Ceturtdiena, 23. oktobris, 03:35
Sveicam: Daina, Dainida, Dainis
Šodien Ventspilī: 0 .. 2 °C, skaidrs, bez nokrišņiem
mammina 26.09.2013, 07:12
dzivot no sakuma
sveiki! Esmu mammina tris berniem, viens no tiem invalids. Seit rakstu ar lugumu, varbut kadam ir sadzives lietas, kas jums vairs nav vajadzigasun un varat atdot, jo ta nu sanacis, ka skiroties ar viru visa iedzive palika vinam. tad nu mums ar berniem jasak dzivot, ka no nulles.mums deretu, kada velasmasina , kaut vai riga. ari neatteiksos no kadas malcinas, jo apkure ir krasns. Bet dzive noder viss, tadel izskatisu visus piedavajumus.

jau ieprieks paldies
Komentāri
Zita 26.09.2013, 08:01
Interesanti,kas tas par vīru,kas nerūpējās par saviem bērniem???
Māmmiņ,esi uzstājīgāka pret bijušo!
? 26.09.2013, 08:16
Ieraksti māmiņ savas koordinātes, lai varētu aizvest kādas sadzīves lietas!
mara 26.09.2013, 08:47
tadu vientulo maminu ir daudz...Nevajag gaidit, kad dzive visu rokas ieliks. Zel bernu...

Karto alimentus! par malku runajot - socialie jau trucigajiem dod atlaides, ja jau tiesam apstakli tadi.

atvainojos, ka izklausos skarba, vnk esmu saskarusies ar tadam, kas ludz palidzibu un pec tam iegutas mantas pardod un riko dzerstinus.
enģelīša mamma 26.09.2013, 09:06
Ko jūs brūkat virsū cilvēkam, kas lūdz palīdzību. Jau tā nav viegli vienai ar bērniem un vēl ja bērniņš invalīds. Bet protams, to saka tie, kas paši to nav izbaudījuši un tāpēc es jūs nenosodu. Bieži ir tā, ka tētis neiztur slodzi un pamet māmiņu, ja bērniņš invalīds. Uzraksti savu e-pastu vai tel. nr. Atradīsies tak cilvēki, kam mājās kas nevajadzīgs stāv un ārā žēl izmest. Cik lieli ir bērniņi, varbūt vajag drēbītes?
Un neņem galvā šeit izteiktos skarbos komentārus, tev jābūt stiprai un bērniņiem jāredz laimīga mamma. Lai tev veicas. Un ja vēlies vienkārši parunāties vari uzrakstīt baiba4566@inbox.lv

? 26.09.2013, 09:42
man ir veļas automāts, bet ir sabojājies veļas bundulis. Ja to iespējams salabot, varu atdot
mamminai 26.09.2013, 09:45
iesaku nokartot lai tevs maksa alimentus. ja vins nemaksas, tad valsts maksas vina vieta un pec tam piedzis no vina. ja nemaldos tad par vienu bernu bija ap 50 ls, sīkāk - http://www.ugf.gov.lv/lat/
vismaz būs kāda naudiņa papildus. vai ir nokārtots kāds statuss? ja nav tad iesaku nokārtot, jo tad ar dārziņā atlaides, protams ja bērni apmeklē dārziņu.
ko vēl tādu jums vajadzētu?nu no sadzīves lietām? kādas drēbes bērniem, nu izmērus drēbēm un apaviem?
nezinana 26.09.2013, 09:48
Ja varetu mammina uzrakstit cik lieli ir berni un kadas drebes vajag.Es ari varu palidzet ar drebem bet diemzel nav atstatas kordinatas
mamminai 26.09.2013, 09:55
un kur jūs dzīvojiet?...ja būtu pilsētas robežās, tad varētu aizvest ja kāda manta, drēbe atrastos.
to nezinana 26.09.2013, 11:35
dažus komentus augstāk ir autores tel.nr.. Ir arī bērnu vecumi.
ieva to mammina 26.09.2013, 11:39
Sveiki! Varu atdot rotaļlietas ( visas praktiski nelietotas ), kādas spēles vai grāmatas. No sadzīvei vajadzīgā nekā tāda man daudz nav- ja nu vienīgi kādi traukii, gultas veļa u.tml. Labprāt kādu kārumu nogādātu bērniem.
Ja ir interese apstipriniet lūdzu un es Jums piezvanīšu. Lūgums uzrakstīt vai atrodaties pilsētas robežās vai novadā. Vismaz aptuveno rajonu.
pretigie vecci 26.09.2013, 15:47
Esmu bijusi pati tada situaacija,zinu cik tas smagi turies!man ratini lietussarga tipa varu atdot,ja nepieciessams!
es... 26.09.2013, 15:52
varu atdot traukus,zupaskivjus, taites un apakstasites.raksti ko vajag. :)
varbūt 26.09.2013, 15:55
varu sagatavot kādus gurķus ziemai, salātus?
ja kādi 26.09.2013, 15:58
15 cilvēki samestos, var nopirkt veļasmašīnu, lai nav jāmokās ar remontiem.
mammmia 26.09.2013, 17:23
man asaras tek lasot labos vardus paldies milie sodien man atveda divanu berni priecigi

pienemsu jeb kuru palidzibu

butu jauki ar tam rotallietamun spelem jo tas berniem macu ka veikala tik ar actinam jaskatas

neatteiksos no gurkiem ziemai jo meitinai kas ir invalide loti garso

lietussarga tipa ratinus ari pienemtu jo biezi bus jabrauka ar meitu uz rigu pie arstiem un lielie rati par smagu

un atvainojos tiem kas sodien zvanija bet nebija sazvanama es , jo bija izladejis telefons bet pati ar berninu biju Cimdina

bet visiem kas censas palidzet paldies , pienaks laiks ari musu setaq spides saule un tad palidzesim mes citiem

PALDIES
mammina 26.09.2013, 17:27
kauns lugt butu jauki, ja kads atdotu dekoderu, zinu ,ka var iztikt bez tv, bet gribu zinat, kas notiek Latvija, man vajadzetu tiri tikai , lai redzetu zinas

paldies
@ 26.09.2013, 17:40
Principā, pamēģini ar istabas antenu, vajadzētu rādīt kādus latviešu kanālus, TV3 točna rāda.
ratini 26.09.2013, 17:59
Ratini atrodas inženieru iela,gandrīz blakām cimdiņam!
žel 26.09.2013, 18:02
Dreebiites var pajautaat kriizes centraa meitinnai,nesen aiznesu uz turieni!
ratini 26.09.2013, 18:04
Ir ziemas drebites nedaudz,varu atdot un zandalites mazakajai!
mammina 26.09.2013, 18:04
ludzu atsutiet savas kordinates par ratiniem 3 ooktobri busu cimdina varesu savakt
mammina 26.09.2013, 18:07
mans numurins ir aukstak ludzu par drebitem atsutiet savu numuru sarunasim ka tikties nun kur
.... 26.09.2013, 21:27
Drebites meitas gan nesen atdevu,bet varu piedavat kādas drebes Tev pašai un daudz DVD filmu,ja atrodas pats dvd
... 26.09.2013, 21:28
Ir ziemas pufaika,jaka,kādu džemperīti,kurpes un bikses varu pameklet
dvd 26.09.2013, 21:34
Atdošu dvd pleijeri, ejošu, ar piegādi ventspils robežās, arī vadus piemeklēšu!
Rakstiet: liquid_ice@inbox.lv
arī par dvd 26.09.2013, 21:52
Ja mamminai tiks nogādāts DVD tad man ir multenes mazajiem- plašā klāstā ar kurām tad padalīšos :)
mammina 27.09.2013, 08:02
PALDIES visiem , man trukst vardu , nebiju domajusi ka bus kaut kada atsauksme , bet tagad redzu , ka cilveki nav vienaldzigi

Paldies Ilzei kas vakar zvanija pastastiju par Jusu davanam Berniem un vini jau tagad neredzot priecajas

