne tikai bērniem, bet arī mammām.
kriposo 09.02.2011, 16:16
Kāpēc to gramatu gribi atpakaļ? Jau nu to ar jau kāds ir salauzis tāpat, kā tavs puišelis telefonu?
Siina 09.02.2011, 16:19
Zinu vēl cilvēkus, kam pirmklasnieka mobilais tālrunis, tieši LMT Samsungs, ir nojūdzies, lai gan to bērns nelietoja, bet pieaugušie.
ReX 09.02.2011, 16:28
Šīs grāmatiņas LMT dāvināja bērniem bērnu namos un trūcīgajām ģimenēm. Vai tagad kādam mazam bērnelim, kuram tā gramatiņa varbūt ir pirmā un mīļa, atņemt un pateikt, ka cilvēks kurš to dāvināja grib to atpakaļ tikai tāpēc, ka 1. klasē nevar bez telefona? Mammīt domā arī par citiem bērniem kuriem nav mammas un tēti un kuriem ir jūsu "novalkātās" grāmatas.
Neapmierinātā 09.02.2011, 16:36
Pilnīgi atbalstu mammu. Pēc likuma garantijai jābūt 24 mēneši. Ja garantijas laikā telefons sabojājas, tad vietā jādod jauns vai jāatremontē vecais. Tad jau izrādās, ka tiek "jaunie" akcijas telefoni un arī mazcenas ir tikai lietošanā bijušu izopārdošana un papildus peļņas gūšana.
Mans ieteikums - tikai zvans un patērētāju tiesūbu aizsardzības centru, vēl labāk uz "Bez tabu" vai "Tautas Balss"
tikai nevajag! 09.02.2011, 16:41
neviens nav tik nabags,lai neatrastu latu priekš telefona,bet varbūt grib tādu,ar ko zīmēties,tad gan...
Birgita 09.02.2011, 16:41
Vot man ari liekās ka tik tie telefoni nav lietoti.
Man nav puika, bet meitene.un grāmata bija latviešu tautas pasakas.Kapēc domajat ka grāmata bija valkāta.Jā bija uzdāvināta izlasīta ,bet ne netīra un saplēsta.
ReX Neapmierinātai 09.02.2011, 16:50
Pēc likuma garantijai jābūt 24 mēneši pie nosacījumiem JA tas ir rūpnīcas brāķis vai defekts, nevis telefons "VIENREIZ" nokrita zemē.
cobra 09.02.2011, 16:50
Varbūt,ka vajag pierakstīt arī to,kāpēc nav remontējams,pirms te "cepties"forumā! Diez vai tas ir bijis tikai viens kritiens!!!!
James Bond 09.02.2011, 16:57
Garantija , tas ir priekš kaķiem! Realitātē atgriežamies!:)

Pēc likuma arī nevar iet pāri sarkanas gaismas. Bet gājēji uz mūsu planētas dzīvo citā dimensijā.

Ja nevar atļauties , tad nevar atļauties.

Jāstreso būs pēc kādiem 20 mēnešiem, kad nāks gals . Tad varēs diskutēt kurš telefona modelītis ir labākais!
Ilona 09.02.2011, 16:57
... un tā izaug paaudze ar tiesībām, bet bez pienākumiem...
Tas taču ir absurds, ka bērns 1.klasē nevar iztikt bez telefona, jo redz, nabadziņš, peiradis pie tā! Skumjākais, ka vecāki to kultivē.
Šis stāsts jau no tās pašas sērijas, ka valstij tagad būtu jafinansē neapdomīgie kredītņēmēji:((((
Birgita 09.02.2011, 17:02
Kapēc tagad visi mani apliek? Bērns man zvanija no skolas. Viņam patik arī ka varsazvanīties ar klasesbiedriem. Bet tagat nekā.
Lats 09.02.2011, 17:05
Lūdzu http://www.okarte.lv/lat/mcm
Tīna 09.02.2011, 17:09
Žēlīgā debess, diezgan smieklīgi klausīties žēlabas, ka bērns NEVAR IZTIKT bez mobilā telefona.
Nesaprotu, kā es pati un manējie uzauga:)) Piekrītu Ilonai!
:) 09.02.2011, 17:15
Par kādu naudu viņš sazvanījās ar klasesbiedriem? Ja jau nav 5ls jaunam telefonam, tad kur dabūji naudu kredītiņam?