Lai Dievs jus visus sveti
sataisīšu gurķus 27.09.2013, 10:00
piezvanīšu
mammina 27.09.2013, 12:52
paldies par dvd puika jau atrada vienu mulkiku ko skatities

paldies
to mammina 27.09.2013, 12:55
Tad dvd multfilmas arī noderēs?
jocigi.. 27.09.2013, 13:01
Kam del tev vajag dekoderi vai DVD,jau jau tu sedi pie neta. Interneta ari var online noskatities zinas un mulkjikus. Internetam nauda sanak..es neko nesaku,cilvekiem vienam otram ir japalidz,tiesam ja ir gruti,bet nu sis gadijums neizskatas pec tada..
mammina 27.09.2013, 13:10
zinajuka bus komentars par netu es esmu pie kaiminiem kad ienaku seit pasai majas nav ....... jo datoram trukst vadu un internetam nav naudas

paldies par so komentaru
jocigi.. 27.09.2013, 13:22
nu ja ta,tad es loti atvainojos..
nejka 27.09.2013, 13:26
t,a neko kaimiņi , pie kuriem var jau 7 no rīta pie neta sēdet, vispār jau tev ir 3 berni par kuriem vismaz teorētiski vajadzētu rūpeties ( tas ir bērnu dēļ nevajadzetu būt kaunam ne no bijušā vīra veļasmašīnu paņemt ne citas noderīgas mantas, kā arī alimentus nokārtot,)
palīdzību prasīt nav nekas nosodāms, bet nu bišku jau pašai ar to pa..ļu vajadzētu no beņķa pacelt
to nejka 27.09.2013, 14:07
Gan jau , ka krīzes situācijā nonākusī mamma tā arī darīs, jo cik es saprotu tas ir svaigs notikums, tāpēc nu būsim iecietīgi un savu žulti šoreizam atstāsim pie sevis. Mēs katra varam nonākt šādā situācijā. Ir sievietes, kuras pašas var sevi nodrošināt, bet ir, kuras ir atkarīgas no vīrieša...
ese to nejka 27.09.2013, 15:56
Labiem cilvekiem i laab kaiminj, struntigem struntig. Liidziks pievelk liidzigo he,he
Noname 27.09.2013, 17:34
nu nu, mamma ar 3 bērniem 2 dienas pēc kārtas sēž pie kaimiņiem. Visa iedzīve atstāta vīram- kādā sakarā? Pēc laika salabsiet un būs 4. bēbis? Ja tagad - rudenī- jau prasat pēc gurķiem, ko ziemā darīsiet? Ir kādas zaptes sataisītas, ziemai, vienalga kas?
to Nanome 27.09.2013, 18:49
Bļāviens NAnome, ta Tev nav vienalga. Ja esi aizdomu pilna uz šīs pasaules pabērniem, nu nepalīdzi, bet nenosodi. Un, ja arī būs ceturtais, kāda Tev daļa? Zini, labie darbi vienmēr nāk atpakaļ ar uzviju, bet Tev jau to nezināt!
to nejka un Noname 27.09.2013, 19:19
Šito es nevar saprast - pats neko nedod, bet skauž, ka kāds cits palīdz. Ta kas tev pa dāļ, kur tu bāž sav šņukur?!
nejka 27.09.2013, 22:34
nu kura vietā tev kāds nosoda, ja pasaka, lai nokārto bērniem pinākušos uzturlīdzekļus, tas tiek uztverts kā nosodījums, nu tad es nezin.
Lai gan ja jau ir dabūts trūcīgā statuss, tad alimentiem ir jābūt nokartotiem, bez tiem jau nevar uz neko pretendēt.
un palīdzets ir, un pat ļoti, tikai šāda veida palīdzības lietderīgas ir kā īstermiņa atspēriens...., jo ilgāk cilvēks saņem palīdzību jo mazāk ir stimuls kaut ko darīt pašam, vēl vairāk viņam šķiet ka šī palīdzība viņam pat pienākās.
nejkai 27.09.2013, 22:45
atslābsti un beidz filozofēt, besī šitie pārgudrie...
mammina 28.09.2013, 10:18
paldies labajiem cilvekiem, bet tiem kiamir jautajumi un parmetumi tiem varu personigi katram pastastit kadel esmu saja situacija , kada man ir tagad zvaniet es pastastisu......

bet tie kas zvana un palidz tiem lielin lielais paldies

sodien piedavaja ledusskapi, bet nacas cilvecinam atteikt jo ledusskapis mums ir ir ari gazesplits, tv un gultas un skapis,

nav vanna nav udens krans,izlietne, dusa, virtuve nav ari grida , nav velasmasina bet nesudzos mazgaju ar rokam , protams butu jauki ja butu kaut vai riga.....

bet ja ir vel kadi piedavajumi vai jautajumi ludzu zvaniet jo ka jau teicu nevaru visu dienu sedet pie kaiminiem lai atbildetu uz katru jusu komentaru

paldies tiemkas palidz
mammina 28.09.2013, 10:21
ziemai sataisiju zaptes ,adziku. Zaptes ir bet adziku savaca virs kamerr biju menesi krizes centra
hmm 28.09.2013, 17:41
Meginaju sazvaniit so maminju, bet bez panakumiem.....
mammina 02.10.2013, 10:06
Paldies visiem kas zvanija un sazvanija kas palidzeja un kas atveda berniem speles gultu utt

un paldies tiem kas piedavaja savu palidzibu ari turpmak

vel butu nepieciesamiba pec :
jebkura remontam izmantojama materiala, flizes, krasas utt neprasu neko jaunu pienemsu ja kadam ir parpalikumi
vanasistaba izlietne krani var but lietotiu
virtuve izlietne krans lietoti
varbut kadam ir skaidplates atgriezumi lai varu ielikt virtuve grisu
varbut kadam ir boileris lietots kas nav vajadzigs jo mums ir tikai aukstais udens
malka var but ari visadi celtniecibas atgriezumi vecie logu ramji utt

paldies

un neko neprasu lai ziedo jaunu viss var but lietots ja nu gadijuma kadam stav un pasiem vairak nevajag lai nav jaizmet ara es labprat pienemsu

palsies jau ieprieks
par gurkiem 02.10.2013, 11:04
neaizmirsu-sagatavoju, bet lai pastāv. gribu pārliecināties, ka viss kārtībā. kura pusē dzīvo-sest vai svēt aizvedīšu
mammina 02.10.2013, 11:16
brivibas iela pie dikiem
hmm 02.10.2013, 12:08
nesaprotu kada vieta tad dzivo mamma ja pat grida nav ieksa.....un vel nesaprotu vai tad pasai nebija pilnigi neviena manta??!!! tak sievietem vienmer pasam ir trauki,gultasvela utt.... man vienkarsi ir gruti aptvert,ka viss ir bijis vira un pasai nav pat trauki....jeb nu ir bijis ta,ka bijat jau loti trucigi un nebija neka ko nemt.
Es nenosodu,bet vienkarsi brinos par tik traku situaciju.Man ir aizdoma,ka virs ir dzerajs un jus jau pirms tam dzivojat nabadziba.Vai tad nav ne mamma,ne tante kas varetu gurkus iedot,segas,traukus un palidzet????
Ta pat nekad nesapratisu kapec tik trucigas gimenes dzemde daudz bernus.Variet mani kaut ar akmeniem nometat,bet es to nesaprotu!Pati esmu stavokli un gaidu pirmo berninu.Ari neiet spozi.Baidos pat vai varesu sim vienam berninam nodrosinat labu dzivi....Tapec zinu,ka loti,loti apdomasos vai maz otrs berns man bus,jo pati esmu uzaugusi nabadziba un nevelos,lai mans berns aug trucigi.Tapec nekad neesmu varejusi saprast kapec trucigas gimenes,kur vel piedevam viens no vecakiem dzer,taisa augsa vairakus bernus....Jus apdomajiet,kados apstaklos jus liekat tiem berniniem dzivot!Jau no dzimsanas nabaga kule uz muguras uzsieta!
es 02.10.2013, 12:15
Reizēm jau tiem večiem tā dzerstīšanās piemetas pēc vairāku gadu kopdzīves, kad jau ir mazie majās. Es pieļauju, ka šajā gadījumā sieviete ir vnk aizmukusi no vīra dzērāja, kas zin, varbūt pat despota? Tad jau nekas cits neatliek, kā ņemt kājas pār pleciem. Jo iepriekš viņa min, ka dzīvojusi krīzes centrā. Var jau būt, ka kāds kādu grib izmantot, bet kas tad mums, kā saka, palīdzi un tev tas dubultā atgrierzīsies...
Malacis mammīte 02.10.2013, 12:25
Ai, lai nu ka bet, bērniņi ir un tas ir tik forši! Gan jau kaut ar ziedotām lietām, izaugs un būs mammītei pateicīgi, ka ir dota iespēja dzīvot. Paši varēs mammu kādreiz lutināt, kad būs lieli izauguši. Katrs pats ir savas laimes kalējs un pēc pieredzes zinu, ka arī bērniem no trūcīgām ģimenēm ir iespēja izķepuroties un dzīvot, varbūt ne bagātībā, bet kad nav jāskaita santīmi līdz algai! Un tā nu tiešām ir katra izvēle, palīdzēt vai nepalīdzēt, nav jau spiesta lieta.
Reali 02.10.2013, 12:30
kadu gan izglitibu var nabadzigi cilveki dot berniem??? Ta pat skolas sie berni tiek izsmieti jo sliktas drebes mugura un nabadziba dzivo...
Esmu tam berniba izgajusi cauri....pec pamatskolas mate konkreti pateica,lai domaju pati kur dabut naudu,ja gribu macities...pat uz savu pamatskolas izlaidumu nebiju jo nebija matei nauda,lai varetu drebes man nopirkt....tevs dzerajs bija un nacu no daudzbernu gimenes.....
Berni ir prieks un laime,bet neatdzistu,ka nabadzigi cilveki dzemde vairak par diviem berniem.
Un kad muka projam vareja savakt visas bernu mantinas un savas lietas....bet laikam isteniba neka nebija.ka tad ir dzivots pirms tam????
tagadējiem 02.10.2013, 14:01
jaunajiem nav savas dzīvesvietas. jāīrē. ja jāmūk-neko neviens tev neatdos.
arī reāli 02.10.2013, 14:08
Arī es runāju no savas pieredzes. No 15 gadu vecuma sāku domāt, kā tikšu uz pilsētu, lai turpinātu vidējo izglītību. Pati sev par pārsteigumu, nenobijos un iestājos augstskolā pilsētā, kuru galīgi nepazinu, tiku budžetā, dzīvoju pateicoties kredītam...un nu jau esmu sen kā ar diplomu kabatā, strādāju, kredītu atdevu un turpinu pati cīnīties par savu vietu zem saules. Un man nav jāskaita dienas līdz nākamajai algai. Tā lūk! Cīnieties un uzdrošināties!
kaut kas neiet 02.10.2013, 15:43
kopā.., ja jau tik trūcīgi , ka pat trauku nav, kāda velna pēc vajadz igs boilers, lai lieka nauda par elektrību būtu jāmaksā?
ja jau ir krāsns apkure tad jau ir arī plīts un tad udeni uzsildīt nav nekadu problēmu , gan nomazgāties gan veļu izmazgat, ja tik liela nabadzība , tad ne veļas mašīnu , ne boileri, ne citas elektro rīmas nevarēsi pavilkt.
Viens ir palūgt kādas mantas kas ļoti vajadzīgas, un vispar ir prieks, ka cilveki nav vienaldzīgi, bet cita lieta vai tu esi apdomajusi, cik ir tavi ienakumi ....un ko par tiem var atļauties
Ieva to kaut kas neiet 02.10.2013, 16:05
Es biju pie šīs ģimenes un palīdzēju savu iespēju robežās, kā arī mani kolēģi sniedza atbalstu. Līdz ar to par konkrēto ģimeni varu teikt to, ka nekas lieks netiek lūgts, bet gan tikai tas kas patiešām ir nepieciešams.
Par teikto: "jau ir krāsns apkure tad jau ir arī plīts un tad udeni uzsildīt nav nekadu problēmu". Māmiņa pašā raksta sākumā lūdz palīdzēt ar malku, jo kā zināms arī plīti ar tukšu gaisu iekurināt nevar. Un malka arī nav lēta.
Bet 02.10.2013, 18:43
vai tad Lembergs nepalidz tadam gimenem??? vai tad nepieskir kadus lidzeklus malkas iegadei?
Ta pat vareja sarunat kadus cilvekus,lai atbrauc lidzi pie vira pec savam mantam! Nu nevar ta but,ka pat berna mantinas nevareja dabut no vira! Tad rodas jautajums ar kadu cilveku jus dzivojat kopa ...kapec bernus no tada gribejat....pirmo reizi ko tadu dzirdu,ka pat berna mantas no vira nedabuja...
tiesnesēm 02.10.2013, 21:24
Bļāviens, bet ir taču tik daudz situāciju dzīvē. Tās lēdijas, kuras nu nekā nevar saprast...nu kā gan tas var būt, ka nevienu bērna mantiņu nedabūja, laikam jau nabadze bija pirms tam un arī tagad...tak nepalīdziet. Pati esmu māmiņa, kura dzīvo pārtikušu dzīvi un ak vai, kā man rieb lasīt Jūsu nenovīdīgie komentāri, kas it kā grib atvērt acis mums pārējām, kuras vēlas palīdzet.
Ta 02.10.2013, 21:56
nav gan!Man ir liels prieks,ka palidz! BET KUR IR tas JAKLIS-bernu tevs?! Tas ir mulkibas,ka neko nevar dabut no bernu teva!
kaut kas neiet 03.10.2013, 02:08
nu bet par to jau ir runa, ka malka šai ziemai nepietiek,
grūti iedomāties situaciju, ... bet nu, ja nepietiek naudiņas ne traukiem, ne drēbēm, ne kādam deķim no humpalbodes, ja nevar pat udens kranu pa 4.ls nopirkt....... tad ar ko samaksās par elektrību