Apliek tevi tāpēc, ka tu tā maigi sakot izsakies diezgan stulbi :)

Un jā - vajag palasīt likumus. Tu no LMT nepirki telefonu, tev to dāvināja. Vai Latvijā likums paredz dāvanām 2 gadu garantiju?
Ja es tev uzdāvinu telefonu, tad man tev jādod arī garantija?
Un diez ko tu darītu tagad ar to grāmatu, ja dabūtu atpakaļ? dotu telefona vietā bērnam?
aga 09.02.2011, 17:41
Piekrītu tiem, kas saka, ka tik "lielam" telefons gluži vienkārši nav pirmā nepieciešamība, vēl jo vairāk ja ar naudu švaki, jo tomēr kredītam ar naudu vajag! (šoreiz nerunāju par tiem bērniem, kam vajag vecākus sazvanīt, jo beidzas skola vai pulciņš.tas ir savādāk) Nu sorry, Birgita! Ar klasesbiedriem var parunāt skolā un mammu mājās! Es saprastu ja sūdzētos par apaviem piemēram vai ka ziemas jaka nekalpo, bet telefons...:):):) Nu nav pirmklasnieks nekāds biznesmens, kam baigās lietas "jāfīrē" un bez telefona nekādi! tik tiešām padomā, par ko tu te tagad čīksti!
mamma... 09.02.2011, 18:52
Ko jūs te visi varat mocīties?Līgums ir uz rokas?Tad izlasi un cel pretenzijas!
zz 09.02.2011, 19:46
njāa.... interesanti - kāda izglītība ir Brigitai?...
Mācītājs 09.02.2011, 20:06
Voj mān šesiņ, telfons saplīss, ko tas nabag bērs skole tagac daris, tagac skole būs jamācas, jaruna a draugiem un skols biedriem bez telfon starpniecib, nevares stunds laika nevares spēlits spēlet, skates ''draugs, feisbuk, tviters un cits ekstrs ko viš piedāve, arprāc kā viš tagac mācisies''komunicet'' a citiem cilvēkiem.
Es domaj ka pirmās nepieciešamibs precs i pārtik, drēbs, māj!
KRX 09.02.2011, 20:27
Vairākas reizes jāizlasa tēmas autores rakstītais, lai iedziļinātos neapmierinātības cēloņos.... gramatika vienkārši.... no comment....

Pat mūsu omīte zin, kas ir "tačskrīns", nemaz jau nerunājot par 3gadnieku. Bet tas tā... personisks komentārs :)

Bet par lietas būtību runājot - diez vai LMT lasa tādu avīželes forumu. Vai vienkāršāk nebūtu paņemt to telefonu un ar dokumentiem doties uz LMT veikalu? Mammiņ, neesiet tik "blonda" un padomājiet loģiski ;)
Lai veicas!
Blonde 09.02.2011, 20:30
Ak jē,labak tāļak no tiem telfōniem un internētiem,ta vieta le bērs palas kād grāmtiņ.
To Birgitai 09.02.2011, 20:30
Ja jau LMT ir tik slikts, tad nevajadzēja ņemt dāvināto telefonu, varējāt paši pirkt pa Naudu! Telefonam ir 24mēnešu garantija, bet uz garantiju neattiecas - mitrums un triecienpēdas. Ja jau bērns pats telegonu mētā, tad tagad remonta izmaksas ir jāsedz pašiem. Var redzēt, cik skopa Tu esi, ja pat žēl, ka nabaga bāreņa bērni dabūs Jūsu grāmatu!!!
To mammai 09.02.2011, 20:31
Kāds vēl līgums? Tas pirmklasnieka telefons bija dāvana, nekādu līgumu.
Birgita 09.02.2011, 20:36
Jā atkal pārgudrie,bet ne jau man vienai tā vaina telefonos un tapēc es te nedrīksteju to pateikt?
Nu nezinu kas ir tačskrīns.Vai tapēc es esmu muļķe?
Un rīt es jau sarunāju bērnam citu telefonu.Takā būs atkal viņam telefons.
kulmans 09.02.2011, 20:41
es jau ar nevar ciest tos novaja tehnologia
Blonde 09.02.2011, 20:54
Birgit,tu tač i skopuls..pa velt dabuj,pa velt pazoudej,nu tā viš i,tagac jaiztiek bez telfon
To Birgitai 09.02.2011, 21:12
Intresanti, ko Tev pateica veikalā, kad aiznesi uz remontu? 100% pats bērns nogāzis, saplēsis... un tagad citi vainīgi.
To Neapmierinātā 09.02.2011, 21:17
Ko Tu te peries? Tautas balss - Ha, ha
Kāds sakars viņiem? Tad jau mēs visi dauzam telefonus un pēctam pieprasīsim veikalā jaunus!!!
Brigitai... 09.02.2011, 21:59
Kas tad tā par krāpšanu?
Mājās atrodi lieku grāmatu un samaini pret telefonu!
Telefonam kā jau pienākas līdzi dodās 24 mēnešu lietošanas garantija!
Ja neapmierina garantijas atteikšana, nosūti telefonu uz ekspertīzi, lai nosaka cēloni vai PTAC!
Tev neviens pistoli neturēja pie deniņiem, lai atņemtu bērnam vienīgo grāmatu un to iemainītu pret telefonu, kas viņam ļoti patīk un tagad sūdzies, ka nav ne grāmatas, ne telefona!
Padomā un izvērtē ko raksti! Krāpšana, smieklīgi Jūs ļautiņi!!!
... 10.02.2011, 00:54
Birgit,varbūt pamācies ar savu bērnu skolā!
J.O.P.T.V.A..... 10.02.2011, 01:09
2 gadu garantija
... 10.02.2011, 03:15
Un vispār kādēļ bērnam līdz 18 gadiem ir nepieciešams mobīlais, vienkārši izlaidusīes kā teļi.:))
Dr. 10.02.2011, 08:51
Birgitai....
1.Pēc rakstītā(gramatika) spriežot autorei pašai vēl skolā jāiet...
2.Kāpēc 1klasniekam nepieciešams mobilais telefons???
mūs laiki 10.02.2011, 08:59
lai pasekotu, kur kādā brīdī knauķis ir! zināms, ja dzīvo netālu no skolas, omķene aizved atved-varbūt ir nevajag telefonu ... a vecākiem, kuri strādā nesēdot uz vietas, sīko jāsavāc, uz kori jāaizved, treniņiem - kaut kā jāregulē process ...
Balu 10.02.2011, 09:06
Ja abi vecāki strādā, nav personīgais miesassargs, šoferis, ooma nedzīvo skolai blakus - tad bērnam VAJAG telefonu, ne jau lai viņš kkur trallina, bet lai viņu vienmēr var sazvanīt. Nav te amerika ar dzelteniem skolas autobusiem!!! Skola, treniņi sporta skolā, mācības mākslas vai mūzikas skolā... pulciņi utt.
Balu 10.02.2011, 09:06
telepāts... ;D
Balu 10.02.2011, 09:08
konkrēti uz viena viļņa Balu ar "mūs laiki" :D
Vitiņš 10.02.2011, 09:11
Lasu šo savārījumu un domāju, paldies Dievam , man mājās nav tāda Brigita. PILNĪGS SVIESTS ne sievišķis!
KRX 10.02.2011, 09:11
Nu, beidziet! Kāda starpība, kādā vecumā sīcim iedod mobilo - 6 vai 8 gados?!? Ja vecāki vēlas, var to atļauties un bērns pats prot to lietot - absolūti nekā nosodāma tur nav! Ja mūsu bērnībā nebija tādu iespēju, nevajag šodienai to pielīdzināt. Un ne jau par to vispār tika atvērta tēma :p
ezis 10.02.2011, 10:02
hmm...kādi tur patērētāji ?!?!? ...interesanti no kura plauktiņa tā māmiņa izvilks kases čeku ar pirkuma sumu....hmm...
___
www.ss.lv un naf ko gānīties ...
jēziņš 10.02.2011, 10:10
nu padomā tikai, 1.klase skolnieks nevar iztikt bez telefona! Tīrās šausmas! Ha ha.. nevajag tikai, kādreiz arī nebija telefoni un iztika. Pie kam, pastāsti bērnam kāda situācija, ka ģimenē nav naudiņas, lai iegādātos jaunu, taču tiklīdz radīsies ķada iespeja, tad būs telefons. svarīgāks ir pilns puncis, manuprāt, nekā telefons. tā ir tikai modes lieta, Drīz katram pirmklasniekam vajadzēs savu portatīvo :D
jēziņš 10.02.2011, 10:13
jā, esmu no tiem, kas uzskata, ka, nesaktoties uz Mūsu moderno laiku, var atrast kompromisu, kā iztikt bez telefona..Sanāk, ka telefons piedalās bērna audzināšanā, un vēlāk brīnās, ka nez kas notiek. bērns tač patstāvīgs no dzimšanas.
hmm 10.02.2011, 10:21
Birgita pieklususi...