savukārt, ja kadi līdzekļi ir, vai tos nebūtu prātīgak sakrat un nopirkt malku pa biškiņam......jo grozies kā gribi bez siltuma nu nakādi, bet kur plīts, tur siltums, tur arī ēst uztaisīsi, i drebes izmazgasi , i pašam vēl silts udens tiks.

a elektrību , ja nemaksasi , tad atslēgs un viss
akuna matata 03.10.2013, 02:23
Vot, ir tachu cilveekiem erka - seedeet un praatot, ko tas otrs, kursh nokljuvis gruutaa situaacijaa, vareetu dariit - pa bishkjinjam nopirkt, pa bishkjinjam sakraat. Nu, sorry, negribat paliidzeet, paarejiet pie cita temata, paturiet pie sevis savas mantas (nevajadziigaas) un savas "gudriibas" (arii nevajadziigas).
P.s. Prieks, ka ir maaminja, kas nenolaizh rokas, bet ciinaas par saviem beerninjiem, un prieks, ka atradaas tik daudzi, kas grib paliidzeet. Lai jums visiem labajiem cilveecinjiem veicas !
bija situacija 03.10.2013, 09:00
Cits stasts,dzivojumar virieti,likaas zelta gabaliņ§ stradaja labu darbu,rokas ka no zelta,nebij taada lieta ko neprata izdariit!Ļoti gaiidija bērniņu visiem ar to lepojàs,pat sagādāja naudu dàrgam zālem 30min laika,lai saglabātu grūtniecibu,dzivojam skaista 3ist dzivokli,biju 7men viss pagriezaas par 180gradiem,uzradaas viiram neiista kompanija,menessa laika pat karotes bij uz metalomu aiznesa,visu no maajam iznesa pret alkaholu samainija,pamēģini tadam kunga pràta ko iebilst uz reiz pie rīkles ķērās,ļoti isa laika paliku bez neka ,mikrene,tv,dvd,velasmassina,segas trauki,viss tika uz tocckam aiznests samainits!saku dzivi viena no jauna ar 2men vecu zidainu uz rokam,ssitai mammai paveicies vinnai vismaz kaads Ventspilnieks paliidz,es kad luudzu paliidziibu tikai ņirgàjàs.Btet tiku uz kājam pati,nav viegli kad paliec ar 2maziem bērniem uz ielas bez neka,es savu dzivi puslidz esmu nokartojusi !
... 03.10.2013, 09:03
Prieks ka ir cilveku,kas palidz,citiem nesaprast cik gruti ir tada bridi.Māmiņai iesaku cīnities un nepierast,ka ar vardu-lūdzu visu var dabūt un bērniem mācit,ka dzivē pašiem pa visu jarupejas,lai neaugtu ''bičotāji''vēlu to labāko,lai izdodas!
bet vai te 03.10.2013, 09:23
ir kāds, kurš jau reāli palīdzējis lūdzējai? tikai ieva raksta, bet vai taisnība tā ir. neticās jau
to akunai matatitiai 03.10.2013, 10:45
Paklau bagata latviete,tak atsuti kadus paris simtus eiro shai maminai!!! Tu tacu vienmer platies ar to,cik labi ir arzemes! Nu luk ir bridis palidzet :)
Ieva to "bat vai te.." 03.10.2013, 11:26
Bezkaunība kaut kāda. Cik tālu esam nonākuši, ja nekam neticam?
Ja ir jautājumi zvaniet pašai māmiņai. Man ne reizi nav bijušas problēmas viņu sazvanūit un arī pie viņas uz mājām aizbraukt. Ja Jūs to izdarītu, tad reālo situāciju arī novērtētu. Un cilvēki, kuri ir palīdzējuši tiešām ir- dīvānu atveda, DVD atveda, cits ar malku palīdzēja, cits ar sadzīvei noderīgām lietām.
Mazāk vajag runāt, bet vairāk darīt!
Måte 03.10.2013, 12:53
Visiem labdien. Ilgi domaju iesaistitieså saruna vai nė, bet viens foruma dalibnieks mani uzrunå.
Tomer gribu pateikt visiem palidzetajiem paldies, bet pårėjiem - suni rej , bet karavana iet tålåk. Tiem , kas rej grieu pateikt , ka bija tada situacija ka "tilts".Varu sniegt vinai tikai morålisku, gar'gu, fizisku paldzbu ( man ir bankas kredits) un palidzet nokarot dokummentus, finansiali paldzbu sniedz socialais dienests iespėju robezas. Ari man samksaja bilesu naudu, kad vedu bernu invalidu uz slimnicu kopar meitu kura baro vel bernu ar kruti, jo ta letak.
Meita nedzer, nelieto narkotikas,bet bija "mate tereza" ar roza brillem", jo domaja un ticeja, ka varmacigs virietis ( kurs piekauj vajako, ne tikai savu mati, manu maitu, u.c.)) var ari mainties pec vairakiem gadiem. No meitas piekausanas vai pastavigas varmacibas, tadela es domajui ir berns invalids- autisms ( neruna nekontateas un visu laiku blauj vai raud) un atzist tikai savu mati.
Daudzas iestad'es pasaka atklati ar sau benu nenaciet, bet ka, lai vecako bernu aizved uz skolu, ja ir bens ar vajadz'ibåm un atzist tikai m'ai.
Vėl maita neprata pagatavot putru no "cirvja", jo virs stradaja gadijuma darbus.
Meitai ir pasi jagrib (jasaprot ) piecelties vienai ar beniem, jo tadas mates ir daudz un pasai nebut "måtei terėzei" pret varmaku, jo tas nav piedodams, kaut vai bernu dell, kurs pietam ir izpostijis daudzu meitenu dzivi un vecåkus novedis lidz nervu sabrukumam. Kamer meita ar berniem bija krizu centra virs aiz dusmam manus traukus sasita.
Meita nesėd rokas klepi salikusi - suj lupatu lelles, kuras Ziemassvetkos perk par labu naudu azemnieki, bet vasara tambore bernu cepurites.
Vėl gribu peteikt visus savus bernus milu vienadi, ari vinii palidz - atdeva dels - elektrisko liti , jaunaka meita - apgerbu masai, bet paejie radi sametas un nopirka Jotuli, lai ziema silt, ja bus malka, kaimini atdeva savu veco datoru, bet internetu nem no manis caur ruteri, mans bralis iedeva kartupelus, bet tante pienu.Kads apsolija lietotu dusas kabini ( jo ir tikai velas bloda) kur mazgatie, tatad vajadzetu , ja kadak metajas udens boileris.
Gr'da nav tåpėc, ka meita meklea letao variantu irei un tuvak man, lai es varetu palidzet. Varbut kadam metajas palicis pari no remonta , nezinu ka sauc, gridai saplaksnis nu t'ads lakotas skaidas, svaksim ar bernu ratiem kau vai gabalinu, lai virtuve nenak augstums, jo ta nav apsildama.
Katram mums ir savas kludas,, no kuram macamies.un katrs gribam uzkap uz sava grabekla, kuram tas ir mazs, bet kuram tas ir sienas grabeklis.
Ieva dzivoju stura maja, man ir loti gruti psihologiski ( es vairs nestradaju ( bezdarbniece ar 3 augstakam izlitibam) - atrodos uz gultas, mani tas viss ir tik talu novedis.
Ar cienu un piedodiet, ka iejaucos Jusu saruna, bet mana sirds ari ir pilna, jo negribu ritdienu.
paldies 03.10.2013, 13:16
Ievai par atbildi. lasot likās, ka visi tikai izrunājas un neko. es piedalīšos vēl tikai
Ieva to paldies 03.10.2013, 13:20
Tas bija domāts tiem, kas šo māmiņu norej un par visu izsaka šaubas un nekam netic. Es viņu atbalstīju un atbalstīšu. Un aicinu to darīt arī citus labus cilvēkus. Mēs neviens nezinam kā pagriezīsies mūsu dzīve, tāpēc ir jāatbalsta tie, kuriem kādā dzīves brīdī iet grūtāk.
diploms 03.10.2013, 13:24
To Māte.. ar 3 augstākām izglītībām, bet teksts, stils, kļūdas..
cūkcepurei 03.10.2013, 13:26
Un joprojām, neatlaidīgās cenšas te savaņģot pārējos uz neuzticēšanos dzīves sistajiem. Nudien piekrītu visam akuna matata rakstītajam. Komentētājs KAUT KAS NEIET vispār ir ārpus jebkuras kritikas-cūka!
to kautkas neiet 03.10.2013, 13:29
++++ cilveks pareizi izteicas! bus boileris un velasmashina-tad elektribu maksasim?
mātei 03.10.2013, 13:35
kapec neņemat meitu pie sevis,

cilvēks , kas ilgstoši bijis pakļauts vardarbībai, nav spējīgs atkopties viena meneša laika , kas pavadīts krīzes centrā.
Un tas nav nekads mātes terēzes sindroms, bet gan visparastākā līdzatkarība,
ļaujot īrēt atsevišķi, jūs pakļaujat riskam ,ka šī situācija atkartosies, tiek dota iespēja varmākam atgriezties, apsoloties laboties, un birdinot asaras par sūro likteni un sirdsāpem bernu dēļ.
iesaku visiem 03.10.2013, 13:37
Kas var lai palidz cik spej,zinu ka man bija cik smagi,ka nebija neviena kas palidz,moraali smagi un pat taada briidii moraals atbalsts neliidz,sirds mieriiga tikai tad kad viss ir kaa vajag!kad beerni, tiiri,siltuma,paedusši,tad sirds mierīga,riebjas ka tada bridi var pateikt tev depresija jarstejas,nav nekadas depresijas,ir tadas situaacijaas ssausmiigs izmisums un ja veel nav salminnakur piekkerties,tad ir lloti smagi!3bērni dzimuši Latvijā un šadās situācijās pilniba neaizsargāti,tas ir noželojami,kauns ka dzivoju Latvija!PALĪDZAM!PALĪDZAM,Ventspili daudz turīgi cilvēki,labu estgribu,cerams kumos nesprust kamēr māmiņas daudzas ar maziem bērniem,par pilnvērtīgu ešanu tikai sapņo!Latvijas daļa vīriešu ar varoņi isti,nospļauties par ģimeni,berniem un aiziet bez nekadam saistibam,ar vardiem nu ko panaksi 35ls lai maksa valsts!Tieši ņirgajas un izmanto to ka viņiem viss tik vienkārssi,bija beerni bija,pagriežos aizeju un aizmirstu par tadiem un dzivoju ka gribu,!
mammai 03.10.2013, 13:40
šādā situācijā vajadzētu griesties sociālaja dienestā,pat ja neizdotos iegūt statusu,mammukam ar trīs mazuļiem palīdzība tiktu sniegta nekavējoties,vismaz malku iesākumam,tak nāk aukstums.un ir tak kāds sarkanais krusts,tur tiek aizvestas liekās mantas.vajag painteresēties.un vai kāds var šeit uzrakstīt mammas nummuru,jo izlasīju visus tekstus bet tā arī nemanīju viņas kontaktus.gribējās no savas puses sniegt bērniem kādu nelielu palīdzību.
ja tik daudzi 03.10.2013, 13:48
grib (?) vai var palīdzēt, kāpēc neatsaucaties manam aicinājumam-sametamies un nopērkam to vešmašīnu-no 15 cilvēkiem pa 10 niekam ... tad izdarām, nevis spriedelējam. jādara tagad-pirms sākas apkures maksājumi, tad nebūs ko samest
Piedoiet 03.10.2013, 13:52
Ieva ir jusu meita cik saprotu bet ka sauc to briesmigo tevaini vismaz uzrakstiet miklas vai ar daziem kludainiem burtiem,tad mes tam tevinam karigi sadosim
to Mātei 03.10.2013, 13:54
Pirms publiskot kāda veida informāciju par savu ģimeni, būtu vēlams uzrakstīto tekstu izlasīt un palabot kļūdas. Tad ir "maita", tad "meita"un grūti saprast, vai jūs meitu lamājat, vai atbalstāt. Tas pirmkārt. Otrkārt, ja jūs esat uz gultas (kā rakstāt), tad kā varat būt aizbildne? Kas rūpējas par jūsu aizbilstamo? Un treškārt, šeit tik daudz cilvēku palīdzējuši un ir gatavi vēl palīdzēt jūsu meitai, ka nav nepieciešamība visu laiku atkārtot vienu un to pašu. Lai katrs pats vispirms sakārto savu personīgo dzīvi , un tikai tad metas mācīt un regulēt citus.
mammai 03.10.2013, 14:10
Par to samesanu velasmasinai es ari paklusesu labak jo ko tad tur mazgas ja neka nav.Bet socialajos tiklos ir noteikti jabu vietai kur sada gimene var aiziet ar somu un izmazgat savas drebites.Ja nav naudas nav nekadi ienakumi ko gan maksas par elektribu uzkras jaunus paradus,bet vel ja nav galigi malka jaiet uz krizes centru lai tie juma palidz kamer nokartosiet alimentus.Protams ka seit foruma nav cilvekiem ko sumeties ,vel nav ko kautreties vajag uzskaitit ko konkreti vajag,cik saprotu esat sieviete ar 3 berniem un dzivojat un esat deklareta Ventspili tad tik uz prieksu seit ir Ventspils noteikti jums palidzes pirmkart gan iedos pabalstu lai ir ko nopirkt berniem un jums edienu un malku Ja tas iestades nepalidz prieks kam mums ir savs lembergs vins varbut ari var dasni ziedot tomer tie ir 3berni musu nakotne
mamminai 03.10.2013, 14:17
Ventspilī ir pieejami dažādi sociālie pakalpojumi, tikai jāizmanto tie lietderīgi-
1. Malkas pabalstu izmaksā SD 60 LVL apmērā.
2. Var nokārtot zupas virtuvi un katru dienu saņemt siltu ēdienu.
3. Iespēja izmazgāt savu veļu par simbolisku samaksu - Dzīvības maize.
Iespējas ir, tās tikai jāizmanto.
ja tik daudzi 03.10.2013, 14:22
skaidrs, palīdzētāji ar padomiem. bla bla bla
to ja tik daudzi 03.10.2013, 14:30
Es arī piedalītos ar naudiņu !
varbūt vēl 03.10.2013, 14:43
kāds varēs, jāpagaida
to 14:22 03.10.2013, 14:46
Bet ko ta Tu gaidīji?Ka visi skries un nesīs visu ko mātei vajag?Jā,es saprotu cilvekam grūti,bet kāāāāā līdz tam var nonākt?Es neticu,ka pa šiem gadiem nekas nav pirkts,ja arī bērna tevs nav stradajis,tad kapēc dzīvoja ar tadu un dzemdeja vel bernus,vajadzeja aiziet ar vienu,tagat ieliktu skolā vai b/dārziņa un ietu stradat..