Birgita 10.02.2011, 11:41
Ko tad man teikt. Taka pašas bērniem nebūtu telefoni.
Un šodien dabūšu jaunu.
Bet tīrs tur ar tām dāvanām nav. Tā nevar būt, ka uzdāvināja, bet kad beigts sveiki.Mēs jūs vair nepazīstam.
:) 10.02.2011, 11:45
BIRGITA VĒLREIZ!!!
Ja tev mamma uzdāvinās matu lokošanas aparātu, bet tas saplīsīs, tad tu prasīsi mammai, lai remontē??? Iesi uz Tautas balsi sūdzēties par to, ka mamma neremontē?
Ja mamma iedod līdzi čeku, tad tu ar čeku vari iet prasīt garantiju. Ja čeka nav, tad neko nevari prasīt.
Vai no LMT tu esi dabūjusi čeku vai jebkāda veida līgumu?
Ja neesi, tad garantija nav!
Ortogrāfija 10.02.2011, 11:45
Brigita, beidz uztraukties par telefonu! Tev ir daudz nopietnāka problēma - tava pareizrakstība. Neraksti publiskajā telpā!
to Birgita 10.02.2011, 11:46
neatbildēji no kāda vecuma jau tavs bērns lieto telefonu. Nē, maniem bērniem vēl nav mobilie, 3gadniekam vēl nevajag un gadiņu mazam bērnam ar vēl ne. :))
Birgita 10.02.2011, 11:59
Nu es taču teicu ka tas ir pirmklasnieka dāvana.
Ice 10.02.2011, 12:05
Kā var apvainoties par dāvanu, ko paši saplēš :D
burka 10.02.2011, 12:17
lasu un smejos, īsts feļetons, ne dzīve:))))
Birgita 10.02.2011, 12:29
To tik te maļ. Saplēsts valkāts. Kas teica ka paši saplēsa?
Ilona 10.02.2011, 12:59
Brigita, Tu iesāki tēmu, gribēji dzirdēt viedokļus - tad nu dzirdēji!!! Cerēji uz atbalstu - nesanāca.
Ko pati tagad te ņemies un apvainojies?!
jēziņš to Birgitai 10.02.2011, 13:48
Jā, maniem bērniem NAV TELEFONU!
To Birgitai 10.02.2011, 14:12
Tad ko lien pati pakaļ dāvanām un pēctam bubini. Tad pērc pa naudu un esi apmierināta. Tāds cilvēks, kā - Tu visu mūžu būs neapmierināts!!!
Es 10.02.2011, 14:14
Mans bērns ar dabūja pirmklasnieka telofonu. Bijām ļoti priecīgi, manam bērnam nebija žēl savas grāmatas, viņš pat 6 aiznesa, lai nabaga bārenīšiem būtu. Nu mans dēls iet jau 2.klasē, bet pirmklasnieka telefons iet bez vainas. Telefonam iet jau otrais gads. Paldies LMT par tādu dāvanu.
to Birgita 10.02.2011, 15:05
Tev jautāja no kāda vecuma tavs sīkais lieto telefonu, nevis par šo dāvanu, no dārziņa vecuma jau bija pieradis pie mobilā vai???
tiina 10.02.2011, 15:38
kaa bez telefona??? neee nevar!!! mums jau gan berna grupina visai bebisu grupinai jau ir telefoni ar tačiem , mačiem mp6 un parejiem prikidiem. piespiez podzinu...hops pampers tiirs , piespiez citu pogu atnes est. un savu skolas bernu nemaz nelaizu uz skolas bez telefona...jo vins vinu loti miil ...vairak ka savus vecakus =D =D =D =D
tiina 10.02.2011, 15:39
un ja nopietni..nu cik tad maksaja ta aiznesta gramata? vaitad jaunu nesat pa 12ls? un vai nav japriecajas ja pat pus gadu bij tas aparatins par velti.
Nātrux 10.02.2011, 16:06
Es 10.02 14:14
Tu tagad sabēri tādu sāls devu autores brūcēs :)
TO to Brigita 10.02.2011, 16:21
Visu cieņu,bet izklausās,ka jūs esat ļoti rupja būtne.Uz jūsu jautājumu Brigita jau atbildēja,ka bērnam telefons ir dāvana uz pirmo septembri un bērns jau paspējis pie tā ir pierast-pēc tā izriet,ka bērnam šis telefons ir pirmais.
TO ... 10.02.2011, 16:41
Esmu vai neesmu rupjš, ne pa tēmu, bet ja bērnam telefons svarīgāks par visu pasaulē, tad tā jau ir audzināšanas vai neaudzināšanas vaina. DĀVINĀTAM ZIRGAM ZOBOS NESKATĀS. Bet ja jau saplīsa, tad mamma varēja kaut pa LATU nopirkt mazcenas mobilo. ATTĀĀĀĀĀĀ
secinājums 10.02.2011, 16:43
Ir dažādu veidu dāvinātaji. Visizplatītākie ir kvalitatīvu dāvanu dāvinātāji un sūdu dāvinātaji. Un pilīgi aplams ir teiciens, ka dāvinātam zirgam zobos neskatās. Protams, ka dāvana ir un paliek dāvana, bet kaut ko ta saka arī par pašu dāvinātaju. Ar to nebūt nedomāju, ka dāvanai ir jabūt dārgai. Nē. Apskatieties sev apkārt.
Kaspars 10.02.2011, 17:06
Žēl Brigitas bērnu, ka viņam tāda māmiņa. "Uzdāviniet manam bērnam telefonu apmaiņā pret grāmatu, nodrošiniet to, ka telefons nespaplīsīs krītot uz zemes, ja nē- tad grāmatu atpakaļ!!!" (tad tādu līgumu vajadzēja pieprasīt tajā brīdī, kad tika ņemts telefons no LMT rociņās.). Kam būtu jānoriek, ka atriebībā pret kautkādu mistisku "izdomājumu" (redzi salūza telefons un remonts atteikts, jo tas nav garantijas gadījums) kaltu plānus, ka LMT (lai vai kāda cita iestāde) gādātu atpakaļ grāmatu, ko septembra akcijas ietvaros nogādāja bērniem, kuriem nav līdzekļu grāmatas iegādei.
Brigita- nākamā septembrī iesaku to naudiņu, ko iepriekš iztērējāt grāmatā apmainot to pret telefonu- nopērciet vienkārši bērnam grāmatu....
Mācītājs 10.02.2011, 17:43
Vells pa stender, kad reiz iemācisies ka, neviens no pelnīšanas uzņemumiem, tāpat neko nedāvina, sarunas nav par velti, gan jau pa mēnesi 5,lati savāc no jūsu maciņiem.
Kozlodojev 10.02.2011, 17:44
Mācītājs pareizi domā.
I. 10.02.2011, 20:37
Piekrìtu,ka ir labi,ja bèrnam ir sakari.arì manam 3.klasniekam ir,un rudenì arì otram pirmklasniekam bùs.ir drosàka sajùta,ka mazais pazvana un pasaka,ja piemèram kavèjas skolà.vis kas var atgadìties.man pasai piemèram dzìvè bija situàcija uz ielas kad vajadzèja palìdzìbu,tad nu kèros pie fonìsa.lùk tà.varu ieteikt lombardos tìri labus,vienkàrsus un lètus telefonus.ventspilì tàdu daudz.
To Ortogrāfija 10.02.2011, 20:49
Tev atkal ir vēl nopietnāka problēma - jāmācās lasīt. Varbūt iesākt ar boksterēšanu pa zilbēm ...?
To Dr. 10.02.2011, 20:54
Jautājums gramatikas ekspertam vārdā Dr. - kas tas vienklasnieks tāds ..?
Ornitologs 10.02.2011, 21:29
Ej uz TELE2 un kļūsti pats sev par SUPERVARONI.
ddd 11.02.2011, 09:26
Jebkurai precei kas tiek pārdota par 1000ls vai pa 0.01ls ir garantija, LV tā ir 2 gadi. Tātad, dokumetnus zobos un turp kur tika veikta iegāde par grāmatu, ja brāķis lai labo/maina, ja saplēsa paši, tad sorry, tikai pa maksu ja vēl var labot. Tā kā raksta ka nometa zemē, varbūt tur ar tas suns ir ierakts.