Labak sameklē šeit dažus vīrus,kas aizies un atņems tam vīram visu,kas pienakas Tev un bērniem!

Nevajag pierast dzīvot uz -Lūdzu,palīdziet,man grūti

Bet gan celties un iet un darīt un netekt es nevaru,man grūti,nav kur..

Esmu pati gājusi un darījusi,tapēc zinu,ka ja ļoti grib un ir dēļ ko gribēt tad var,ir tikai stipri jāgrib!
tam to 14: 46 03.10.2013, 14:55
Nu ar minimalo algo daudz neko nenopirksi. Ja jamaksaa ire,tad skaitisi savus santimus un pusmenesi badosies. Pirkt....zirgam jasmejas.
to to 14.42 03.10.2013, 14:58
jādod atspēriens. kad Tu pad laikos cīnījies, tad arī es cīnījos. tagad vairs tā nav iespējams. lūgt nav aizliegts. aizliegts rieties par visu un visiem, vismaz šeit
jebiorio 03.10.2013, 15:07
bļin,ja jūs negribat līdzēt,tad nelīdziet,bet beidziet te daži labi filozofēt.
Pats grūtākais ir lūgt un zemoties.ļoti grūti ir lūgties kādam kaut ko,zinu ko saku.Pazemoties radu priekšā ir vēl smagāk,tad jau labāk paprasīt svešam cilvēkam vai kaimiņam.
bet došanas un dāvāšanas prieks ir tāds gandarījum.Redzēt spīdošās priecīgās bērna actiņas,tas ir tāds pozitīvs lādiņš ilgam laikam.
Pamēģiniet vienreiz un redzēsiet lielāko gandarījumu.
Un beidziet vienreiz nosodīt!
.... 03.10.2013, 15:22
nu protams,labak majas sedet..es stradaju pa minimalo un gala tieku,kraju pieredzi un ceru,ka kadreiz atradisu ko labaku.citiem ta palugsana pec palidzibas ir tikpat viegli kaa elpot
to ... 03.10.2013, 15:27
lai nu Dieviņš dod tev izmeģināt
Es 03.10.2013, 16:00
arī strādāju pa minimālo algu un uz rokas sanāk 146,- Ls
Sēdēt uz pabalstiem negribas, tad labāk strādāju pa minimālo.
Un kaut kā izvelku, labi ka ir vecāki laukos kas var palīdzēt ar pārtiku. Taču grūti vienai ar bērnu, bet viņa dēļ kaut kalnus gāzīšu.
Cenšos palīdzēt arī tiem kam grūti, berna drēbes atdodu kādam kam tās ļoti nepieciešmas, arī ar lauku labumiem padalos.
...piekrītu ka nevajag boileri... Kā pēc tam samaksās rēķinu, jo elektrību tā ēd...

Godigi 03.10.2013, 16:12
sakot es ari biju soka,cik mate viegli prasija no cilvekiem mantas un visu smuki uzskaitija.....ari man ir loti gruti...dzivoju pie mates jo ta nu sanacis,ka pagaidam man nav kur dzivot,jo nav nauda dzivoklim,bet man vismaz ir drebes,trauki,gultasvela un pat shadas tadas mebeles....
Nekad nesapratisu sievietes,kuras dzivo kopa ar dzerajiem un dzemde vairakus bernus.Un pec tam staiga lugdamas...vinam tas liekas loti normali.
Esmu par to,ka vajag aizbraukt un viram atnemt visu! Bet laikam,jau butu tikai tuksas bocmana alus pudeles...
To Es 03.10.2013, 16:14
+ nevajag ne boileri,ne velasmasinu jo nebus nauda elektribai.Tapec ir plits un var ar rokam izmazgat...Laukos joprojam daudzi ta mazga.Ari mana mamma visas drebes ar rokam mazgaja un mes bijam 7berni.
jā, nevajag 03.10.2013, 16:31
neko. tikai tev visu vajag. kā var būt TIK stulbi cilvēki. bet jūs jau esat latvieši-ja kaimiņam 1 acs, izdur man vienu un viņam lai nav nemaz
kaut kas neiet 03.10.2013, 17:17
ja var ticēt tam ko saka šīs sievietes māte, tad virtuvē plīts nav( kaut gan mamma teica , ka pie datora tiek tikai pie kaimiņiem, bet vecāmamma savukārt ka dators ir pašai un internetu ņem no viņas)

ja tā tiešām ir tad mans teksts par plīts kurināšanu un vešas mazgāšanu ir nevietā.....pieņemiet atvainošanos.

te mani par cūku saukā, nu īsti nesaprotu par ko, bet nu ja jums tā paliek vieglāk, tad laimīgi ēduši.

tāpat nav jēgas spriedelēt par sadzimušajiem 3 bērniem, tie tā pat jau ir........ bet par ko būtu vērts padomāt , tad tas ir , lai nepiedzimtu vēl arī 4 un 5 no šī paša tēviņa, jo to ka nāks un lūgs lai ņem atpakaļ ir 200% ,, tik pat% , ka paņems jo šīm naivajām dvēselēm gribas ticēt labajam un tam , ka jebkurš plukata var mainīties + par vāju raksturā lai stātos pretī...... + ar līdzcilvēku palīdzību mamma būs daudz maz iekārtojusies un tas būs papildus stimuls tēvainim lai spiestu uz kopdzīvi

varat naknābt....pati tikko savu radu meiteni no tāda mērgļa nagiem ( nu ceru ka uz visiem laikiem) izrāvām, smagi 4 gad. garumā riktīgas murgs
... 03.10.2013, 17:42
Es dažviet pekrītu kautkas neiet kopā....Čigāniem arī nekas av,pilnīgi nekas,bet viņi nenāk ventas balsī un neko neprasa,viņi paši staigā un vāc koka matreālus ziemai,izstaigā visu pārventu musarņikus,labi piekrītu ka list musarņika ir noželojami,bet nemaz tik biezi to neredzu,viņi savāc to,kas labāks nolikts blakaām..Vakar divas paņema bērna vanniņu un kautkadasbērnu drebes šķiroja un nav jau pa dienu jastaiga,var jau tumsā aizskriet pakaļ ja ko pamana,pati vienreiz gribēju aizskriet pakaļ noliktai izlietnei,bet kads aizgaja atrak
mammina 03.10.2013, 18:25
paldies par komentariem

vakar sanemu davanu no attaliem radiem siem bija vecs laptops kam nav ekrans nu es pieliku ekranu no stacionara un ar wifi keru internetuno kaiminiem tagad varesu sekot visiem komentariem kad bus laika bvet tas man atliek tikai naktis vai agri no rita

runajot par musarnikiem nekad nav bijis kauns panemt kaut ko kas ir nolikts blakus un man noder tikaikamer dzivoju ar virieyti vins to neatbalstija tagad kad esmu tikai ar berniem esmu panemusi berniem drebes paklaju supulzirdzinu ja varetu ar ratiem kur ta jau sez divi atstumt izlietni vai divanus un skapjus tad ari to daritu tadel jau jautaju te lai gadijuma nemastu ara bet varetu atdot man vai tas ir daudz prasits

un nekad neesmu teikusi ka nevaru iet stradat , bet man ir bernins ar ipasam vajadzibam un ka jau mamma teica vina atdzist tikai mani gruti ir kadam citam vinai uzticeties ja seit sie suni kas aprei kaut dienu ielistu mana ada tad redz
mammina 03.10.2013, 18:27
sie suni kas aprei kaut dienu ielistu mana ada tad redzetu ka nav viegli bet es cinos lai ari ka man iet

un seit jums jautaju tikai to ko grasaties mest ara nevis to ko pasi lietojat vai kas pasiem vel noderes

paldies kas palidz un tad kad es nostasos uz kajam un zinu ka jau driz jo ir merkis tad ari es palidzesu tiem kas seit ko prasa

PALDIES
sporta rati 03.10.2013, 21:18
Sveika!
Kā palika ar tiem sporta ratiem, vai vel vajag?
. 03.10.2013, 22:12
Nesauc citus par suniem,komentari ir dazadi un ari pamacosi.mes jau tevi neapsaukajm,godigs cilveks izteiktos savadak,nevis tik rupji-sunji
to . 03.10.2013, 22:24
Par suņiem tiešām nevajadzēja saukt, jo suns ir cilvēka labākais draugs. Šie cilvēki kas nosaukti par suņiem nav pelnījuši suņa vārdu. Un ne jau visiem māmiņa to adresēja. Ja man kā mātei, kura būtu tādā situācijā kāds teiktu: "Ko dzemdē bērnus, pati vainīga!" tad es diez vai arī kādu normālu apzīmējumu šādu tekstu autoram varētu dot.
mammina 04.10.2013, 07:56
piedodiet par vardu suni......

paldies es nemu vera jusu pamacibas , bet ka jau saka cilveks macas tikai no savam kludam

velreiz piedodiet par komentaru negribeju nevienu aizvainot tikai paslaik ir gruti bet zinu ka pec melnas svitras nak balta un ta bus garaka un plataka

paldies par atbalstu
mammina 04.10.2013, 08:03
tad man vel jautajums ka ir labak nomesties no tilta kad ir tada situacija ka vajag nedaudz palidzibu nomalas vai pajautat jums lidzcilvekiem palidzibu jo nekad neviens nevar zinat vai pats nenonaks tada vai savadaka situacija

ka jau daudzviet rakstiju es ludzu tikai to ko grasaties mest ara un zinu ka atspersos un celsos un tad palidzesu citam cik nu bus manas iespeju robezas

paldies par palidzibu
to mammina 04.10.2013, 08:09
Ratiņus vajag vel? Ir vel šādas tādas drēbītes un mazo meitiņu...
mammina 04.10.2013, 08:23
ja vajag sodien esmu cimdina varu but pie augstskolas 12.30.-13.00 jo nodarbiba mums ir 13.30

paldies
atstajiet savu epastu
par ratiem 04.10.2013, 08:52
Nevaru atrast telefona nr.
Uzraksti lūdzu, tad pazvanīšu.
... 04.10.2013, 08:52
Māmiņai pašai drebes nevajag?Varu atdod pufaiku,lai ziemā ir ko vilkt
arī gribu palīdzēt 04.10.2013, 09:31
Mīļo, māmiņ! Lūdzu uzraksti konkrētus bērnu dzimumus, vecumus un izmērus (gan drēbēm, gan apaviem). Arī savu izmēru. Un lūdzu ja ne telefona nr, tad vismaz e pastu,kā ar Tevi sazināties. Varu līdzēt gan ar sadzīviskām lietām, gan apģērbu, diemžēl nekur neredzu šo informāciju :(
tiem kas neredzeja 04.10.2013, 09:39
divi pieci sesi divi cetri sesi sesi pieci
mammina 04.10.2013, 10:14
Nezinu kapec izdzesa mans telefons 25624665
Saule 04.10.2013, 15:56
Ne visiem pietiek drosmes lūgt palīdzību, visu cieņu māmiņai, kura uzsākā šo diskusiju, atstāja savu telefona Nr., tātad cilvēkam tiešām vajag palīdzību.

Palīdzības veidi ir ļoti dažādi, varbūt ir iespējams šai māmiņai piedāvāt darbu (uz dažām stundām vakarā piem.apkopējas darbs), tad būtu garantēti ienākumi.
es 04.10.2013, 16:16
bet nav jau kurš pieskatīs bērnus, vecmāmiņa uz gultas
bebre 04.10.2013, 16:23
kā tad vecmamma uz gultas , kas var braukt līdz uz Rīgu , nu supermens
ggg 04.10.2013, 18:10
domājot,to ne burtiski,domājams! :)
Bet pasliktinās veselība.
Citu dienu arī esmu uz gultas,kad ir pilns komplekts un apātija pret dzīvi...Protams man nav tāds stāvoklis ar vīru,bet dažreiz dzīve noliek pie vietas...
Man tā liekas saprast.
filazofēm 04.10.2013, 20:09
Es lasu un šausminos joprojām, nu kāpēc ir tik nežēlīgi cilvēki. Kas gan šīm sievietēm, kuras tik ļoti šo nelaimīgo nosoda, dzīvē ir nodarīts? Nelaimīgākas noteikti ir viņas, nevis mamma, kurai pašlaik ir grūti. Daudz nelaimīgākas, ja var atļauties padomāt, kur nu vēl klaji paust savu nosodošo viedokli. Man kauns patiešām, ka es dzīvoju tādā sabiedrībā. Man no visas sirds ir Jūsu žēl! Un nekāda pārgudra filozofēšana man neliks mainīt viedokli, ka cilvēkam grūtā brīdī NEVAJAG pasniegt roku!
filazofē 04.10.2013, 20:19
es gan ssausminos par vecomammu, kas mieriigi pasaka, man ir krediits tapec paliidzeet nevaru.

cikiem no mums gan nav krediiti, vai tapec savus lielos beernus uz ielas dzenam, lai ar sabiedriibas paliidzibu kaarto savu dziivi kaa prot???
joprojām pat 04.10.2013, 20:28
A Tev neliekas tie vecmamma teksti tādi mulsinoši...cilvēks nav īsti gudrs, tāpēc Tev te nav ko spriedelēt un filasofēt, bet labāk domāt labas domas un neindēt sevi no iekšpuses, jo no tā var piemesties visādas ļaunas slmības...
laila 04.10.2013, 23:15
Mans nolūks nav nosodīt... Taču palasot komentārus, daži mulsina, radās aizdomas, vai tik mammiņa pati nav rakstījusi mātes vietā un vēl citus atbalstošus komentārus, stils un kļūdas samērā līdzīgs, bet tas nu tā. Protams visu cieņu tiem, kas palīdz. Ja ir kā saka, ka viens bērns ir ar īpašām vajadzībām, pavisam ir trīs mazi bērni, tad kā mammucis spēj ilgstoši pavadīt laiku pie datora, sekojot līdzi komentāriem? Manuprāt mammite varēja izklāstīt situāciju un lūgt arī ieskaitīt viņas kontā naudiņu, cik nu katrs palīdzētgribētājs vēlas un var atļauties. Tādējādi būtu arī skaidrs, ka palīdzību lūdzošā mammīte ir reāla persona un nešmaucas, kā arī vairāk laika veltītu saviem bērniņiem. Varbūt,ka to var nokārtot caur ziedot.lv, ja negribas atklāt sevī personīgi.
nesanāks laikam 05.10.2013, 11:49
Varu tikai iedomāties, kādu ažiotāžu šeit izraisītu, ja šeit ievietotu kontu naudas pārskaitījumam.Tak daža laba naktīs mierīgi gulēt nevarētu!:D
:) 05.10.2013, 12:28
Piekrītu ''nesanāks laikam''
Jo tāda konta uzrādīšana neko nedos,sāksies runāšana,apspriešana,nosodīšana,
Un viss jau būs tikai runāšanas li'menī.Nu neticās man,ka kāds arī pārskaitīs.
una 05.10.2013, 12:49
nevienā autores komentārā neizlasīju, ka viņa bijusi lūgt palīdzību soc. dienestā, ir taču vairāki pabalstu veidi, kādus var nokārtot. vai autores bērni iet dārziņā? (nu izņemot to ar īpašām vajadzībām) ja ietu dārziņā, tad vismaz būtu paēduši kārtīgi un ēdināšanas apmaksai dabūtu atlaidi ja ir nokārtots kāds statuss. vēl jau cilvēki ieteica, lai nokārto bērniem alimentus. ja bērnu tēvs nemaksās, tad valsts viņa vietā maksās un tad piedzīs no viņa. vai arī žēl bijušā un netaisās kārtot alimentus? vai autore var atbildēt uz šo jautājumu? maznodrošinātiem ir bezmaksas juridiskās konsultācijas. visu var izdarīt, ir tikai jāgrib. bērnu dēļ, jo to naudu viņiem vajag.
la la la 05.10.2013, 12:50
Ta ko te spriedelejat, kads virs, kadi apstakli, kas, kapec???? Panemat sevis nevajadzigas mantas , sazvanat nelaime nokluvuso, apciemojiet, aizvediet karumus berniem, un pasi redzesiet vai sada situacija ari butu tik gudri spriedeletaji??
to la la la 05.10.2013, 12:58
var jau to izdarīt, bet autorei jādomā ilgtermiņā kā palīdzēt sev un saviem bērniem. tāpēc ieteicu kārtot pabalstus, alimentus. varbūt vēlāk pameklēt kādu darbu. ir jau arī speciālais dārziņš kur ņem bērnus ar īpašām vajadzībām.
la la la 05.10.2013, 13:13
Pilnigi taisniba, bet jebkuram cilvekam ir vajadzigs atsperiens lai tiktu dzive uz prieksu, gan ari psihologisks atbalsts , lai neiznaktu ka nesenais gadijums Ventspili. Maminai ieteiktu paintereseties, darzina Eglite ir grupina berniem ar ipasam vajadzibam, ja nemaldos nem no pusotra gada vecuma. Darbu ar kada lielveikala uz pusslodzi var sarunat, ka piemeram Maxima, tur darbibieku trukst un uz pusslodzi drosi , ka panems.