No otras puses, nebij jau tikts ar ka grāmata jānes ir vismaz 10ls vērtībā, varēja visvienkāršāko grāmatu nest. Un ko LMT darija ar tām grāmatām!? Paŗdeva un peļņu iebāza kabatā!? KA TIK NE TĀ! Tāsa tika nodotas bērniem kam pat sapņs vēl telefoni nerādās, kam ģimenes tikai sapņos rādās, kam ir vē mazāk nekā jums kam ir visas kājas savās vietās, veselība +, dators kur iespamot ... tapēc te gvelzt tādas glupības un runāt par krāpšanu pilnīgi nevietā.
Mazcenas teelfonu var iegādāties jebkurā brīdī, lētēkos telefonus var pat pa 15-20ls nopirkt un varēs pazvanīt bez jebkādām problēmām.
Ar to OKartei var uz T2 vai bieti pāriet un cerēt ka tur dos devbesu brīnumus un ķīseļa upes :D
spiedze 11.02.2011, 10:44
varbūt tad vajag zvanīt uz LMT, pateikt kāda grāmata ziedota apmaiņā pret telefonu un tad LMT varēs pateikt, kurā bērnu namā grāmatiņa atrodas, lai Brigita var aizbraukt un izraut to grāmatu no bērna rokām, jo telefons nestrādā.. lai jau ir divi nelaimīgi bērni :P
žēl cilvēku, kas šādā veidā izgāž savu žulti. Brigita pati raksta, ka telefons ir kritis zemē. Nu un, ka strādāja uzreiz pēc kritiena. Viens kritiens, otrs un viss - telefona mūžs galā. Būtu labāk samīļojusi savu bērnu, nevis staigājusi žultaina apkārt..
Spredzei 11.02.2011, 21:17
Kāpēc Brigitai kaut kur būtu jābrauc ? Un kas tā Brigita vispār tāda ?
ārprāts 11.02.2011, 21:19
nu jau žulti gāž un telefonus met zemē divas gabalas - gan Birgita, gan Brigita, abas laikam sarunājušas
Skarleta 25.02.2011, 15:41
Gribēju Jums visiem ko teikt. Ja telefons salūzis ražotāja vainas dēļ un to vairs nav iespējams sataisīt, par ko liecina servisa akts, tad LMT dīleru veikalos to apmaina.
Pašiem šādi gadījās. Telefons sabojājās un servisā nebija detaļas. Griezos tirdzniecības vietā un un man izsniedza jaunu telefonu.
Ja telefons tiek lietots saskaņā ar noteikumiem, tas netiek sabojāts vai saplēsts vienmēr no LMT puses tiek rasts risinājums!

Nav ko celt neslavu, bet vajag visu noskaidrot līdz galam.
labs mārketings 25.02.2011, 15:48
LMT labs mārketings, ko gribēja to pārdeva, bērnu pieradināja un klientu dabūja.
Sofi 26.02.2011, 10:18
Ejiet ar bērnu uz bibliotēku, tur var izlasīt grāmatiņas daudz un dažādas - cik tik ir patikšana;) Un lasītāja kartiņa ar vai tik nebija par velti;)
Varone 27.02.2011, 21:35
Nepērc telefonu, atņem kādam bomzim
FaNaTs 14.04.2011, 23:13
Beztēmā bet , Kundzīt jums pieklibo gramatika rakstat kā 1klases skolniece .

Un kā jūs varat zināt ko viņš darija skolā ? Varbūt netik to 1 reizi nokrita , pie zemes . Klāt diezvai jūs stāvējāt !
man nepatīk LMT 15.04.2011, 08:58
LMT nav draudzīgs "ierindas" iedzīvotājam. Bonusus dabūs tikai čomi un milzīgas atlaides ir iestādēm. Pārējie LMT nav interesanti. Priecāšos, ja reiz šis monopolists izčibēs. No sirds priecāšos.
blondiiniite 15.04.2011, 10:44
nekad ar LMT nav bijusi problēma garantijas jautājumā.
To ka telefonu mātā pie zemes, tad arī garantija nedarbojas ...
Ko te var cepties māmiņa
Pievienot komentāru
Vai tu kādreiz esi devies kādā tālākā velobraucienā?