Traki ir tad kad man viena pazina saka lugt visu ko sadzivei un saviem 3 berniem, kamer aizgaja tik talu , ka jau bija pieradusi ka visi ko iedos un nebus ne par ko jadoma- kamer aizgaja lidz bezgalibai - naudas lugsanai+ plus vel maminai slikti ieradumi -smekesana un alko , kas ari prasa savus lidzeklus!
mammina 05.10.2013, 17:10
labvakar....esmu painteresejusies visur un ari visu sakusi kartot.... laulibu skirsanu, uzturlidzeklus, invaliditati, bernudarzu abam meitam.....

ka ari rokas klepi neliek un nesezu negaidu labakus laikus, bet pa briviem briziem tamboreju un adu jo uz ziemassvetkiem varesu nopelnit kadu lieku kapeicinu ar saviem darbiniem.....

sodien piemeram atnesu majas no musarnikiem 5x4 lielu kavralinu gruti gaja bet abi ar delu mes pieveicam un nu mums bus paklajs lai kajam silti

tadel jau saku ka es nesezu un negaidu kad kads man ko iedod es tikai pajautaju tiem kas met ara varu aiziet pakal lai gadijuma kad jus noliekat pie musarnikiem kads cits nesavac kas varbut vac lai pec tam kur nodotu un nopirktu pudeli

personigiman nav nekadu kaitiguieradumu nesmekeju, nedzeru pa bariem nevandos visu savu laiku veltu savai gimenei, varat pajautat kaiminiem esmu atsauciga lai pasai iet gruti es tik un ta palidzesu citiem

un netaisos nemt vairak par to kas nepieciesams ja leckapi man piedavaja un es atteicu jo man jau ir lai ari kads bet ir tadel citu vai jaunu vai lielaku man nevajag

un katra jusu komentara es ieklausos un nemu vera

paldies
lepnība-sūdīga lieta 05.10.2013, 19:17
Una tu no soc.denesta esi vai, ka tev kādas tiesības to sievišķi tā izprašņāt?
Te dažai labai liekas, ka ir nenormāli erudītas sasāpējušu jautājumu risināšanā...kas tieši liek domāt, ka tā mamma to visu pati arī nedara? Lepnība ir baigi sūdīgā lieta...
to lepnība-suda lieta. 05.10.2013, 19:58
Katrs cilvēks kurš ko ziedo vēlas zināt,vai ir sieviete izmantojusi r'\i valsts palīdzību un,ja kads te to uzdod jautājumu vai ir bijusi pec palīdzības savā poašvaldībā nekas nosodāms nav.Varbūtr sieviete ko nezin un tur varetu apjautāties.
Cik zinām šī ir publiska vieta un ja viņa raksta,tad arī citiem ir tiesibas šo to uzzināt.
Domājas,ka tikai soc.dienests gudrs?"Sajos laikos visi ir izglītoti,kas prot lasīt un rakstīt|!
izlietu nesasmelsi 05.10.2013, 20:19
Ir liela atšķirība starp pajautāt un ieteikt toleranti...bet tavā manierē izteiktais koments ir tāds...maigi izsakoties austprātības pilns...Varbūt citreiz padomā pirms tik pamācoši bliez vaļā, kāds tik neizglītots kā es to varētu nesaprast:)
sviests 05.10.2013, 20:22
Vispār jau tie, kuri palīdzēja, paši satiekot pajautāja, nevis kā citas te pieprasa paskaidrojumus, ko mamma dara lietas labā, ne tā?
t a 05.10.2013, 20:56
nu labs ne , bērnam jau 5 gad, un tikai tagad sāk kārtot invaliditāti
to t a 05.10.2013, 21:54
Lasīt vajag, īpašais bērniņšir mazākais kam ne tuvu nav 5 gadi.
una to lepnība 05.10.2013, 21:55
tieši pretēji...gribēju zināt vai autore zin par šiem pabalstiem un iespējām to nokārtot? nevienā vietā mans komentārs nav aizskarošs vai lepns vai taml. es tikai pajautāju vai autore var atbildēt. ja nevar, tad lai neatbild, nespiežu jau. zinu sievietes, kas nonākušas līdzīgās situācijās un viņām tieši bija vajadzīga palīdzība, izstāstīt, ka ir tādi pabalsti, iespēja piedzīt uzturlīdzekļus no bērna tēva, jo visi cilvēki tak to nezina. tāpēc arī jautāju, ne jau tāpēc lai apvainotu autori.
to sviests 05.10.2013, 21:57
ne viens te neprasa paskaidrojumus, iemācies lasīt. es tikai vēlējos zināt vai autore ir pieprasījusi soc.dienestam to kas viņai pienākas šajā grūtajā situācijā.
:D 05.10.2013, 22:23
Nē protams jūs vienīgās gudrās,kas zināt par sociālām nodaļām,uzturlīdzeļu piedziņām un citām valsts nabadzību izvilkšanas palīdzības programmām.
Bet pārējie,ko muļķi,mucās auguši caur spundi baroti neko nezin,pilnīgs analfabētisms un tumsonība.
to t a 06.10.2013, 05:59
Izskatās, ka cilvēkam §vaki ar izpratni par lietām. Tev šķiet, ka bērni jau piedzimst ar invalīda apiecību? Neienāca prātà, ka līdz invaliditātes noteikšanai garš ceļš ejams? Nerunājot par to, ka reizēm bērns to iegūst dzīves laikā neskatoties 2, 4, 5 vai 12 gadi. Bet tev jau standarts - līdz 5.
to :D 06.10.2013, 07:52
tici man, laukos ir tādas sievietes kas nezin par pabalstiem! tas ka es zinu, tu zini, tas nenozīmē, ka visi zin.
un tomer 06.10.2013, 10:32
Mati es pazistu ,omi ari bet tevu n e un neko neviens par to nesaka varbut ta tiktiesam ir spele jo ome varet pastastit mums kautko par visu kopuma,tomer izskatas ka te kas falsh
ssss 06.10.2013, 11:23
neticu ka ja ir bijusi normala tiesa kad visu atnem matei kuras aizgadiba paliek berni,ja nau bijusi tiesa tik atta variants tad nu ko brinies ,jurista konsultacijas bezmaksas ir krizes centra pasparne ,un pec tam tiesa.ja pati lavi aiziet ar cemodanu kur visa iedzive ieksa tad nu pati vainiga,zinu ko runaju jo pati esmu kam lidzigam cauri gajusi bet nu nesmu gan lavusi sevi apbizot.
esmu dusmiiga 07.10.2013, 08:39
ko var apriet. maaminja ciinaas un par to vinjai zjetons. UK visu pienes uz paplaates un galva liidziigaas situaacijaas nesaap. turies maaminj un nepievers uzmaniibu komentiem kas aizskar tevi. sliktu raksta tikai tie kas pasji ir meesli, labiem cilveekiem par mums nav nekaada dalja.

Lai norimtu aprunasjana, nepieveers tai uzmaniibu.
-- Grasians
lai tak 07.10.2013, 10:10
cilvēki spriedelē. varbūt kādai tāda situācija saveidojas, tad zinās, ar ko un kā būs jācīnās, kas jāsaņem, jāpieņem ... tā teikt-virtuālā izglītošanās. kāds grib zināt vairāk, lai dotu reālu padomu, ja ne materiālu palīdzību. cits-vienreiz palīdz, neprasot nekā ... dažādi tak esam
to dusmigai 07.10.2013, 10:17
Labak neruna mulkibas ja pati neko neziniviss ir daudz citadak bet domaju ka VB vajadzetu so to noskaidrot un tad so forumu dzest.Te jau ir visadas gluibas. kurs majas tur nolietotas (kuras itka tiek prasitas)lielgabarita mantas nu tuacu normals cilveks ta nadara ja bernam 4 gadus nav noteikta veselibas problema kas jadoma seit cita virziena
lai tak 07.10.2013, 10:27
man mājās, piemēram, ir spoguļgalds, neizpakots. pasūtīts no antilla senum sen. garāžā virtuves galds, krēsli. vēl kas. citam varbūt skapīts, skapis, plaukts utt, ko gribētu nomainīt, bet žēl izmest-tagad labākā situācija-atdot un atvest mājās jaunu. tā kā nav vērts plātīties ar savu, tā teikt, bezkompromismu (aunismu)!
? 07.10.2013, 10:29
Kas tas par vīrieti, kurš nepalīdz saviem bērniem? Viņi taču nav vainīgi pie konflikta. Tas ir vienkārši nožēlojami.
taksis 07.10.2013, 10:39
tādi ir pilna latvija, jo no viņiem nav ko ņemt un tie nevar neko dot. valdības politikas rezultāts-ieaudzināt ar varu bezatbildību. darbs nav-staigājiet, dzeriet, vairojaties. metiet silēs bērnus, paši lecat upē-vells jūs nerāvis, ja neprotaties aizbraukt
To taksis 07.10.2013, 10:39 07.10.2013, 10:52
Ne jau visi var aizbraukt. Kads vienalga te paliks. Es ar trim berniem aizbraucu, bet tagad atbraucot ciemos, nemaz vairs prom braukt negribas.Te jau briesmiga nabadzibam, bet kadam ar mazuminu pietiek.
nelabo domu īpašniecēm 07.10.2013, 10:55
Vislielākās neticētājas ir tās, kuras liktens pašas ir sitis, tās ir indes pilnas un nerimstas nomierunāties.
Tām, kurām dzīve ir sakārtota un pašas ir pašpietiekamas...tās palīdz citiem gan ar labiem darbiem, gan ar labām domām.
baigais 07.10.2013, 11:06
slēdziens
jete 07.10.2013, 11:42
Piekrītu!
EJ 07.10.2013, 20:22
Sveiki.
Vai šai bērnu matei veļasmašina ir vēl vajadzīga?
Varu aizgādat,ja vēl ir vajadziga.
ejam 08.10.2013, 07:58
numurs bija norādīts-piezvani 25624665
mammina 08.10.2013, 08:21
velasmasina vel ir vajadziga busu loti pateiciga ja varat tad zvaniet jo majas busu tikai pec 17 bet ja nu kas tad varat ari atstat kapnu telpa , ta dara daudzi kas nevar tikt tad kad esmu majas

piemeram tante no zvaigznu ielas katru dienu kaut ko atstaj parsteigumam man pie durvim esmu vinai loti pateiciga

paldies

p.s. ka ari parejiem labveliem vislielaka pateiciba par palidzibu vairs jau nevaru uzskaitit visus kas ir palidzejusi jo vinu ir loti daudz
nja 08.10.2013, 09:11
Laikam maciba Ventspilniekiem,pēc ta kad jauna sieviete noleca es 2g atpakall luudzu palidzibu ,nepalidzeja neviens!
da beidz, 08.10.2013, 09:14
nepalīdzēja. neticu
nja 08.10.2013, 10:29
Palasat pagajussa gad saakuma fooruma teemas!
kur to 08.10.2013, 10:37
sameklēt. labāk saki-ko tad vajadzēja. neticu, ja lasīju, noteikti būtu līdzējusi
... 08.10.2013, 10:53
es ari sen atpakal lasiju temu,kur viena ludza ar palidzibu un atsauciba bija graujosha-lidojoshi akmenji....
trīs ... 08.10.2013, 10:58
bet Tu, cerams, tak palīdzēji?
to tris... 08.10.2013, 12:01
Neesmu Vpilniece.
nja 08.10.2013, 12:42
Ta atsauciba graujoša bij pret mani!nu pati saviem spēkiem izkūlos kautcik!
nja 08.10.2013, 12:59
Ne jau depresija vai kas cits cilveku mudina uz galeju lemumu,bet smags izmisums,kad ej lūdz palīdzibu kur gribi,bet tevi nometa parnesta nozime ar akmeņiem,gan soc ar savam dzeligajam piezimem,dazai tada sajut,ka no sava maka janem nauda ara,gan masveida cilveki!Mani peec soc koment gribeejaas zem massinas paskriet,tikai pie soc dienesta lena satiksme!Tai brīdikad ludz palidzibu un preti ir rupji cilveki,tai bridi liekaas bezizeja,biju tuvu nervu sabrukumam!Izlasot nosodošos Ventspilnieku koment,to pat vareja traktet ka masveida novešanas līdz pašnavibai,tikai man ir ļoti spītigs raksturs,ja mani grib kāds pa visam nogremdēt es izpeldēšu tikunta,jo mīlu ļoti savus bērnus !!
so.cak@inbox.lv 08.10.2013, 13:05
Labprāt atdotu šo to kādai daudzbērnu ģimenei kuriem ir grūti ar iztikšanu, man ir palikuši gan ratiņi gan daudz visādu mantiņu, drēbīšu, ir arī pieaugušo drēbītes, varētu arī ar kādu mēbeli palīdzēt, varbūt vēl kaut ko, ja tiešām kas nepieciešams rakstiet uz epastu, biju vedis mantas uz bērnunamu, bet tur man pateica ka nevajag, viņiem visa kā esot par daudz pat...
to nja 08.10.2013, 14:01
Kristīn...atkal tu?
ūjaaa 08.10.2013, 19:33
Nu ja jau tais socos ir tik slikti, nez ko tie tūkstoši tur dara? Cik var teikt un ieteikt, ja pret tevi tik slikti izturējās, vajadzēja iet pie vadības uzreiz un runāt par konkrēto darbinieku, nevis vissus mērīt pēc vienas mērauklas. ta jau tevi ar var pielīdzināt tiem, kas nespēj paši sevi sakārtot un gaida, kad pasniegs uz paplātes. Joprojām priecājos, ka strādāju darbā, kur nav jāklausās no rīta līdz vakarm neapmierināto kurnēšana, tad es laikam mestos zem riteņiem, to tak var izturēt tikai stipri cilvēki. Mani krūmiņi un puķītes man vismaz nerunā pretī, daudz neprasda - mēslojumu, apčubināšanau. :))
ieteikums 09.10.2013, 11:09
Soc.dienests varētu ieinteresēt domes vadību netālu no šķiroto atkritumu savākšanas punkta izveidot atsevišķu angāru. Tur tiktu novietotas iedzīvotāju aizvestās nevajadzīgās mantas un sadzīves tehniku, kura vēl darbojas. Pēc tam tās varētu izdalīt trūcigajām ģimenēm.
vēl 1 ieteikums 09.10.2013, 11:13
Es gan šo misiju ieteiktu kādai NVO. Soc. dienestam nebūtu jākrāmējās ar tādām lietām, tā jau viņiem darba pāri pa galvu, kur nu vēl šitādu pasākumu pārraudzīt.
un par 09.10.2013, 11:15
to atbildēt!! beidz tak
baze 09.10.2013, 12:31
Baze stav daudz tukšu telpu!man ir ratiņi drebites,zandelites meitiņai uz1.5g
mammina ejam 13.10.2013, 08:01
labdien persona ar segvardu ej jus piedaajat velasmasinu vai vina vel ir ludzu ja varat tad adgadajiet busu loti pateiciga
tad kas tur 14.10.2013, 08:43
ir ar to veļasmašīnu? atkal gaisu kulstīja kāds?
Kas 05.11.2013, 09:43
Arī tā var
mamma2 06.11.2013, 11:32
Labprat nopirktu labas drebite berniņam meitenitei uz 2-3g,ja kads kas var atdot ari būšu pateiciga.(ne dargi)!Audzinu viena berniņus un tadeļ esmu ļoti aizņemta,japaspej būt mammas un teta vieta plus vel jaapgada un visu parejo,nav laiks iet pa lietoto preccu veikaliem,bet teret naudu maksajot neatbilstošas astranomiskas summas par jaunu preci,augossam mazulim nevelos...
mamma2 06.11.2013, 11:41
Varu atdot kadam zandalites,zabaciņus un nedaudz drebites,parejas gan atdevu krizes centra.1-1.5g meitiņai.
:D 09.11.2013, 10:10
šitos Annie un tamlīdzīgos pajolus ar saviem dižiem naudas līdzekļiem safasēt dižā lielā vakum kulē,un bļē uzšaut kosmosā.
13.12.2013, 07:53
Nelasīšu nemaz nevienu komentāru...Bet mammiņai,,tādu vienu pazīstu arī bērns itkā invalīds-saņem inv.pensiju,vēl kopšanas pabalstu smuka naudiņa sanāk kopā.strādāt i nedomā,kaut dzīvo pilsētā,un iespēju piedāvā,bet kāpēc,ja bērns,tas kopjamais , mājās ir reti,jo dzīvo,ēd,guļ.un pieskatīts ir Stiklos..tātad ir par ko pārējiem ģimenes locekļiem ēst,un ļoti labi zin visu,kas kur pienākās..trūcīgai.tikai jāpastaigājās pa attiecīgajām iestādēm un jāpalūdz.ja kauna nav dzīvot var.tā lūk! Bet jautājums cik pati ar savu vīriņu ir devusi tai nabaga valstij,kur pārējiem jāvergo līdz sirmam vecumam,jāmaksā nodokļi.lai tādus uzturētu.Manam bērman augstskolā pasniedzēja teica,ka valsts maksā dubultā tādiem...
jā jam 13.12.2013, 08:04
aizrijies ar saviem vēmekļiem, s novim godom, poshel nafik
Mamma12345 15.12.2013, 20:22
Varbut kads var pa letam naudinam pardot ratinus normala stavokli?Meitenitei vajag.
Mamma12345 15.12.2013, 20:39
Un varbut kadai mammai palicis no meitinas purina smukaa cepurite ar mezginitem vai smuks kostimins ar ko ved majas.
Butu prieciga,ja varetu ko sarunat!
s 13.02.2014, 20:15
s
lala 18.07.2014, 12:31
Man ir dekoders - ar četriem kanāliem, dod koordinātes atdošu tev! Vismaz bērniem pa sestdienām būs ko skatīties pa ltv1 - nu vismaz man tā bija! :)
Ļoti labi tevi saprotu - pati nesen visu sāku no nulles, ne trauku, ne veļas, nekā!!! tukš dzīvoklis! Bet tiešām ir cilvēki, kas palīdz!
kā klājas 18.07.2014, 12:34
mūsu mammiņai-dzīve rit vai viss pa vecam?
Pievienot komentāru
Vai, iepērkoties, izvēlaties Latvijas produktus?